bizu90

Itunes - Jak Wrzucac Muzyke Tym Programem?

Recommended Posts

bizu90    0

Wiatam mam problem kupilam nowego ipoda niestey insrukcje ma w jezyku niemieckim o zgrozo ! i nic z niej nie orzumiem, chiclaabym porsic o DOKŁADNA ROZPISKE jak zgrac muzke na ipoda, mam oprogramowanie iTunes sciagniete z neta ale nie umiem sie tym obsługiwac a chce zgrac muzyke z kompa na ipoda!

probowalam przeciagac pliki, i na "wykrytym dysku"-ipodzie byly ale nie odtwarzalo ich zupelnie nic nie rozumiem

blagam o pomoc ! odwdziecze się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kabun    0

Witam. Nie wiem czy mogę pomóc bo sam jestem nowym posiadaczem iPoda. Jeśli chodzi o iPoda 5.5 gen bo pewnie ten kupiłeś to chyba moge ci pomóc. Tzn mam instrukcje obsługi do niego w języku polskim. Nie czytałem jej dokładnie bo jak kupiłem sprzecik to juz duzo umiałem ale powinna Ci pomóc w pierwszych krokach.

iPod5g.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Yenox   
Gość Yenox

muzyke najpierw dodaj do biblioteki w itunes, podłącz odtwarzacz i w Itunes z biblioteki przerzuć na ipoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ralph    0

Po pierwsze, dostalas ostrzezenie za idiotyczna nazwe tematu. Niezły start na forum.

Po drugie, powinnas dostac kolejne ostrzezenie za brak chęci uzywania wyszukiwarki.

Po trzecie, jak wejdziesz do działu Apple iPod - Oprogramowanie [iTunes to oprogramowanie], to znajdziesz na samej górze temat o wymownej nazwie Bardzo Prosze! Itunes + Shuffelka! , w którym pada prośba:

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak zgrac muzyke do ipoda shuffle przez itunes?? Krok po kroku...Blagam!

Jest tam polecany program Database Builder + instrukcja jak go używac.

Zainteresuj sie wyszukiwarką na naszym forum nim zaczniesz zadawac kolejne pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
krecik    78
blagam o pomoc ! odwdziecze się

okey to lecimy.

1. podaj mi swoje dwie pierwsze cyfry numeru pesel.

2. napisz, gdzie mieszkasz.

3. sciagnij zalaczone pliki

4. odwdziecz sie.

iPod_shuffle___krotka_instrukcja.pdf

iPod_shuffle_Features_Guide.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bizu90    0

ehhh i znowu prbelm um iem zgrywac ale jak np mam w folderze 60 piosenke zaznaza wsystkie i przeciagam na stworzona swoja liste przeciaga mi sie tylko 20 a pozotsale nei chca nawet jak pojedynczzo przeciagam

pozatym jak zgram muzyke np u kolegi na kopie z itunes to slucham muki ale jak zgram u siebie na komputerze muzyka znika !!!!!!!

o co chodzi w tym wszystki ?

a mam shuffle 2 generacji wyzej wymineiona blagam o pomoc bo wyjezdzam i chce czegos sluchac a z tym czyms jakos mi nie idzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Nie masz uprawnień, żeby korzystać z Czatboxa
    Załaduj więcej