Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, matkin napisał:

Też się czaiłem. Od teraz jesteś nam trzem dłużny recenzję. :angry: Nawet mam SRM323s i AIM'a na mikolajowych sterydach.. ehh

Pisz wg toru jaki masz.  Przeżyjemy ;)

 

 

Nie bój nic, prawdopodobnie pójdą dalej bo sie zakochałem w Etherach Flow.

Skończy się pewnie tak, że zostanę z pakietem Signature + Ether Flow lub L700 + Aeon Open. Czekam tylko na opinie kolegów forumowych nt. tych ostatnich.

 

9 godzin temu, audionanik napisał:

Nie sęp, tylko podrzuć koledze srma na podsłuchy.

 

323S miałem i wolę swojego...

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

bo sie zakochałem w Etherach Flow.

Do rocka i elektroniki niezłe sluchaweczki...ale trochę mnie dziwi to zbiorowe uwielbienie, sluchalem kilka razy... i w domu parę godzin, i nie wywolały u mnie ani podniety, ani żądzy mania

 no i 8-9 kilo?...ekhmmm...tego no...:woot:

Wersja poprzednia, ale w zestawie z cv2+  to co innego,, ake tu juz koszt to kosmos.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, audionanik napisał:

Do rocka i elektroniki niezłe sluchaweczki...ale trochę mnie dziwi to zbiorowe uwielbienie, sluchalem kilka razy... i w domu parę godzin, i nie wywolały u mnie ani podniety, ani żądzy mania

 no i 8-9 kilo?...ekhmmm...tego no...:woot:

Wersja poprzednia, ale w zestawie z cv2+  to co innego,, ake tu juz koszt to kosmos.

 

Może po Staxach nie robią tak wielkiego wrażenia.

Ja tylko w tym miesiącu gościłem w domu: X2, Owle,712,HE500, T1/II,7200, FIII/IV, Eleary i wspomniane Ethery Flow. I o ile wg mnie Eleary to prawdziwe dojrzałe granie i killery w swojej ekm mojej cenie, to Ethery Flow to inna klasa. Tutaj nie ma braków, muzyka płynie tak swobodnie...potrafi być technicznie i angażująco, jasno i ciemno. Bardzo szybko, dynamicznie z piękną holografią, świetna sceną tą w głąb szczególnie. Cena nowych to kosmos, ale używki za 5/6 tyś :ph34r:

9 godzin temu, audionanik napisał:

 

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, audionanik napisał:

Debet  to najwierniejszy druh audiofila, nie znosi kiedy go porzucać, załatwiać sprawy za jego plecami i nie dopieszczać.

Na szczęście po sprzedaży staxów udało się go chwilowo wykiwać i dobić targu bez niego.

Tym razem już oficjalnie mój ci on:wub:

image.png

*zdjęcie konstruktora

 

I ten dźwięk jest warty więcej niźli STAXy?!! Co to jest? :blink: Porzuciłeś słuchawki na rzecz głośników?? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, audionanik napisał:

Staxy przeca nie inne, chcesz rzec, eleary szczegolowsze i bardziej rozdzielcze? Nie wierze. Czy eleary suche po prostu?

Chodzi o skuteczność i niską impedancję, może trochę brrrrrumić

19 minut temu, audionanik napisał:

Staxy przeca nie inne, chcesz rzec, eleary szczegolowsze i bardziej rozdzielcze? Nie wierze. Czy eleary suche po prostu?

Chodzi o skuteczność i niską impedancję, może trochę brrrrrumić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Compton napisał:

Własnie sobie słucham na X2 Torda Gustavsena :)

Gratuluję zakupu ostatniej sztuki, w tej cenie to majstersztyk!

Radziłbym tylko wymienić kabel, bo stock degraduje dźwięk.

Nawet nie słuchałem na stocku, od razu wpialem kabelek, który zrobił dla mnie Perul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Teti napisał:

Cóż to takiego? Cóż to takiego? Cóż to takiego?

 

A niejaki Sabaj DA3 w pełni zbalansowany na 2 kościach SABRE9018Q2C

 

https://www.amazon.com/Sabaj-Headphone-Amplifier-Amplifiers-Resolution/dp/B073SSNMKK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności