Skocz do zawartości
PROMOCJA MAJOWA – CIESZMY SIĘ MUZYKĄ Więcej informacji... ×
ignacy

Muzyczne Zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałem, tak więc jeszcze nie dogrzane. Tak na pierwsze wrażenie to wysokimi idą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ten napisał:

Wczoraj odebrałem, tak więc jeszcze nie dogrzane. Tak na pierwsze wrażenie to wysokimi idą.

A co to bo jakoś nie mogę ich skojarzyć ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I mają "normalny" kabelek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie coś mi się przyczepiło do laptopa.

FCC6BD59-41E0-4B4F-877D-41908E5BD4BF.jpeg

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny daczek ten Meridian :) gratuluje dobrego zakupu (o ile nie przepłaciłeś)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, bakus1233 napisał:

Fajny daczek ten Meridian :) gratuluje dobrego zakupu (o ile nie przepłaciłeś)

Dobrze, że nie zdążyliśmy pochwalić, bo by nie kupił; a było za co...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny. 7 stów za nówkę, więc chyba nie tak źle. Zmusiłem go do brytyjskiego małżeństwa z Arcamem i jest super. :)

1 minutę temu, audionanik napisał:

Dobrze, że nie zdążyliśmy pochwalić, bo by nie kupił; a było za co...

Na szczęście nikt z Meridanem w nieformalny związek wstępować nie chciał. Widocznie nie taki dobry.

Ale spoko, w przyszłym tygodniu kupię Hawki i je zbesztam za własne ciężko zarobione pieniądze. Albo polubię - kto wie.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z allegro wytrzasnąłem. Cóż jednak nie moje granie, średnica trochę za ostra jak na moje ucho. Jednak mogłem brać TH-610. Mają chyba najlepsza zmianę padow jaką widziałem. Zmieniłem pady na welury Brainvawz i też było mocno średnio. Oddam w dobre ręce ;)

Edytowane przez vonBaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, vonBaron napisał:

...Oddam w dobre ręce ;)

Możesz oddać w moje do przeróbek dźwiękowych, jeśli pozostałe aspekty Ci pasują :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem, grają dobrze, bardzo dobrze, ale są szalenie transparentne i detaliczne przez co z nieodpowiednim ampem może być ostro/sucho.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informacje. Myślałem nad ns1000, ale szukam bardziej muzykalnych kolumn,które grają przyjemnie, wciągająco. Da się uzyskać odpowiednim wzmacniaczem coś takiego na tych kolumnach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, lolomanolo napisał:

Kupiłem, grają dobrze, bardzo dobrze, ale są szalenie transparentne i detaliczne przez co z nieodpowiednim ampem może być ostro/sucho.

A bas nisko schodzi, bo w JBL 4312D nie chciał, twardy był skubaniec ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj wierz mi, że z odpowiednim ampem potrafią zagrać bardzo muzykalnie. Słyszałem je kiedyś na avs z jakąś lampą i szczena w dół, bo zagrały lepiej niż wiele droższych systemów.

Basu mi nie brakuje, może dlatego że poprzednie monitory kończyły się na 60hz, może kwestia pomieszczenia. Za to jest bardzo dobrej jakości, bardzo szybki i pisze to miłośnik hołków ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, bakus1233 napisał:

Dzięki za informacje. Myślałem nad ns1000, ale szukam bardziej muzykalnych kolumn,które grają przyjemnie, wciągająco. Da się uzyskać odpowiednim wzmacniaczem coś takiego na tych kolumnach?

Nie sądzę, tak jak lolomanolo napisał i potwierdzają to info w sieci, one grają dosyć ostro i konkretnie, bez upiększania. Ja też chętnie przygarnąłbym takie paczki, przyjemnie i dynamicznie grające i póki co, to wpadły mi w oko/ucho Celestion Ditton 66, ale to są krowy straszne :(. Albo np. Jamo Power 230r, na YT są filmiki kolesia z Polski, w dobrej jakości. Wiem, że nie można się nimi sugerować, ale mniej więcej oddają charakter głośników.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba mi się amp wygrzał (sam nie wierzę w to co piszę, może lampy tak mają), bo nie ma już żadnej ostrości, a bas bardzo przyjemnie mruczy! Alabama shakes, daft punk, prodigy, riverside i wszystko gra bardzo muzykalnie. W time travelers gitarka po prostu płynie w moją stronę. Chyba jest już nawet zbyt muzykalnie, trzeba będzie wywalić te chińskie 6sn7 w preampie na rzecz jakichś nos...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bdvelour.JPG

Szt. nr 3

Podobny obraz

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, jd1210 napisał:

bdvelour.JPG

Szt. nr 3

Podobny obraz

Poprosze o filmik jak zakladasz te pady na dokanalowki i wpychasz wszystko do ucha.

• Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi