Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że mam z HA-200 problem bo szumi skubany, podłączane od pc do Daca kablem USB.

Nie da się słuchać przy niskiej głośności....?

Czyżby wina pc albo sieci ,skąd ten szum...podłączałem bezpośrednio kartę Essence pod HA-200 ,też szum.

Pierwszy raz tak mam, tyle sprzętów i żaden tranzystor mi tak nie szumiał, może wadliwy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Tylko że mam z HA-200 problem bo szumi skubany, podłączane od pc do Daca kablem USB.

Nie da się słuchać przy niskiej głośności....?

Czyżby wina pc albo sieci ,skąd ten szum...podłączałem bezpośrednio kartę Essence pod HA-200 ,też szum.

Pierwszy raz tak mam, tyle sprzętów i żaden tranzystor mi tak nie szumiał, może wadliwy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HA-200 Ci szumi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Tak, strasznie....jakby pod lampowca podłączyć niskoomowe słuchawki...jest niby na gwarancji jeszcze ,stąd może jego niska cena była...he,he.

Miałem go rok i nic się z nim nie działo pod względem technicznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć były właściciel się zapiera że u niego była cisza jak makiem zasiał, więc to może coś u mnie to powodować.

Szum przypomina jakby słuchać stare radio analogowe, kręcić gałką w poszukiwaniu stacji...kto miał takie radio to wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Choć były właściciel się zapiera że u niego była cisza jak makiem zasiał, więc to może coś u mnie to powodować.

Szum przypomina jakby słuchać stare radio analogowe, kręcić gałką w poszukiwaniu stacji...kto miał takie radio to wie o co chodzi.

Na forum kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj DAC-100 tez szumiał na czułych słuchawkach przy ściszonym do zera potku, czytałem później na head-fi.org że ludzie się skarżyli na to notorycznie w Nuforcach, brak czarnego tła, one mają sporą impedancję na wyjściu, także z niskoomowcami to chyba tak musi być...

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, decees napisał:

Moj DAC-100 tez szumiał na czułych słuchawkach przy ściszonym do zera potku, czytałem później na head-fi.org że ludzie się skarżyli na to noto notorycznie w Nuforcach, brak czarnego tła, one mają sporą impedancję na wyjściu, także z niskoomowcami to chyba tak musi być...

HA-200 sam dostosowywał się do impedancji słuchawek, słuchałem na nim też 32 ohmowych i byłą cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wyjaśniło, wzmak był grzebany przez tego od kogo kupiłem, wiem od forumowicza...

Niby na gwarancji ale ciekawe czy uznają jak otwierany....zawsze są jeszcze złote rączki na forum...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, decees napisał:

Danke.

Dodatkowo dzisiaj straciłem dziewictwo z małą dziurką ? razem z Sowami przyfrunęło okablowanie od JD - określiłbym je w następujący sposób :

 

Trochę srebra, trochę złota

******sta to robota ?

 

 

fullsizeoutput_1db6.jpeg

Znaczy się co to za kombo? :D Miedź złocona + srebro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "ze zlota" to jest tam chyba tylko adapter na 6,3mm ;) typowa hybryda Jimmiego, ale różnica po balansie jest bardzo obiecująca, fabryczny wąż został na wieki zamknięty w skórzanym pudełku AQ :D czytałem że co poniektórzy się z nim nawet polubili, ale ja nawet nie spojrzałem mu w ślepia ;)

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, decees napisał:

No "ze zlota" to jest tam chyba tylko adapter na 6,3mm ;) typowa hybryda Jimmiego, ale różnica po balansie jest bardzo obiecująca, fabryczny wąż został na wieki zamknięty w skórzanym pudełku AQ :D czytałem że co poniektórzy się z nim nawet polubili, ale ja nawet nie spojrzałem mu w ślepia ;)

Ciekaw jestem zmian między stockiem, a tą hybrydą. Oczywiście sonicznych, bo ergonomiczne są bez wątpienia kolosalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności