Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

@up, to fakt. w moim przypadku przyznam szczerze, że topping służy głównie do szybkiej regulacji głośności, pierońsko wygodne (zwłaszcza w robocie) :) a czy poprawia jakość dzwięku, pewnie kwestia dyskusyjna. póki co wmawiam sobie, że poprawia i mniej szumi :P

Edytowane przez gregdezet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzepa albo głuchy, albo z jego Xperii Z2 (i poprzedniego HTC One X) Phonaki to raczej za cicho grają. Xduoo X2 brata raczej zdaje się być wystarczający. Grają ciszej na moje ucho niż pro80...

Edytowane przez MrRzepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że dodanie wzmacniacza do X5ii niewiele zmienia, ale właśnie wygoda korzystania z pokrętła głośności jest dużo większa.

A ja właśnie używam X5 II + E12 + Flare Audio R2A (maleńkie iemki) i gdyby nie E12 to brzmienie byłoby dla mnie nieznośnie płaskie.

DSCF1645.JPG

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, a co to za kostka na kablu?! :blink: Kompletnie nie przemyslane, wystarczy zahaczyc o cos i po kablu :wacko:.

 

Podczas testów zahaczałem co chwilę o biurko... Również mi się nie podoba, kabel jednak cały, chociaż nie były to mocne szarpnięcia. Z OTE splitter jest wyżej, bardziej ciąży, ale minimalizuje ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, a co to za kostka na kablu?! :blink: Kompletnie nie przemyslane, wystarczy zahaczyc o cos i po kablu :wacko:.

 

@down

No.. nie dziwie sie, wlasnie o to mi chodzilo, chyba od razu bym rekabl jakis zrobil :P.

Seria R2 już tak ma. W tej konfiguracji te słuchaweczki grają pięknie ale problemy z ergonomią rzeczywiście się pojawiają. Mi strasznie brakowało tego "dynksa", który ściąga kable od spitera do słuchawek (szczególnie przydaje się gdy zakładam słuchawki z kablem ote) ale dorobiłem go sobie z masy plastycznej. Co ciekawe, Flare audio w zestawach kabli z przetwornikami do tych słuchawczek, które można kupić oddzielnie, nie stosuje już tego klockowatego spitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Takie cuś :ph34r:

 

Do wtorku muszę podjąć decyzję czy zdjęcie trafi też do działu "Muzyczne Zakupy". Jeśli tak, będę szukał nowego domu...małżonka profilaktycznie zaczęła mnie już pakować.

 

 

attachicon.gif20151114_203458.jpg

 

Zastanawiasz się czy kupić Fiio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak jak Roland, miał kłopot bo kobieta powiedziała ze to nie wygląda na tyle pieniędzy...

I trzeba stracić rozum aby kupić coś co wygląda jak tandeta a kosztuje jak dobre futro.

Ani rozumu ani wyglądu ani pieniędzy to szukaj nowej kobiety .... :D


;) ehhh te kobiety ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak jak Roland, miał kłopot bo kobieta powiedziała ze to nie wygląda na tyle pieniędzy...

I trzeba stracić rozum aby kupić coś co wygląda jak tandeta a kosztuje jak dobre futro.

Ani rozumu ani wyglądu ani pieniędzy to szukaj nowej kobiety .... :D

;) ehhh te kobiety ....

 

Pomimo naprawdę szczerych chęci i dużej, z racji wyuczonego zawodu, wyobraźni językowej, nie rozumiem ni w ząb o czym do mnie rozmawiasz...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie znasz na kobietach. Dlatego Cię małżonka pakuje

 

Widzę, że do profesji, które każdy Polak zna od urodzenia czyli prawo i medycyna, doszła też psychologia. Następnym razem trza będzie jakieś emotikony wstawić do wypowiedzi, zapewne będzie łatwiej co niektórym obrazki ogarnąć...

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności