Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo Xbox'a 360 to właśnie pojawił sie news mówiący, że wreszcie po tak długim czasie narzekania i wyczekiwania na cud stało się - na jesień tego roku przewiduje się start usługi Xbox Live w Polsce oraz kilku innych krajach :)

 

Tu to znalazłem

Edytowane przez Tomek8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "właśnie" pojawił się? Wszyscy którzy oglądali E3 wczoraj już o tym wiedzą.

 

I ważny link Tomek8888.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszawsprayu - Na xboxie jest napis - "Nie ruszać Xboxa w trakcie odczytu płyty", po drugie, te rysowanie płyt można uzyskać też na zwykłym Xboxie - wystarczy podczas odczytu płyty podnieść Xboxa, bądź postawić go pionowo, i rysy mamy gwarantowane, więc to co zaprezentował Destructoid nie jest niczym nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie chodzi o samą konsole, tylko o człowieka który to zrobił. Wykazał się inteligencją. Każdy napęd optyczny porysuje Ci płytę jak jak zaczniesz machać sprzętem. Nie tylko xboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie chodzi o samą konsole, tylko o człowieka który to zrobił. Wykazał się inteligencją. Każdy napęd optyczny porysuje Ci płytę jak jak zaczniesz machać sprzętem. Nie tylko xboxy.

 

A discman? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w xboxie rysować nie rysuje ale przestaje czytać i wydaje głośny dźwięk jakby płyta się zatrzymała na jakiejś gumie albo coś i wywala error "clean the disc"

 

może za słabo trzęsiesz <- dlatego, lol :)

 

a tak na poważnie - co ciekawe chyba nie było doniesień tego typu ze strony PS3, więc chyba się da zabezpieczyć napęd na tyle, żeby nie robił płytkom OM NOM NOM ;)

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest po prostu tak, że napędy w których płytkę wciska się w ten krążek z zatrzaskami (jak w discmanach) nie rysują a te w których płytkę się po prostu kładzie na tackę mogą rysować?

 

Niewiem czy widziałeś kiedyś zwykły napęd w środku. Ogólnie płytka po zamknięciu przytrzymywana jest przez taki magnetyczny krążek co wystarczy w przypadku w którym nie ma wibracji. Więc nie ma co się biedzić bo teoretycznie każdy napęd stacjonarny może się wykrzaczyć podczas wibracji. Wydaje mi się że w tym filmiku bardziej chodzi o to co się stało z tą płytą. Bo zjechana była jakby ktoś ją śrubokrętem przejechał co wydaje mi się nie jest normalne że brakuje jakiegokolwiek zabezpieczenia przed rysowaniem. Powinien zgubić ścieżke laser i tyle tak jak jest w obecnym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Killzone, który graficznie na 90% sromotnie przegra w porównaniu do Crysisa 3 w full detalach, Watch Dogs puszczane z PC, sterowanie pacynkami przy użyciu dild.. znaczy muve

i jakieś społecznościowe bzdety ala facebook. Zaiste. nowa generacja zapowiada się wprost wybornie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? Fotorealistycznej grafiki z kosmosu? Ten killzone to był gameplay i moim zdaniem nie wyglądał gorzej niż własnie Crysis w full detalach (na tyle na ile można ocenić po streamie bo pewnie prawdziwa rzecz będzie działać w full HD,3d i 60fpsach + Anti Aliasing wiec jak odpalisz coś takiego na 60 calowym tv to sie zlejesz w pory) a to naprawdę dużo jak na pierwszą generację gier na nowej platformie. Jeśli dema Capcomu i Square Enix to nie rendery to niewiem jak Tobie ale mnie ryją beret. Do premiery konsoli zostało jeszcze przynajmniej z 10 miesięcy i nie wiadomo też nad czym pracuje drugie studio Naughty Dog. Ja sie ciesze że skupili się na normalnych grach a nie casualowym badziewiu. Bardzo spodobało mi się to że teraz wszystko bedzie się ściagąło w tle bo strasznie irytujące to jest w ps3 jak chce sobie szybko odpalić a tu system update.... Ode mnie sony dostaje kciuki w góre i już wiem co będzie u mnie pod choinką w tym roku ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy starcie nowej generacji konsole miażdzyły PC a w tej mamy trochę inną sytuację, ktoś z Crytek wypowiadał się, że next geny to poziom techniczny komputerów z 2011r co widać bo taki kilzone w żaden sposób mnie nie zachwycił. Reszta to były rendery na czele z demem Square Enix, które już wcześniej było pokazywane a wczoraj leciało z płyty.

 

Martwi mnie skupianie się na tych społecznościowych bzdurach ale z 2 strony naiwnym było wierzyć, że w jakiś sposób hardkorowy gracz będzie priorytetem. W tej generacji pewnie będzie jeszcze bardziej ,,epicko,, filmowo z masą skryptów i tzw press X to awesome.

A ten nowy tytuł od capcon pomijąć świetną aczkolwiek oszukana grafikę wygląda jak 100% ,,samograja,, gdzie rola gracza sprowadza się do naciśnięcia przycisku na padzie od czasu do czasu,

Jak tak ma wyglądać przyszłość tej branży to ja odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pad od ps4- czemu mam wrażenie że będzie kolejną porażką?

 

Co do grafiki- to nie jest taki skok jak nie wiem z ps2 na ps3. teraz z grafiką to kwestia już w sumie większych szczegółów, lepszej gry świateł itp.. A poza tym jak wiadomo, dopiero w pełni wykorzystają ją pod koniec żywota ps4 :) ale jednak jeśli dalej nie będzie aa, to bieda :D

 

na pewno niespodzianką jest w końcu dobra architektura dla twórców. Blizzard zaszalał i wyda diablo 3 na ps3/ps4. lol :D

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

architektura architekturą, ale nawet (zwłaszcza?) zryta architektura cell-a wymagała przemyślenia pewnych rzeczy ze strony twórców gier

 

teraz kiedy twórcy dostaną "normalną" architekturę zachodzi obawa, że optymalizacja będzie na poziomie optymalizacji dla architektury pecetowej - taka sobie...

 

... teraz już tylko brakuje wymiennej grafiki czy dokładania pamięci w konsolach :)

 

(przemilczmy dodawanie pamięci w nintendo 64 ;3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje uspołecznościowywanie tego wszystkiego, zrobiłeś fajną akcję wrzuć do sieci, kolejne poziomy i achievementy. mam to w dupie. Za to lubię CS 1.6 i CSS, jak i Call of duty 2 (jest jeszcze trochę takich gier), że nic nie muszę odblokowywać, a jak nie umiem grać, to i tak nie mam szans

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności