Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.09.2017 o 14:23, Lord Rayden napisał:

Bandcamp to dużo ciekawej elektroniki. Czasem za free.

 

Niestety dla UE doliczają teraz podatek od zakupu. No i twórcy często wyznaczają zbyt wysokie ceny jak na PL.

 

 

Też się ostatnio zdziwiłem z tym podatkiem :(

Jazz też interesujący i oryginalny się trafia. Kupiłem tam przez przypadek najnowszą płytę Yazz Ahmed i szczęka do ziemi! Zdolna i piękna kobieta grająca na trąbce w nowoczesny jazz. Że się tak wyrażę. 

 

https://yazzahmed.bandcamp.com/album/la-saboteuse-2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hibi napisał:

jakie to nieaudiofilskie, tylko 4N OFC.. 

napisz  w wątku czy nic nie psuje ;) 

Nic nie psuje mam takie same od @bigmaras

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, amrowek napisał:

hm  nie bede odkrywczy

DSCN3013.JPG

monky.jpg

@bigmaras ograbiłeś ? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bakus1233 napisał:

Który to już raz..? Haha

Zostałem bez słuchawek, to kupiłem na szybko sprawdzony model :D a szukałem dt990pro..

 

5c7c-2c13-4611-88d1-79934bef74a8_large.j

welury i siateczka to jest to:D

reszta wygląda tandetnie:P

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bakus1233 napisał:

Który to już raz..? Haha

Zostałem bez słuchawek, to kupiłem na szybko sprawdzony model :D a szukałem dt990pro..

 

5c7c-2c13-4611-88d1-79934bef74a8_large.j

A nowe czy z drugiej ręki? ;) Jak różnią się od HD 600 i czy mocniejszy amp jest potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję nowych słuchawek :)

 

Moim zdaniem ze słabym wzmacniaczem hd650 zagrają lepiej niż hd600. Pamiętam, że kiedyś hd650 z przyjemnością słuchałem prosto z komputera.  Co do różnic, to już Palpatine napisał. Wygląda na to, że są gorsze od hd600.. ale polecam osobiście posłuchać, bo są ludzie którzy wolą hd650 :)

 

@Palpatine jak bardzo mocny musi być ten wzmacniacz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233 - w sumie im mocniejszy tym lepiej. U mnie na AIM808 jakoś grały, ale znacznie lepiej było z FCLII. Na headhifi to są najlepsze słuchawki ever ;) Sporo tam o nich piszą, i w większości piszą same głupoty. Podobno im mocniejszy wzmacniacz tym mocniej opada "kocyk" z dźwięku. Ja tego nie doświadczyłem. Zresztą szybko się od nich odbiłem. Szkoda, że nigdy nie mogłem porównać 600 z 650 1vs1. Ciekawi mnie jakie są różnice w scenie i dynamice na naprawdę mocnym ampie.

3 minuty temu, audionanik napisał:

:D

Myślę, że 180 koni mech. to takie minimum. Inaczej membrany ani drgną.

Tyle mocy starczy, ale ważny jest też moment obrotowy....szczególnie dla pierwszego drgnięcia membran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności