Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt pewnie w tym temacie oklepany, jednak dla mnie to dosyć duża sprawa. Aune S16 2016 nabyte u zachodnich sąsiadów. Co prawda fundusze na X7s przepadły i musiałem gwałtownie poświęcić M6, ale było warto. Na wzmacniacz sobie jeszcze odłożę.0208c68c9e6106fb39cb45373894431b.jpg

Sluchałbym!! :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie pare nabytkow...

 

4b3f7c8826e5d0733ded0b6ba6809781.jpg

Wypożyczyć to nie miało się czasu, ale kupić to jak najbardziej :-D. Daj znać jak wrażenia. TOMANEK podpięty do Scarlet 6i6 2gen?
No... szybkie te zakupy przez internet ;)

Jeszcxe nie sluchalem... bo wlasnie brak czasu :))) poza tym czekam na kabelki designed by gruby made by jimmi :)

To nie tomanek a od nostromo... i tak pod scarletke :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel Dark Lord do TripleFi dotarł. I gra pięknie za 38$, a nie za 400 zł jak chcą niektórzy tutaj:

Widzę,że z piankami. Z zestawu czy Comply ? Nie jest za ciemno ?

 

Napisz coś o graniu Mrocznego Lorda w temacie Ultimate Ears.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel Dark Lord do TripleFi dotarł. I gra pięknie za 38$, a nie za 400 zł jak chcą niektórzy tutaj:

Dałem Ci lajka, ale z tym osądem co do wartości pracy "tych niektórych tutaj" to może poczekaj aż sprawdzisz co ich praca jest warta, nie wiesz z czego ta Twoja sznuróweczka jest zrobiona ;)

 

Za Lordem, jak znajdziesz chwilkę to skrobnij coś o różnicach w porównaniu do stockowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianki są na zmianę z gumkami od innych doków, na zasadzie - co mi się akurat podoba. Czasem wolę więcej basu, czasem więcej izolacji.

 

Wiem, to przytyk do JDragona, za jego teksty o nabijaniu do 50 postów (co akurat nie jest prawdą, bo mi komis wisi). Podobnie obudowy FD Define R4 nie widział na oczy, a pisał, że plastikowa. Stoi u mnie przy biurku i ma grubą blachę, ale może ja się nie znam.

 

Co do jakości - jest zdecydowanie lepiej, kabel jest lekko sztywny, nie plącze się, mało rezonuje. Polepszyła się rozdzielczość przełomu średnicy i góry oraz samej góry, a bas stał się szybszy. Zwłaszcza, że stockowy mi przerywał w prawej słuchawce. I nie pląta się jak cienki Linum Music.

Edytowane przez czernomorec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem :D i nie zamierzam wstawiać do komisu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska czekali na dapa w cenie dx80/90 z wifi i się doczekali..

długo im zeszło..

kolejny etap do pokonania przed nimi ..

ibasso tym razem dało ciała, no chyba że 120tak ale wątpię

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z okazji zalewu forum Fiio X5III czekam na nowe zdjęcia przenośnych zestawów :)

Teraz nie ma czasu :D trza się nacieszyć nową zabawką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności