Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

jako, że wszedłem na forum, żeby dokończyć zakup Triplefi :), to zostawię ślad - dzięki brakowi bolca można wpiąć się dobrze nawet, jak elektryk spieprzył gniazdko - trzeba po prostu sprawdzić miernikiem fazę na przewodzie po podpięciu do gniazdka. 

 

Pozdrawiam serdecznie ekipę i żeby nie psuć wątku, to kupiłem przedwczoraj wkładkę gramofonową Ortofon 2M Black, a dzisiaj właśnie te triplefi (w sumie nie wiem do końca po co, ale jakoś miałem mikroochotę sprawdzić legendę, której nie zdążyłem ogarnąć. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie , pchły to jednak kładą wygodą , szybkością użycia, komfortem na łopatki wszystkie inne wynalazki. KCO8T wolę od VE monk candy i VE Zen, bezdyskusyjnie. @Inszy mi je polecał jako techniczne rozwiniecie grania Monków , znakomite do metalu, trafione w 10. Momentum 2 dla siebie, bo brakowało mi przy studyjnych 1990 i k701 ciemnej strony mocy jednak... Fidelio x2 , nowe , dzięki uprzejmości @FeX dla żony, na urodziny :P a że ich nie znam i tez ciemna strona, tym lepiej .... dla mnie :P 

P.s. Trzeba się było zakładać, że w abstynencji audio nie wytrwam długo, dt1990pro Audeos były w puli , he, he...

IMG_0343.JPG

IMG_0341.JPG

IMG_0342.JPG

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hechlok napisał:

jako, że wszedłem na forum, żeby dokończyć zakup Triplefi :), to zostawię ślad -  a dzisiaj właśnie te triplefi (w sumie nie wiem do końca po co, ale jakoś miałem mikroochotę sprawdzić legendę, której nie zdążyłem ogarnąć. 

Te triple co wtedy nie zdążyłeś ? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hechlok napisał:

 

Dokladnie te same :)

Pisałem Coolman77 że jesteś chętny, nie wiem czy to odczytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

oto "miętówki" od pewnego miłego gościa z malutkiego miasteczka w stanie Waszyngton czy coś

 

jego idea to... im mniej tym lepiej... im mniej bebechów tym lepszy dźwięk

 

w skrócie gra to rewelacyjnie

 

 

 

 

IMG_20170716_172321.jpg

IMG_20170716_172330_HDR.jpg

IMG_20170716_172340_HDR.jpg

IMG_20170716_172411_HDR.jpg

IMG_20170716_172517.jpg

 

Potwierdzam, świetny amp!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, za 10 razem zaskoczyło:ph34r:

Bardzo muzykalny ten X-Sabre, miałem wcześniej Aune X1s na tym samej kości ale to zupełnie inna półka. W ogóle nie gra jak Sabre. Gra chyba najbardziej analogowo ze wszystkich moich DACów. Tak sobie słucham i chyba mógłby to być mój jedyny DAC a przecież jeszcze nie jest wygrzany:rolleyes:

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności