Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.03.2018 o 19:38, Firegon napisał:

Czas wejść na poziomy absurdu :D A tak szczerze to są duże mniejsze niż pamiętam i dla mnie nawet nie wyglądają dziwnie. No i niesamowicie inaczej brzmią, faktycznie to nie są słuchawki.

akg.jpg

Daj im dobry wzmacniacz np Ballantine i przekonasz się co potrafią ;)

Dla mnie to jednak słuchawki, chociaż po rozstawieniu muszli grają inaczej od typowych słuchawek. Kolumny, to jednak mają inną budowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaman znów działa:)

Póki co mam (choć jeszcze nie zapłaciłem) dwie nw. blaszki (nad gniazdko sieciowe wzmacniacza i nad gniazdko sieciowe odtwarzacza CD), ale planuję zakup łącznie czterech sztuk:D

Na pytania: "co to jest?"," jak to działa?" i "co to powoduje?", nie odpowiadam, tylko kieruję na stronę producenta (bo nawet, jak napiszę, to i tak w aż tak ekstremalne audio voodoo nigdy nie uwierzycie:D): https://akikoaudio.com/en/akiko-audio/tuning-chips/509-akiko-audio-power-tuning-chip-3d-english

Akiko_Audio_Tuning_Chip.jpg

 

Myślę również na o czymś takim na SP1000 Copper: https://akikoaudio.com/en/akiko-audio/tuning-chips/518-akiko-audio-mobile-tuning-chip-english

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
  • Confused 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

67746_o-boze.jpg
 

A tak poważnie... poprowadź sobie osobną linię z rozdzielni (albo przynajmniej ze skrzynki - to już nie są jakieś niewiadome koszta, kieeedyś sam sobie tak zrobię) osobną linię specjalnie na audio - to ma sens jak najbardziej...

Tej blaszki komentować nie będę, bo jakbym z głębi duszy napisał to perma ban murowany ^^

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@userfrom
Widzę w Twojej sygnaturze X5v3 i C10... słuchałem pół roku temu jakiegoś lepszego discmana Sonego (znajomy upolował na ebayu)... i powiem, że bardzo od takich pozycji nie odbiegał (ale jednak imo trochę gorzej w separacji choćby). Grał bardziej w charakterze C10, mocy miał sporo... tylko już ciężkawy był jak na discmana.

Sporo tutaj osób już pisało, że takie discmany to specjalnie nie odbiegają od dzisiejszych dapów... i trudno się nie zgodzić :/
Ale z mojej perspektywy dapy dzięki swojej funkcjonalności mogą się czuć nie zagrożone :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discmany to podobna moda jak vinyle i kaseciaki ;) . Vintage, hipster Mod . Akurat z tych trzech najfajniejsza. Ale raczej do domowych eksperymentów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, crysis94 napisał:

@userfrom
Widzę w Twojej sygnaturze X5v3 i C10... słuchałem pół roku temu jakiegoś lepszego discmana Sonego (znajomy upolował na ebayu)... i powiem, że bardzo od takich pozycji nie odbiegał (ale jednak imo trochę gorzej w separacji choćby). Grał bardziej w charakterze C10, mocy miał sporo... tylko już ciężkawy był jak na discmana.

Sporo tutaj osób już pisało, że takie discmany to specjalnie nie odbiegają od dzisiejszych dapów... i trudno się nie zgodzić :/
Ale z mojej perspektywy dapy dzięki swojej funkcjonalności mogą się czuć nie zagrożone :F

Otóż i to. Natomiast wygląda na to, że niektóre klasyczne, wczesne diskmany mogłyby być ciekawym uzupełnieniem, zwłaszcza że można odtwarzać płyty bez ripowania.

Inna sprawa, że moje doświadczenia z diskmanami i walkmanami (Panasonic, Jakaśinnamarka, Niepamiętam modeli) mowią mi że to był zwykły szmelc z jakością dźwięku tak złą, że Sansa Clip to przy nich highend.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę pisać na gorąco ale to jak gra ten discman philipsa ze zdjęcia... chowajcie się wszystkie wypasione dapy!

W 10-cio stopniowej skali głośności na 3 już jest dla mnie za głośno na beyerach dt990pro 250ohm. I nie jest to tylko głośność ale bardzo dobre wysterowanie. Muszę się zaopatrzyć w bardziej wymagające słuchawki :)

Ta moc płynie z 6-ciu akumulatorków AA.

W tym roku obchodzi on swoje trzydzieste urodziny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kommel napisał:

Nie chcę pisać na gorąco ale to jak gra ten discman philipsa ze zdjęcia... chowajcie się wszystkie wypasione dapy!

W 10-cio stopniowej skali głośności na 3 już jest dla mnie za głośno na beyerach dt990pro 250ohm. I nie jest to tylko głośność ale bardzo dobre wysterowanie. Muszę się zaopatrzyć w bardziej wymagające słuchawki :)

Ta moc płynie z 6-ciu akumulatorków AA.

W tym roku obchodzi on swoje trzydzieste urodziny.

a jak pisze że starsze lepsze to się ze mnie nabijają :P . Z allegro go kupiłeś? Jak ma się w nim laser?

Jak gra w porównaniu z tym philipsem ten panasonic?

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2018 o 14:28, Karmazynowy napisał:

Coś na przeczekanie... choć grają całkiem przyjemnie. :) AA Phoebe III.

 

 

20180310_142439.jpg

Właśnie wjeżdża pytanie najbardziej z dupy w historii tego forum. Gdzie kupiłeś kafelki na ścianę? Bo jestem na etapie robienia detali w mieszkaniu i te na zdjęciu mi się ******ście podobają. Chyba że zdjęcie nie Twoje, to wtopa. Don't kill me plz. :ph34r:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, projack napisał:

Właśnie wjeżdża pytanie najbardziej z dupy w historii tego forum. Gdzie kupiłeś kafelki na ścianę? Bo jestem na etapie robienia detali w mieszkaniu i te na zdjęciu mi się ******ście podobają. Chyba że zdjęcie nie Twoje, to wtopa. Don't kill me plz. :ph34r:

Nom, ******ste kafelki, aż dam like za nie :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności