Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@wtd i płacisz za to okolo 3000zł? z tego co tak na szybko zdążyłem wygooglować.

 

no ja za prawko płace 1250+60za badania+150 egzamin.. no chyba, że mi nie wyjdzie..

Ja płacę 2,4k i mam tam wszystko wliczone w cenę (egzamin, badania, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 2,4k i mam tam wszystko wliczone w cenę (egzamin, badania, itp.).

no to bardzo możliwe, że Ci to wyjdzie nie dużo więcej ode mnie, a do tego masz fajny wypad wakacyjny i kurs zrobiony maksymalnie szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strony odnośnie świadomego śnienia, to proszę bardzo, ale jest ona po angielsku...

www.lucidipedia.com

A jeśli interesuje was audiobook, bo np. nie macie ochoty czytać wszystkiego ze strony to

http://lucidipedia.com/downloads/lucidipedia_audiobook.zip

Myślę, że przestępstwa podajac linka do audiobooka nie popełniłem, bo przecież nie jest on chroniony jakimiś prawami autorskimi etc.

 

szybkiedit: moderator na forum lucidipedii stwierdził, że to co mi się przydarzyło było najprawdopodobniej projekcją astralną, lub OOBE czyli doświadczeniem poza ciałem... stiwerdził też, że jeśli będę chciał powinienem z odrobiną skupienia móc bezproblemowo powrócić do tej projekcji, majac już w tej dziedzinie jakieś doświadczenia... przekonam się tej nocy.

a teraz z całkiem innej beczki. Ile myślicie może iść list polecony? Bo kurka wygralem te crossroadsy już w zeszłym tygodniu, a ani widu ani słychu o nich.

 

szybkaedycja2: po 10 sekundach na google znalazłem dwa ciekawie wyglądajace linki, to dla tych którzy chcą poczytać o tym po polsku.

http://pl.wikibooks.org/wiki/%C5%9Awiadome_%C5%9Bnienie

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że za 1500 $ można raczej złożyć lepszy zestaw :) W normalnej obudowie, bo ta jest obrzydliwa. Nie ma co tego na złotówki przeliczać, bo u nas te same części są trochę droższe, ale nawet przy tym założeniu, można pewnie złożyć coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.engadget.com/2008/05/30/divertim...-album-blu-ray/ - czy wydanie albumu na blu-ray poprawi jego jakoś względem wydania go na DVD (za mało miejsca było?) Do tego w tej chwili (i za pewne jeszcze przez sporo czasu) głównymi urządzeniami z blu-ray są PS3, kto tam uzyska super jakość. Moim zdaniem to absurd a nie gratka dla Melomanów spod znaku HD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co rozumiesz przez gnioty?

a alienware robił "dobre" notebooki do grania i niech może tak zostanie?

optimus też kiedyś składał dobre maszyny.

chociaż oni i tak już poszli w całkiem innym kierunku, walą klienta indywidualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panie (chyba tu jakieś są prawda?) i Panowie. Idę spać, zobaczę czy coś się tej nocy wydarzy. Czuję lekkie podekscytowanie, wydaje mi się, że to fajnie bo do tej pory traktowałem sen jako coś, co trzeba przymusowo robić, żeby żyć. Często siedziałem do późnej nocy itp, a teraz postrzegam sen jako coś innego, na pewno czuję się bardziej zmotywowany. Cześć. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie produkują własnych płyt głównych, to nie ma sensu kupować takiego zestawu absolutnie. Siłą np. Della jest wytrzymałość, własne obudowy, zasilanie, bardzo cicha praca i wsparcie techniczne, szczególnie ważne dla firm. Tutaj otrzymujemy tylko naklejkę "dla graczy" i w zamian chyba nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w Dell-a kompach podobają się obudowy (są bardzo ciężkie, przez to i stabilne, bardzo ciekawie zaprojektowane np rozkłądanie bez 1 śrubki - dotyczy to także podzespołów) i to, że są extremalnie ciche

 

 

narazie

ide spać bo padam na pyszczek pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blu-ray poprawi jego jakoś względem wydania go na DVD

 

DVD-Video - tak

 

DVD-Audio - na jedno wyjdzie...

 

ALE jest jeszcze dodatkowy czynnik - robiąc coś pod "coraz nowsze standardy", realizatorzy dźwięku coraz bardziej się starają ;) i to TEŻ wpływa na końcową "jakość"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy Alienware także takie "gnioty" jak "opek" składa

Jeżeli nie produkują własnych płyt głównych, to nie ma sensu kupować takiego zestawu absolutnie. Siłą np. Della jest wytrzymałość, własne obudowy, zasilanie, bardzo cicha praca i wsparcie techniczne, szczególnie ważne dla firm. Tutaj otrzymujemy tylko naklejkę "dla graczy" i w zamian chyba nic :D

Alienware to właśnie Dell, więc o jakość byłbym spokojny :) Tylko że pod tą marką sprzedaje się sprzęty dla graczy, swoją drogą chyba jedne z lepszych i przy okazji droższych na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alienware składa komputery z tych samych części, co każdy, nie można mówić że są lepsze/gorsze. Jedyne co mają unikalne, to projekty obudów. Laptopy Alienware tylko branduje, kilka innych firm (nieistniejących na naszym rynku) ma dokładnie te same lapy, tylko przyklejają inne logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alienware składa komputery z tych samych części, co każdy, nie można mówić że są lepsze/gorsze.

Ale niektóre komponenty współpracują ze sobą b.dobrze a niektóre tragicznie. Kupując zestaw alienware masz pewność że te są dobre. No i dostajemy (przeważnie) super obudowę i ładny znaczek :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności