Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ignacy go obecnie nie posiada, albowiem przebywa u siostry w Warszawie, ale gra chłodno, trochę płasko, dość szczegółowo :) Na dłuższe porównanie nie mam czasu, ani możliwości obecnie. Zupełnie inna szkoła dźwięku niż iriver serii T czy Sansa Clip. Generalnie dość mało basu, ale to sympatyczny player. Trudno mi powiedzieć jak z głośnością - producent deklaruje 18mW, ale po prostu "stopniowanie" tej skali jest trochę inne od tego, do którego przyzwyczaił nas iriver (tj na początku głośność rośnie bardzo szybko, a później mniej i mniej...). HD212pro trochę się z nim mimo wszystko dusiły, brakowało nieco dynamiki. Wygodne sterowanie, całkiem ładny, na akumulatorze trzyma tak sobie, wbudowana wtyczka USB. To był dobry zakup :D Ale z Etymotic to wychodziło swoiste laboratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U2? Odtwarzacz-porażka, zero basu - tak bez basowego odtwarzacza nie słyszałem nigdy, do tego dźwięk taki nijaki. Wolałbym U3, chodź w sumie i tak się teraz nie opłaca inwestować w te Samsungi..

 

Pił ktoś z Was Desperados? Wg. mnie smakuje nijako i cena nie zachwyca.[/quote

Ostatnio miałem całą zgrzewkę, która skutecznie mnie odrzuciła od tego 'piwa'.. Jeżeli chodzi o takie napoje, to lepszy i tańszy malinowy Trixx z biedronki (chodź też już mnie odrzuca od tego specyfiku) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pGo to sie juz nawet zarejestrowal widze heh. Ciesze sie, ze kogos zainteresowalem. Wiem, ze to musi dac sie zrobic. Sprobujcie przesluchac audiobooka przed spaniem. Ja juz koncze bo lezenie w lozku i pisanie z PSP nie jest wbrew pozorom przyjemne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larm machen - robic halas.

umweltfreundlich - przyjazny dla srodowiska.

Nie ma takiego slowka jak 'bezim' a brauchen to potrzebowac.

Zdawalem rozsz niemiec na maturze wiec luz. Koncze bo na psp pisze sie okropnie.

 

ps to z wetter - tylko przy dobrej pogodzie a na przyszlosc wejdz na ling.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolec - a gdzie ty wyczytałes że sie zarejestrowałem? Czyżbym był taki sławny że robią święto na ldpedii? :P

A tak serio, to temat mnie zafascynował, kiedyś nawet na własną rękę(nie wiedząc o czymś takim jak LD) próbowałem metody placebo, ale nie wypaliło. Teraz może być ciekawie :)

porównanie macbooka genialne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolec - a gdzie ty wyczytałes że sie zarejestrowałem?

W ostatnio zarejestrowanych użytkownikach widniał napis 'thepgo'. Pomyślmy... kto to może być? :rolleyes:

 

Ale zaraz ktoś przyjdzie i napisze, że kamery w Apple się nie psują xD

A psują się?.... :huh:

 

(...)

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedziałeś, jakie to mają być kable? :) Jeżeli chodzi o skrętkę, to każda nowa skrętka powinna się nadać, byleby nie najtańsza. Z resztą to nie jest pytanie na te forum. No i z tego co wiem, widoczne różnice na kablach czuje się dopiero gdy długość pojedynczego przekracza kilkadziesiąt metrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>No i z tego co wiem, widoczne różnice na kablach czuje się dopiero gdy długość pojedynczego przekracza kilkadziesiąt metrów

 

To robią w ogóle takie długie skrętki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności