Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Też się pochwalę rolleyes.gif Skromnie bo skromnie ale zadowolony jestem wink.gif To aktualnie męczony zestaw - przedstawiać nie trzeba.

 

Oby mój iRiver jeszcze trochę podziałał... Nie zniósłbym rozstania...

P1020042.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Takie tam..

kilku playerów i słuchawek brakuje, bo nie mogłem ich znaleźć ;)

foto1.jpg

Philips SA5285 8GB + Fiio E3 + Pioneer SE-M390

 

foto2.jpg

Pioneer SE-M390

 

foto3.jpg

Samsung Q1 Ultra

 

foto4.jpg

Najlepszy zestaw wg. mnie - iPod Shuffle 1G 1GB + Cresyn CS-HP500

 

foto5.jpg

Shure SRH-240 (odbicie the best :D)

 

foto7.jpg

Creative EP-630 (Pentagram :D)

 

ipodbe.jpg

iPod Nano 2G GB

 

foto6.jpg

Niepełna rodzinka :)

Od lewej: Samsung Q1 Ultra, Philips SA5285, iPod Nano 2G, Pentagram Eon Cineo, iPod Shuffle 1G

Na dole: FiiO E3

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiło się cholernie zimno, więc moim obecnym ulubionym portable jest ATH M50 + Sony S638. Zestaw genialnie się zgrywa. Ubiegłego roku pozbyłem się m50 na rzecz hd25-1 i to był błąd, w tym roku zakupiłem je ponownie, a moje uszy nacieszyć się nie mogą ^^,

 

Clix + Audeo to nie jest szczyt moich marzeń co prawda, ale ten grajek mnie na swój sposób zauroczył.

Nano + EXy - generalnie to leżą w szufladzie, obok jvc fx-ha34;)

 

Miałem ostatnio też białego A806 i białe HTX7, ale zestaw poszedł na prezent.  

Do pełni szczęścia brakuje tylko ksc-75.

IMG_7906.jpg

IMG_7920.jpg

IMG_7894.jpg

IMG_7900.jpg

IMG_7904.jpg

IMG_7925.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem Prodigy, IAMX, Gojira, SOAD, Tool - sprawdzają się we wszystkim, super extra się sprawdzają. Dźwięk jest potężny, z wspaniałym basem, bardzo dynamiczny, nawet u mojej rodzicielki był banan na twarzy jak jej założyłem je na uszy (tu akurat kawałek "Fletta" Antonego i Bjork). Do tego są bardzo łatwe do napędzenia. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem Prodigy, IAMX, Gojira, SOAD, Tool - sprawdzają się we wszystkim, super extra się sprawdzają. Dźwięk jest potężny, z wspaniałym basem, bardzo dynamiczny, nawet u mojej rodzicielki był banan na twarzy jak jej założyłem je na uszy (tu akurat kawałek "Fletta" Antonego i Bjork). Do tego są bardzo łatwe do napędzenia. Szczerze polecam.

 

Dzięki, będę chyba sprzedawał grado i zostanę z samymi staxami które do młócenia się kompletnie nie nadają wiec szukam jakiegoś niezbyt drogiego uzupełnienia dla nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności