Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iriver D5


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Seria "D" od irivera jest dość mocno znane w Korei. Głównie dlatego, że było to pierwsze urządzenie łączące w sobie słownik, playera oraz możliwości multimedialne.

 

Mam dla Was mocno nieśmiałe i co ważniejsze premierowe (nigdzie jeszcze tych fotek nie ma) zdjęcia iriver D5. Modelu, który w sumie nie wiem czym się będzie różnił od poprzedników bo nie wiem czym się od siebie różnią D11, D25, D26 ;) Jednak widać, że D5 będzie znacznie bardziej kieszonkowy od poprzedników, bo wielkość wcześniejszych serii D raczej nie jest miła.

 

 

Grunt, że jest premierowo i że później i tak nikt nie napisze że fotki są od nas :)

 

D5_001.jpg D5_002.jpg D5_003.jpg

 

 

Inne modele: iriver D11 ; iriver D25 ; iriver D26 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wyglada swietnie i potrafi tez calkiem fajne rzeczy. interesuje mnie jak jest z pamiecia. czy ma wbudowana jakas smieszna, a rozszerzac trzeba na kartach? no i jak z tymi slownikami. bo pewnie bedzie english-korean i w druga strone i moze jeszcze eng-eng i teraz nie wiadomo co wiecej. przydalyby sie jakies slowniki synonimow i cos, co daloby sie skads [tylko skad?] wgrac, zeby bylo z polskim jeszcze. chociaz akurat mnie by urzadzal eng-eng jakis mega dobry. te poprzednie byly spore, a ten juz rzeczywiscie kieszonkowy, wiec jak na razie z zainteersowaniem sledze watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

swiadomie odkopuje ten watek, bo moze beda zainteresowani - otoz przyszedl do mnie iriver D5 od MIP do testow.

 

jak na razie jestem zauroczony designem i interfejsem, ale z drugiej strony zniesmaczony brakiem mozliwosci ustawienia jezyka angielskiego [papierowa instrukcja tez po koreansku, wiec nie dla mnie to].

 

bawie sie nim na razie niezobowiazujaco i probuje rozne funkcje 'na oslep'. jakby byla wersja na europe/US z menu i wszytskim angielskim, to bym sie nad nim mocno zastanawial. a jakby byly tez jakies dodatkowe slowniki [angielsko- wloski/hiszpanski/niemiecki/francuski] to bym poowal na jakas oferte cenowa i na pewno go bral.

 

jesli ktos jest zainteresowany jakimis konkretnymi sprawami, to czekam na pytania i bede w miare mozliwosci sprawdzal i odpowiadal. co do jakiejs skladnej recenzji, to jeszcze troche trzeba bedzie na nia poczekac, ale na bank napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fanie :))) Seria D iriver'a zawsze była miło opisywana w Koreańskich serwisach. Chętnie poczytam, co Polak bez znajomości powie o tym playerze.

 

W sumie to dobry test intuicyjności dla odtwarzacza, jeśli rozgryzie go osoba, która nie rozumiem "co do niej odtwarzacz mówi". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiadomie odkopuje ten watek, bo moze beda zainteresowani - otoz przyszedl do mnie iriver D5 od MIP do testow.

 

jak na razie jestem zauroczony designem i interfejsem, ale z drugiej strony zniesmaczony brakiem mozliwosci ustawienia jezyka angielskiego [papierowa instrukcja tez po koreansku, wiec nie dla mnie to].

Mam na testy P10 i dokładnie takie samo issue :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mialem poslizg z recenzja, ale dzis zrobilem wideorecenzje [pokusilem sie czytajac wskazowki khrona, jak zrobic recezje i to, ze malo jest recenzji wideo]. na razie wrzucilem film skonwertowany z voba [iriverterem - ustawieniami jak da irivevra u10] na rapidshare i youtube. musze pokombinowac, zeby mi go zrobil w 16:9, a nie 4:3.

zainteresowanych odsylam do sciagniecia i ogladniecia.

d5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A tak sobie przypominam ten słowniczek, zabrałem go dziś z firmy. Powiem wam że sprawia niesamowite wrażenie wykonaniem.

Co do dźwięku, Iriver = muzykalność. Nie jest to może poziom J3. Ale nie można mu odmówić klasy. Jest dźwięcznie i przyjemnie. Jeśli ktoś lubi Iriverowskie plumkanie, to radzę pilnować allegro. Będziemy go sprzedawać. Tak sam jak D30b.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności