Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz Mp3 1gb + Słuchawki/do 230 Pln


maslakboss

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie chcialem jeszcze raz podziekowac za podpowiedzi i wybor t10 + ep630 - zestaw sprawuje sie wysmienicie :) teraz odtwarzacz chce kupic kolega. wymagania jakie musi spelniac odtwarzacz to conajmniej 1 gb oraz radio. w zestawie za 230 zl powinny znalezc sie tez dobre sluchawki. czekam/y na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem tym kolega. :)

 

Ewentualnie moge zrezygnowac z 512. Jest sansa C240 w takiej cenie, zebym sie zmiescil w 230 zl + jakies niezle sluchawki? Bo jezeli sansa c240 ma slabe sluchawki to wole sie nie meczyc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sansa C240 w takiej cenie, zebym sie zmiescil w 230 zl + jakies niezle sluchawki?

Poszukaj - Google, Allegro, eBay, Skąpiec, etc...

Bo jezeli sansa c240 ma slabe sluchawki to wole sie nie meczyc. :)

Ma słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym nowy. Mam awersje do uzywanych sprzetow.

 

Ile musialbym wydac, zeby wszystkie moje wymagania byly spelnione? Jak juz mowilem, w miare czego, mozna wziasc jakis odtwarzacz 512 mb, zeby obnizyc nieco granice cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sie nie robi odtwarzaczy 512 mb.

Najlepiej bedzie jak dolozysz te 40 zl i kupisz t60...

 

Lub zrezygnuj z radia i kup sanse m240 + jakies fajne sluchawki i tyle.

Ewentualnie c240 a do niej jakies przyzwoite i tanie sluchawki - cresyny lub mx400 iriverowskie. A moze kumpel zechce Ci sprzedac swoje cresyny ktore dostal z t10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Freoo. Jeżeli chcesz mieć dobry sprzęt, a nie stać Cię na jednorazowy zakup, to kup dobry odtwarzacz (iriver T60 jest ok, a jego stockowe słuchawki są bardzo przywoite), a za jakiś czas, np. kilka miesięcy lub jako prezent na gwiazdkę dokup sobie słuchawki.

 

Jeżeli zamierzasz dużo słuchać muzyki i masz potem odczuwać niedobory brzmieniowe, to moim zdaniem bez sensu jest kupować teraz średnio odtwarzacz i średnie słuchawki, bo za pół roku będziesz chciał sprzedać i jedno i drugie. Oczywiście wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, bo też nie ma się co rzucać na droższy sprzęt, jeżeli masz go używać raz na jakiś czas na rower lub do pociągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności