Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sposób na ten splitter we flarkach. Ja potraktowałem go kombinerkami i przy odpowiednim nacisku, splitter się poddaje i rozdziela na dwie części. W środku jest mały, lekki splitterek, który już tak nie denerwuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apple-airpods-box-800x533-c.jpg.55983f30ad41e52ec23b5c489adc953a.jpg

 

W pelni swiadomie kupilem je zeby sie wygodnie podcastow sluchalo czy YT.  Spodziewalem sie najgorszego co do SQ, bo tak w internetach wypisuja. A tu mile zaskoczenie, jak dal mnie i jak na BT calkiem akceptowalny poziom. Nie meczy, a to juz duzo. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mcarto napisał:

JVC ha-frd80 sobie sprawiłem:)

 

Poszukiwałem czegoś neutralnego co zagra szerzej i lepiej sprawdzi się na ocieplonym źródle niż moje Nuforce ne-7m które grają czasem zbyt "gęsto".

Trochę poczytałem i mam nadzieję, że nie będę żałował...

Będziesz zadowolony. Mimo konkretnego basu reszta pasm nie jest ukryta. Mam i polecam te słuchawki. Do tego świetna ergonomia i porządne wykonanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś był hajp na takie małe dokanałóweczki

 

61mA4s7diVL._SL1283_.jpg

 

i powiem, że dalej są kozackie :) tylko muszę  dojść który fragment góry jest dla mnie minimalnie za bardzo podbity i mam genialne doki za psie pieniądze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Będziesz zadowolony. Mimo konkretnego basu reszta pasm nie jest ukryta. Mam i polecam te słuchawki. Do tego świetna ergonomia i porządne wykonanie :)

Nie przeszkadza mi nadmiar basu pod warunkiem, że jest dobrze kontrolowany. Mam nadzieję, że scena jest szeroka bo to do Rocka/Metalu zakup?

 

Dałem sobie na wstrzymanie z KZ ZST. Mają coś w sobie ciekawego i dlatego z nimi tak długo kombinowałem ale są denerwujące...

 

 

@Play kiedyś chciałem sobie sprawić tylko nie pamiętam czy Basso czy Tenore - ich cena była wtedy niższa.

Edytowane przez Mcarto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuś, sztuk 3.
Na razie dekoracyjnie, ale jak wpadną kiedyś jakieś monitorki JBL to się przydadzą. 
Zobaczymy jak przyjdzie, jak się będzie prezentowało. 

1ebd29b72870d6e34346b7d4ba61da68.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2017 o 09:19, OldTomFrost napisał:

apple-airpods-box-800x533-c.jpg.55983f30ad41e52ec23b5c489adc953a.jpg

 

W pelni swiadomie kupilem je zeby sie wygodnie podcastow sluchalo czy YT.  Spodziewalem sie najgorszego co do SQ, bo tak w internetach wypisuja. A tu mile zaskoczenie, jak dal mnie i jak na BT calkiem akceptowalny poziom. Nie meczy, a to juz duzo. :) 

Jak wypadają w porównaniu do earpodsów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie dużo robią. 
Rozmawiałem z Arkadiuszem z Premium Sound, oni maja tam takie w pokoju odsłuchowym. Coś tam robi, ale głównie to wygląda. I o to mi chodzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności