Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Itunes - Jak Wrzucac Muzyke Tym Programem?


bizu90

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam mam problem kupilam nowego ipoda niestey insrukcje ma w jezyku niemieckim o zgrozo ! i nic z niej nie orzumiem, chiclaabym porsic o DOKŁADNA ROZPISKE jak zgrac muzke na ipoda, mam oprogramowanie iTunes sciagniete z neta ale nie umiem sie tym obsługiwac a chce zgrac muzyke z kompa na ipoda!

probowalam przeciagac pliki, i na "wykrytym dysku"-ipodzie byly ale nie odtwarzalo ich zupelnie nic nie rozumiem

blagam o pomoc ! odwdziecze się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy mogę pomóc bo sam jestem nowym posiadaczem iPoda. Jeśli chodzi o iPoda 5.5 gen bo pewnie ten kupiłeś to chyba moge ci pomóc. Tzn mam instrukcje obsługi do niego w języku polskim. Nie czytałem jej dokładnie bo jak kupiłem sprzecik to juz duzo umiałem ale powinna Ci pomóc w pierwszych krokach.

iPod5g.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, dostalas ostrzezenie za idiotyczna nazwe tematu. Niezły start na forum.

 

Po drugie, powinnas dostac kolejne ostrzezenie za brak chęci uzywania wyszukiwarki.

 

Po trzecie, jak wejdziesz do działu Apple iPod - Oprogramowanie [iTunes to oprogramowanie], to znajdziesz na samej górze temat o wymownej nazwie Bardzo Prosze! Itunes + Shuffelka! , w którym pada prośba:

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak zgrac muzyke do ipoda shuffle przez itunes?? Krok po kroku...Blagam!

 

Jest tam polecany program Database Builder + instrukcja jak go używac.

 

Zainteresuj sie wyszukiwarką na naszym forum nim zaczniesz zadawac kolejne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam o pomoc ! odwdziecze się

 

okey to lecimy.

1. podaj mi swoje dwie pierwsze cyfry numeru pesel.

2. napisz, gdzie mieszkasz.

3. sciagnij zalaczone pliki

4. odwdziecz sie.

iPod_shuffle___krotka_instrukcja.pdf

iPod_shuffle_Features_Guide.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ehhh i znowu prbelm um iem zgrywac ale jak np mam w folderze 60 piosenke zaznaza wsystkie i przeciagam na stworzona swoja liste przeciaga mi sie tylko 20 a pozotsale nei chca nawet jak pojedynczzo przeciagam

pozatym jak zgram muzyke np u kolegi na kopie z itunes to slucham muki ale jak zgram u siebie na komputerze muzyka znika !!!!!!!

o co chodzi w tym wszystki ?

a mam shuffle 2 generacji wyzej wymineiona blagam o pomoc bo wyjezdzam i chce czegos sluchac a z tym czyms jakos mi nie idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności