Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Introverder napisał:

Ale chłopaki w sumie nie ma w tej chwili tu Soundmana - chyba ;) , więc co kto komu pasuje i co woli :)  :D;) . Nie będzie więc tyrad hehe :P  (przynajmniej nie ode mnie :)) , po prostu dla mnie Ethery zwykłe to sama natura dźwięku, sceny, muzyki.., tyle    :) . I nie ma co dłużej się rozpisywać, bo to jest oczywista oczywistość :D;) .

Jak dla mnie, szokująca końcówka roku ,ale i ekscytująca...Compton pozbywa się swoich wspaniałych Etherów , które mu grały jak z innej planety i kupuje...kto pierwszy zgadnie?...a Star Wars w kinach...he,he.

A Soundman na koniec swojej podróży słuchawkowej kupuje najlepsze słuchawki ever....:D

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Introverder napisał:

A z tym lakiernikiem to w sumie jest myśl - nikt nie pozna, że to nie Flowy, a grają lepiej  :) - i będzie mi ktoś jeszcze wdzięczny, choć problem jest może taki, że nie wiem czy będę je chciał w ogóle sprzedawać  :D:) .

Wdzięczny?? :wacko:

To tak jakbyś przemalował na czarno HD800 i sprzedwał je jako HD800s. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho :D:) , a po 2. to dostałby lepsze brzmienie za tyle samo, więc czego chcieć więcej :D . I wilk syty i owca cała :D . Wszyscy szcześliwi :):P . oprócz mnie, ale na razie jestem, bo nie sprzedaję póki co i nawet nie wymieniam tego słowa o moich Etherkach :). Choć w sumie mógłbym za to kupić kolejne Ethery zwykłe :D . I bym nie tylko ja był szczęśliwy, ale pewnie i druga osoba, która dostała Ethery nawet o tym nie wiedząc :D .

 

Poza tym to co pisałem to było wszystko na serio na pewno :D . Nie wiem czy na serio, ale sądzę, że zrobiłbym przysługę takim czymś :) .. Bo by ktoś mówił: "Kurcze te Ethery Flow grają lepiej niż kiedy ich słuchałem" :D .

 

Kurde 2 razy mnie cytowano w ciągu paru minut - 7 dokładnie. Spodziewam się jakichś nagród czy coś za bycie najczęściej cytowanym :D:P . To bym sobie życzył - szybsze działanie forum na święta :D  ( i po też :D:P ). Podobno ma się coś ruszyć w temacie - pożyjemy, zobaczymy albo i nie :D .

 

A HD800 zwykłych nie słuchałem, jedynie 800s, w stanie krańcowego zmęczenia, ale nie czułem tej naturalności i dźwięk za głową, pewnie to mi w 800s przeszkadzało, no i dźwięk nie był tak naturalnie brzmiący jak w Etherach, no i pozycjonowanie, dźwięki gdzieś w przestrzeni, lecz nie wiadomo dokładnie gdzie, no i przestrzeń z uczuciem że jednak jest sztuczna. Dłużej nie miałem ich ze sobą, ale na pewno myślę spodobały mi się bardziej niż trochę innych par słuchawek. Bo znowuż dopiero poznaję cały czas nowe brzmienia :), ale Ethery zachwyciły mnie prawdą i naturalnością dźwięku po prostu i jednocześnie mimo to ilością detalu w tym, głębią, pełnią dźwięku :) itd. Niektórzy lepiej to opiszą pewnie  :) . Stały się w tej chwili moją referencją myślę i wzorem w tej chwili.

 

https://www.euro.com.pl/sluchawki/tribe-gwiezdne-wojny-swing-resistance.bhtml?gclid=EAIaIQobChMIj-W0udSW2AIVF8-yCh0qrwoIEAQYASABEgKsHfD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIugrb7UltgCFRzFsgodS54N4w

 

To na pewno te GW w nazwie są, są :D .

 

Znalazłem jeszcze takie, każdy fan GW pewnie by chciał takie :) :

 

http://maxessibility.com/akcesoria/sluchawki-dla-fanow-gwiezdnych-wojen-od-50-centa-sms-audio-street-by-50-star-wars-edition/

 

piękny rysunek żołnierza Imperium że nie sposób przeoczyć :) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Soundman1200 napisał:

Jak dla mnie, szokująca końcówka roku ,ale i ekscytująca...Compton pozbywa się swoich wspaniałych Etherów , które mu grały jak z innej planety i kupuje...kto pierwszy zgadnie?...a Star Wars w kinach...he,he.

A Soundman na koniec swojej podróży słuchawkowej kupuje najlepsze słuchawki ever....:D

No jak to co, Odin:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, snuffdbko napisał:

A dam im szansę, mimo że za pierwszym razem mnie nie zachwyciły, choć górę miały niezłą. Pokłony dla @Compton za akcję!

casques-listen-listen.jpg

Jakby wyciąć ich górę i wpakować w inne, wygodniejsze i bardziej mięsne słuchawki, to by ideał 10/10 mobilny był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności