Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Najner napisał(a):

Jak ten Fajo gra? 

 

Czy jesli napiszę żę jak Cirrus logic to wystarczy ?

Poprawiona wersja moondrop dawn pro, czyli dodane ampy SGM8262, które też już gdzieś widziałem w jakiś donglach

Ma lepsze kontury instrumentów i błysk na górze w stosunku do dawn pro, który wydaję się przy KA13 bardziej matowy. Środek sceny KA13 nie jest też tak blisko jak w dawn pro. Kupiłem pod DUNU SA6 MK2 które na mojo 2 potrafia właśnie za blisko zagrać, przez ten "bliski" przekaz Mojo 2.

 

Porównując do twojego colorflaja to 13 nie ma jego gęstości/ciepełka i bardziej rozdziela boki od środka. 

 

Jeśli chodzi o sygnaturę to taki klasyczny Cirrus, delikatniejsze instrumenty, nie tak szerokie wokale, ogólne wrażenie intensywniejszej wyższej średnicy i mniejszej powierzchni instrumentów w porównaniu do AKM czy SABRE.

Trzeba by było kiedyś usiąść przy kawie i w końcu raz i na zawsze znaleźć odpowiednie słownictwo/porównania i opisać poszczególne sygnatury.

 

Edytowane przez kuman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kajetanjazz napisał(a):

@HappyBlack super zdjęcie i przepięknie wyszły, gratki! 

 

Dziękuję, imienniku!

 

 

Uprzedzając wątpliwości - yep, mnie też ochrzczono Kajetanem.

Ale z jazzem jakoś mi nie po drodze, więc spokojnie - Twój pseudonim nie jest zagrożony.

(( :

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HappyBlack napisał(a):

Można na mnie wieszać koty, bo etui i same słuchawki to żaden zestaw, ale na usprawiedliwienie powiem tylko, że oryginalny kabel jest na wakacjach, a w przypływie emocji (i z niedospania..) o podłożeniu DAPa lub DAC/AMPa przypomniałem sobie dopiero po zwinięciu mini-studia.

 

Pal licho.

Customowe Craft Ears Omnium.

 

Właśnie strugam opis, prawdopodobnie jutro, a najpóźniej w czwartek, wleci do wątku poświęconego CE.

 

image.jpeg

 

Wow, mega foto i piękne słuchaweczki. Gratuluję i nieskromnie zazdroszczę ;) 

 

+ czekam na opis :D

 

Miałeś może okazję porównać je z universalami przed zakupem? Jestem ciekawy jak dużo zmienia custom...

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, HappyBlack napisał(a):

Ale z jazzem jakoś mi nie po drodze, więc spokojnie - Twój pseudonim nie jest zagrożony.

(( :

Akurat jazz wychodzi od mojego nazwiska i ksywki od niego dżeziak;) Choć dobry jazz🎵 nie jest zły 

31 minut temu, Dirian napisał(a):

Miałeś może okazję porównać je z universalami przed zakupem? Jestem ciekawy jak dużo zmienia custom...

+1 

Ciekawy jestem doświadczenia CIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności