Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Fiio X5ii i Audio-Technica ATH-WS770.

Widzę, że pojawiły się te słuchafony na amazonie, więc nie trzeba kupować w Japonii. Polecam :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony NW-WM1A In da house (czy jakoś tak)
Niestety nie jest to "muzyczny zakup" a tylko "muzyczny pożycz"
Dzięki Spawn!
4936102736072f19756a6db121e9916f.jpg
6e16e906f176085f4d45345a919949bb.jpg
19966c15a8c275345c9f6aebe8d2bca7.jpg
55de3db1812334c77f7c2cc69c953f30.jpg

Na razie przesłuchane kilka kawałków Amber Rubarth na beyerach t70 250ohm.
No i podoba mi się wielce to co słyszę.
T70 znane ze swej ostrości grają mega spokojnie, lekko z fajnym wygładzeniem (cokolwiek to znaczy) ;)
Ogółem bardzo solidny klocuszek z niego.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam kanapka, a może nawet bigmac :P Przygotowany na wielogodzinną sesję odsłuchową. Opposy w takim zestawieniu czarują  :wub:

(DX90 2.5.1 - Aune B1 2015 - Xioami 20000mAh v2 - Oppo PM-3)

 

IMG_9271.JPG

Edytowane przez adriano2510
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adriano2510 napisał:

Taka tam kanapka, a może nawet bigmac :P Przygotowany na wielogodzinną sesję odsłuchową. Opposy w takim zestawieniu czarują  :wub:

(DX90 2.5.1 - Aune B1 2015 - Xioami 20000mAh v2 - Oppo PM-3)

 

IMG_9271.JPG

Długo czekałem na zdjęcie kanapki z powerbankiem :D
Nawet po domu z takim chodzić to niezbyt poręcznie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dodałem w calach humorystycznych :D Ale powiem szczerze, że zdarza mi się coś takiego spiąć, jednak tylko po domu, w ogrodzie czy w pracy. Czuję, że chcę posłuchać muzyki. Odpalam sprzęt i widzę, że zarówno DX90 jak i Aune są rozładowane. Co wtedy? Nie chce mi się czekać kilku godzin aż się naładują, a nie lubię się czuć przywiązany do jednego miejsca (może dlatego nie mam stacjonarki), chyba mam owsiki ;), muszę wędrować z dźwiękiem, stąd pomysł na takie przenośne bydlę. 

 

Jednak przyznaję się, że już tak stricte przenośnie używam iBasso z B1 i PM3. Zwykle mam przy sobie jakąś luźniejszą kieszeń, więc nie ma dyskomfortu.  

Mój zestaw maksymalnie przenośny to iPod shuffle 4G + KZ ZST. A już taki ekstra maksymalnie przenośny to KZ ZST na dedykowanym kabelku BT.

 

Edytowane przez adriano2510
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adriano2510 napisał:

Zdjęcie dodałem w calach humorystycznych :D Ale powiem szczerze, że zdarza mi się coś takiego spiąć, jednak tylko po domu, w ogrodzie czy w pracy. Czuję, że chcę posłuchać muzyki. Odpalam sprzęt i widzę, że zarówno DX90 jak i Aune są rozładowane. Co wtedy? Nie chce mi się czekać kilku godzin aż się naładują, a nie lubię się czuć przywiązany do jednego miejsca (może dlatego nie mam stacjonarki), chyba mam owsiki ;), muszę wędrować z dźwiękiem, stąd pomysł na takie przenośne bydlę. 

 

Jednak przyznaję się, że już tak stricte przenośnie używam iBasso z B1 i PM3. Zwykle mam przy sobie jakąś luźniejszą kieszeń, więc nie ma dyskomfortu.  

Mój zestaw maksymalnie przenośny to iPod shuffle 4G + KZ ZST. A już taki ekstra maksymalnie przenośny to KZ ZST na dedykowanym kabelku BT.

 

Działa przyzwoicie ten dedykowany kabel BT? Jaki +/- zasięg ma przy otwartej przestrzeni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, macio232 napisał:

Działa przyzwoicie ten dedykowany kabel BT? Jaki +/- zasięg ma przy otwartej przestrzeni?

Tylko raz miałem okazję go sprawdzić, na siłowni. Są plusy jak i minusy. Jakość dźwięku jak na BT jest na prawdę satysfakcjonująca. Zasięg wydaje mi się okej. Na otwartej przestrzeni to pewnie 10m, może nieco więcej. O baterii jeszcze nic nie powiem, ale tutaj pewnie bez rewelacji. Duży minus to komfort :( Pilot jest umieszczony w niefajnym miejscu. Jest dość ciężki, więc co chwila trzeba poprawiać prawą słuchawkę, czasem nie zdążysz poprawić, bo ona już wyleciała meh... założyłem sobie klipsa, żeby jakoś zniwelować oddziaływanie pilota. Jest lepiej, ale nie idealnie. Biorąc pod uwagę cenę zestawu zst (50) + kabelek BT (35), mimo wszystko mogę polecić.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.09.2017 o 14:41, Caution napisał:

Po podbiciu basu DACiem to dopiero przekonałem się co te słuchawki potrafią (^_-)ce65645f5ab4bb4ec2012afde4ca2833.jpg

Podbicie basu masz w sekcji AMPa a nie DACa. Zwykły C5 (bez DACa) także ten ficzer ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności