Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, RIH napisał(a):

Neopren nie robi mi żadnych problemów i jest praktycznie niezniszczalny w normalnym użytkowaniu.
Kurzy się trochę ale ostatnio więcej wiszą niż są w użytku.
Aspekt wizualny mi "wisi" bo i tak tylko ja ich używam, a "pianka" dodaje trochę sprężystości na pałąku emoji6.png
66bc0df6c6abc2c8600e03e94112691a.jpg

Podaj namiary, gdzie kupiłeś. Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj namiary, gdzie kupiłeś. Dzięki  
Swoją kupiłem 2 lata temu, nie ma już tych aukcji.

Coś podobnego:
https://allegro.pl/oferta/gabka-na-palak-nakladka-do-sluchawek-audio-technica-ath-m50x-m40x-m30x-hq-10611060440

Tylko wymiary trzeba sprawdzać bo potrafią się znacznie różnić.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny kabelek od FAW w mojej kolekcji i jakże by inaczej - dzięki pomocy @Kajetanjazz😎 Jest jeszcze głębiej, gęściej i potężniej 💪... a ergonomia bez porównania... fabryczny leci do pudła i prędko chyba nie ujrzy światła dziennego 😎

IMG20240424112844.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny kabelek od FAW w mojej kolekcji i jakże by inaczej - dzięki pomocy [mention=84573]Kajetanjazz[/mention] Jest jeszcze głębiej, gęściej i potężniej ... a ergonomia bez porównania... fabryczny leci do pudła i prędko chyba nie ujrzy światła dziennego
IMG20240424112844.thumb.jpg.acadd0dd5995e6e6e6b5b4986aba3a29.jpg
Który to model(pytam o kabel)

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2024 o 15:43, Silu00 napisał(a):

ostatnio widziałem Sonorousy VI na OLX z pałąkiem, który był oskubany na całej powierzchni, najbardziej właśnie od spodu.

Ale całkowicie był oskubany, tak jak ja w HyperX Cloud zrobiłem?

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2024 o 11:53, kajo1971 napisał(a):

Zamówione :)i w środe mają być :) To moje pierwsze TWS-y bo wcześniej "pchełki" od brainwavz ale  smartfon zmieniłem bez wyjścia "Jack" i pozostało korzystać ze stockowych słuchawek i jakoś to nie ta liga więc się stało :) żona ma technics Az40 i wcześniej myślałem o Az80 ale jakoś podświadomie mnie ciągnie do denonów więc nie ma co się opierać :)

Zamówione dotarły :) siedzą w uszach oj oj jak to gra :) :) :) no jeszcze pobawić się z dopasowaniem do ucha i tylko muzy słuchać :) :) :) mam nadzieję że to na razie zauroczenie i nie będę pakował stacjonarnych ? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa do adaptera Apple CCK,

Działa- testowałem z mojo2, zrobiony z fajnego stopu o niezłej masie. Czy nie będzie "white noise "to czas pokaże. Mcdodo(co to za nazwa !!!) ma też kablowy otg lightning na usb c, a samych kabli c>c jest chyba najwięcej. Uzytkowo -- odstaje trochę od telefonu , ale pozbywamy się jednego kabla. Alternatywny adapter otg od ddhifi wychodzi kabel na bok.

 

IMG_20240424_230230196~2.jpg

 

20240424_230737-COLLAGE.jpg

Edytowane przez kuman
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności