Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oglądał ktoś z was film Loose Change ?

ja szczerze mówiąc zgłupiałem po obejżeniu go o_O'

 

film jest freeware, można go z lektorem dorwać z Torrentów, albo jeśli sie bardzo dobrze zna angielski obejrzeć w wersji oryginalnej.

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=565...mp;q=&hl=pl

 

http://www.filmweb.pl/f342514/11+wrze%C5%9...akty,2006/opisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy na sranie to chłodzenie ... ja juz 2 dual core przerabiałem i oba spokojnie chodza po 3.0 na boxie ...

 

co do karty to hmm , od tej integry sporo mocniejszych rzeczy jest ;p np: http://www.allegro.pl/item412130542_asus_e...ddr3_256mb.html

 

no i nie kosztuje 150zł ;p wogole co za 150 dostaniesz? 8600gt?, bez sensu jak za troszke ponad 200 jest hd3850 ktory zjada tego geforca ... btw. wydaje mi ise ze ati dosc niedawno zrobiło wkoncu stery na linuxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niż było, ale dalej do nvidii im daleko, jeżeli chodzi o stery do linuxa... Z resztą PO CO mi taka karta? :D Żeby przyszpanić na forum? Jak będę chciał sobie pograć, to sobie zainstaluję windowsa, kupię pełnoprawną kartę graficzną, a nie się w jakieś cuda będę bawił ;) A do tego czasu starczy mi integra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film oglądałem już kilka lat temu. To tylko teoria ale pokazuje conajmniej kilka absurdalnych "oficjalnych faktów". Najdziwiniejsze wydało mi się analiza wypowiedzi Bin Ladena (puzczonej przecierz na cały świat w jakości nagrania pierwszych kamer video w komórkach) i porównanie płonącego WTC do płonącego wieżowca w Hiszpanii (gdzie stał sam szkielet po wielu dniach strasznego pożaru, a przy WTC padł jeszcze inny budynek ponoć od ognia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niż było, ale dalej do nvidii im daleko, jeżeli chodzi o stery do linuxa... Z resztą PO CO mi taka karta? :D Żeby przyszpanić na forum? Jak będę chciał sobie pograć, to sobie zainstaluję windowsa, kupię pełnoprawną kartę graficzną, a nie się w jakieś cuda będę bawił ;) A do tego czasu starczy mi integra.

 

No to kup amd, kiedys kupisz pełno prawna karte graficzna, tak jak to powiedziałes i bedzie super.

 

tyle ze bedzie hamowana przez proca, hamowanego przez płyte na niszowym chipsecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup amd, kiedys kupisz pełno prawna karte graficzna, tak jak to powiedziałes i bedzie super.

 

tyle ze bedzie hamowana przez proca, hamowanego przez płyte na niszowym chipsecie...

 

Ale to ma być komputer przede wszystkim do oglądania filmów, słuchania muzyki, internetu i szeroko pojętych multimediów. Nie pracuję, nie gram, nie obrabiam grafiki... ;) Czasem coś naskrobię w OO.o, zmniejszę zdjęcie w gimpie i styknie. No i ma być jak najtańszy i śmigać na Ubuntu ;)

 

a tam wizje. wydaje mi się, że to co jest pokazane na filmie jest logiczne. no ale dobrze by było jakby na ten film została nagrana oficjalna odpowiedź (bo póki co wnioski wydają mi się realne), żeby można było spojrzeć na to z różnych punktów widzenia.

 

Oglądałem taką odpowiedź na teorię spisku księżycowego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa lata temu kupowałem blaszaka z procem za prawie 7 stów i kartą za drugie tyle... Karty nie wykorzystywałem (7600GT) i nie wykorzystuję do tej pory. Mogłem te pieniądze władować w większą ilość RAMu, większy dysk, budę i zasilacz i byłbym bardziej zadowolony. Nauczony na własnych błędach, nie będę kupował czegoś, co nie jest mi potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności