Skocz do zawartości

Zdjęcie

Itunes - Jak Wrzucac Muzyke Tym Programem?

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
10 replies to this topic

#1 bizu90

bizu90

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 19 lipiec 2007 - 01:21

Wiatam mam problem kupilam nowego ipoda niestey insrukcje ma w jezyku niemieckim o zgrozo ! i nic z niej nie orzumiem, chiclaabym porsic o DOKŁADNA ROZPISKE jak zgrac muzke na ipoda, mam oprogramowanie iTunes sciagniete z neta ale nie umiem sie tym obsługiwac a chce zgrac muzyke z kompa na ipoda!
probowalam przeciagac pliki, i na "wykrytym dysku"-ipodzie byly ale nie odtwarzalo ich zupelnie nic nie rozumiem
blagam o pomoc ! odwdziecze się

#2 Kabun

Kabun

początkujący

• 11 posty/ów

Napisany 19 lipiec 2007 - 04:09

Witam. Nie wiem czy mogę pomóc bo sam jestem nowym posiadaczem iPoda. Jeśli chodzi o iPoda 5.5 gen bo pewnie ten kupiłeś to chyba moge ci pomóc. Tzn mam instrukcje obsługi do niego w języku polskim. Nie czytałem jej dokładnie bo jak kupiłem sprzecik to juz duzo umiałem ale powinna Ci pomóc w pierwszych krokach.
Załączony plik  iPod5g.pdf   1,36MB   1188 Ilość pobrań

#3 bizu90

bizu90

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 19 lipiec 2007 - 17:17

http://www.ministryo...-shuffle-lg.png
o takiego kupiłam
i nie wiam nadal jak zgrac te głupia muzyke:( pomórzecie porsze jutro wyjeżdzam i chce miec muzyke hlip hlip

#4 ~Yenox~

~Yenox~
  • Gość

Napisany 19 lipiec 2007 - 17:36

muzyke najpierw dodaj do biblioteki w itunes, podłącz odtwarzacz i w Itunes z biblioteki przerzuć na ipoda.

#5 bizu90

bizu90

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 19 lipiec 2007 - 17:54

ale jak to sie robi jestem zupełnie zielona mam jakas muzyke w bibliotece ale nie mam zielonego jak to zrgac:(

#6 Ralph

Ralph

Warninator ;)

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2417 posty/ów

• odtwarzacz - iRiver T60
  • słuchawki - SoundMAGIC PL11

Napisany 19 lipiec 2007 - 19:16

Po pierwsze, dostalas ostrzezenie za idiotyczna nazwe tematu. Niezły start na forum.

Po drugie, powinnas dostac kolejne ostrzezenie za brak chęci uzywania wyszukiwarki.

Po trzecie, jak wejdziesz do działu Apple iPod - Oprogramowanie [iTunes to oprogramowanie], to znajdziesz na samej górze temat o wymownej nazwie Bardzo Prosze! Itunes + Shuffelka! , w którym pada prośba:
Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak zgrac muzyke do ipoda shuffle przez itunes?? Krok po kroku...Blagam!

Jest tam polecany program Database Builder + instrukcja jak go używac.

Zainteresuj sie wyszukiwarką na naszym forum nim zaczniesz zadawac kolejne pytania.
"Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"
- iRiver T60 4GB Black + pokrowiec silikonowy w wersji Black
- iRiver iMP-350 w zapasie
- iPod Classic 80 GB 6 Gen. w samochodzie
//
- SoundMAGIC PL11
- Technics RP-F290 do kompa
- KOSS Spark Plug się kurzą

#7 krecik

krecik

rewolucjonista-recydywista

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 posty/ów
  • Interests:tylko dziwki, wino i pianino.
  • testuję - Gin z piwem
  • chcę - podwyżkę w pracy

Napisany 20 lipiec 2007 - 08:06

blagam o pomoc ! odwdziecze się

okey to lecimy.
1. podaj mi swoje dwie pierwsze cyfry numeru pesel.
2. napisz, gdzie mieszkasz.
3. sciagnij zalaczone pliki
4. odwdziecz sie.

Załączone pliki

pozdrawiam,
krecik

Sennheiser mx-550, mx-400, Sennheiser hd-202, AKG K 26P, Koss UR5, Thomson HED341, Philips SHE785,
Sony MDR-E818LP, Panasonic RP-HS45, Creative EP-630, Philips SHP 8900, Sennheiser PX100, TDK BP100, Koss Porta Pro, AKG K581DJ, Philips SHC8545 (wireless), Panasonic RP-HG11E-S, Panasonic RP-HNJ300,
panasonic rp- hje120, Creative Aurvana Live!, Creative Zen Aurvana (IEM), Sony EX-82,

Sennheiser HD-448, Shure SHR 440, Panasonic RP-HJE120E-K, Philips SHP 5401, SuperLux 668B, Beyerdynamic DTX300p, Philips SHO 4200BB/10 The Bend Oneill

--
Sony NWZ-S639F, Sandisk sansa clip 2GB FM, MPIO ML-100, Pentagram Vanquish Volt, CLIP+ 8GB
IFP 799
Trekstor Vibez 8GB[b]†

#8 bizu90

bizu90

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 28 lipiec 2007 - 14:51

ehhh i znowu prbelm um iem zgrywac ale jak np mam w folderze 60 piosenke zaznaza wsystkie i przeciagam na stworzona swoja liste przeciaga mi sie tylko 20 a pozotsale nei chca nawet jak pojedynczzo przeciagam
pozatym jak zgram muzyke np u kolegi na kopie z itunes to slucham muki ale jak zgram u siebie na komputerze muzyka znika !!!!!!!
o co chodzi w tym wszystki ?
a mam shuffle 2 generacji wyzej wymineiona blagam o pomoc bo wyjezdzam i chce czegos sluchac a z tym czyms jakos mi nie idzie

#9 Mierzej

Mierzej

klikacz

• 95 posty/ów

Napisany 28 lipiec 2007 - 19:30

Ale chaotycznie piszesz...
Moze sciagnij najnowszego iTunes (jesli nie masz)...

#10 bizu90

bizu90

początkujący

• 5 posty/ów

Napisany 28 lipiec 2007 - 22:47

choroba la ja go wczoraj sciagałam :( zaraz poprostu umre........ albo samobójstwo popełnie:( miejcie mnie na sumieniu

#11 Mierzej

Mierzej

klikacz

• 95 posty/ów

Napisany 28 lipiec 2007 - 22:55

Sweeeeeeet xD A w jakich formatach masz te muzyczki?

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  micbud : (08 luty 2016 - 23:43) Moja odpowiedz oczywiscie byla zartem, bo Nismovsky w zasadzie wyjasnil wszystko. Jak dla mnie nie ma nad czym filozoowac
@  Arthass : (08 luty 2016 - 23:32) Szkoda tylko, że idealistyczne poglądy funkcjonują zwykle dobrze tylko w teorii, na papierze.
@  Arthass : (08 luty 2016 - 23:30) Jimmi ma swoje poglądy i do wielu z nich jest mi bliżej niż do tego co oferuje mi aktualna rzeczywistość tego kraju.
@  Arthass : (08 luty 2016 - 23:19) Co to w ogóle jest lewica? Termin, który powstał za czasów rewolucji francuskiej, określający postawę dążącą do zmian ekonomiczno-społeczno-ustrojowych. Także lewica to pojęcie względne, zależne aktualnie ugruntowanego establishemntu
@  Arthass : (08 luty 2016 - 23:15) @micbud właśnie takie odpowiedzi wszędzie się uzyskuje: "Lewacki to taki jak ... (wskaż człowieka)" Odpowiedź, która gruntuje we mnie przekonanie, że tak naprawdę ludzie posługują się tym słowem nie do końca potrafiąc zdefiniować jego znaczenie
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 22:54) obczajcie jak będziecie mogli 2 piwka: Bebok i Po godzinach. 2 najlepsze piwa jakie piłem w ostatnich latach.
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 22:53) Idę się odlać Grucha, bo nie chce na to patrzeć. (deja vu)
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:52) Biorąc pod uwagę naturę rodzaju ludzkiego to NWO (jeden, światowy rząd) spowoduje kompletne niewolnictwo i zamordyzm, a nie wolność i rozwój. Bo nie będzie alternatywy.
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 22:52) a nie chce mi się, jestem po bardzo przyjemnym piwie :D
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:50) @Arkusz przejrzyj sobie archiwum shouta z soboty :P
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:50) A lewackie (tak, tak) próby wymieszania wszystkich w jedną bezmyślną kupę, z jednym językiem, walutą, rządem i bez granic to mrzonka. Niebezpieczna mrzonka, bo to jest właśnie szczyt totalitaryzmu.
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 22:50) a państwo, które nie ma swojego wojska bardzo szybko będzie miało u siebie wojsko. Tyle, że nie swoje ;)
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 22:49) nismo, tu też chodzi o finanse. Nie do pomyślenia jest, żeby wydać 10mld dolców na coś, co może okazać się klapą. Ale nie w wojsku :)
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:49) Rzecz w tym, że nie ma co zakłamywać świata, w którym żyjemy. To ODRĘBNOŚĆ powoduje rozwój, bo tylko odrębne grupy czują naturalną potrzebę konkurowania ze sobą i zapewnienia bytu / chronienia swoich bliskich w jak najwydajniejszy sposób.
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 22:48) @crysis94 obyś nigdy nie musiał się przekonać po co Ci postęp np. medycyny.
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:48) Jak niepotrzebny Ci rozwój cywilizacyjny to możesz zawsze oddać wszystkie jego zdobycze i walczyć o pożywienie z wilkami w lesie :P
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:47) @crysis94 ależ pytanie!
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 22:45) Na **** nam ten rozwój?
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:45) Nasza "plemienność" i odrębność państw dała nam rozwój, a Jimmi uważa państwa, języki narodowe i granice za dyrdymały hamujące ludzkość.
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:44) Gdyby był pokój na Ziemi to postęp byłby mniejszy, bo nic tak nie napędza człowieka do czynu jak zagrożenie.
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 22:43) @Arkusz wiem, ale Jimmi ostatnio próbował mi wmówić, że gdyby nie było wojen to postęp byłby WIĘKSZY. Co jest oczywistym bezsensem.
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 22:38) Prawda jest taka, że gdyby nie wojny i wojsko - nie rozwinęłoby się wiele technologii. W tym transport, medycyna...
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 22:33) To jedyny powód dla którego Smoka nie ma jeszcze na froncie ;)
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 22:33) Jak to co przynosi tyle zysków... KABELKI! xD
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 21:52) @Jimmi Dragon - fajnie, że nazywasz innych debilami, ale powiedz mi co innego przynosi tyle zysków co wojna? Bo widzę, że masz znów swoje pacyfistyczne jazdy i próbujesz zaklinać rzeczywistość. Fakty są proste - wojna napędza gospodarkę, zwłaszcza taką, która ma silny przemysł zbrojeniowy. Kropka.
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 21:51) Pokazałeś swoją rasistowską stronę z góry zakładając, że przestępcy włamujący się na ciężarówki to imigranci :P
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 21:50) @Jimmi Dragon - imbecylem trzeba być, żeby myśleć, że on imigrantów chciał przepędzić. On wyraźnie napisał, że z kijem poczeka na naczepie na KAŻDEGO, kto spróbuje się włamać do jego ciężarówek i powodować problemy jego pracownikom.
@  sn4ke : (08 luty 2016 - 21:26) Zawsze można wystawić na allegro ;) Na allegro mają być z gwarancją dychę drożej, więc ktoś utarguje kilka zeta ;)
@  rfzb : (08 luty 2016 - 21:00) 2 złote do stargowania.
@  Lord Rayden : (08 luty 2016 - 20:59) Noooo
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 20:58) "Jak nowe w komisie są za 28PLNów to jaki głupi kupi używki za 30PLNów?"
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 20:58) Miałem odpisać Andrewkowi w statusie, ale mod posprzątał...
@  sn4ke : (08 luty 2016 - 20:39) amen bracie
@  Jimmi Dragon : (08 luty 2016 - 20:03) ehh jedni idioci sprowadzają religijnych fanatyków, drudzy idioci robią z tych fanatyków podludzi i chcą i eksterminować. Kolejni idioci łudzą się, że jak pozwolą fantykom masowo gromadzić się, czcić swoje bóstwa i wprowadzać swoje prymitywne prawa, to z czasem się ucywilizują. Na czele ich wszystkich stoją pozbawieni wyobraźni i empatii debile, którzy myślą, że to wojny są największym źródłem dochodów i nie są w stanie spojrzeć nieco dalej w przyszłość.
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 19:46) Niech walczą za swój kraj... przecież to zdrowe chłopy, które żony i dzieci w kraju ogarniętym wojną zostawili...
@  Arkusz : (08 luty 2016 - 19:44) dla mnie powinno się ich odstrzelić i tyle. Szkoda zdrowia i energii na jakieś bejsbole.
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 19:43) Polskich dresów bić za to nie polecam - kumpel ostatnio jak walnął w szczenę to sobie śródręcze złamał...
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 19:41) Jakby wbijali się na moje Ciężarówki to sam bym kijem kilku obił...
@  crysis94 : (08 luty 2016 - 19:41) U nas nie tylko próbowali - imigranci wylądowali na SORze... ale sami są sobie winni takim, a nie innym zachowaniem.
@  Jimmi Dragon : (08 luty 2016 - 19:34) To pytanie retoryczne? Zdaje się, że to jedyna osoba publiczna, która kijem próbowała imigrantów przepędzić. Ale mogę się mylić. Jaskiniowców w tym kraju nie brakuje.
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 18:48) @Jimmi Dragon - pisząc "białego imbecyla" masz na myśli Pudzianowskiego?
@  Jimmi Dragon : (08 luty 2016 - 18:36) Najpierw widziałem filmik pokazujący afrykańskiego imbecyla wyma****ącego kijem we Francji, teraz widzę zdjęcie kolejnego, tyle że białego imbecyla w Polsce. A niechże im ktoś da się wzajemnie pozagryzać, będzie nieco spokoju... zanim kolejne pokolenie walecznych idiotów nie zasili szeregów po obu stronach barykady.
@  Jimmi Dragon : (08 luty 2016 - 18:36) "Lewak", czyli kolejne głupie słówko, stworzone przez i na potrzeby głupich ludzi, do walki z innymi głupimi ludźmi. Jak ktoś się lubi wzajemnie obrzucać błotem to sobie może takich głupich słówek używać. I bejsbolem wymachiwać...
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 18:17) Choć biorąc pod uwagę znikomą edukację ekonomiczną naszego społeczeństwa, "lewactwo" będzie częściej tyczyło się obyczajowości, bo na poglądy w kwestii fiskalnej mało kto zwraca uwagę.
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 18:12) Mi się wydaje, że w Polsce jakoś bardziej "lewactwo" to połączenie lewicy ekonomicznej z obyczajową.
@  micbud : (08 luty 2016 - 18:10) Arthass: ja Ci to wytlumacze prosciej: lewacki = Jimmi Dragon. Dziekuje, dobranoc;-D
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 17:56) A przecież można być prawicą obyczajową z lewicowym podejściem gospodarczym - vide PiS
@  nismovsky : (08 luty 2016 - 17:55) @Arthass wszystko jest kwestią rozumienia pojęcia "lewica", bo u nas przyjęło się segregować tak partie tylko ze względu na poglądy w sprawach społeczno-obyczajowych
@  Arthass : (08 luty 2016 - 16:37) w Polsce, w obecnej sytuacji pseudo-kapitalizmu może to być każdy
@  Arthass : (08 luty 2016 - 16:34) jeśli "lewak" to termin określający skrajną lewicę, to równie dobrze może to być "wyznawca" anarchizmu jak i komunizmu.