Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nano? Porysowany troche, hehe. Ale dźwiękowo... Jest bdb, chociaż spodziewałem się jeszcze zimniejszego dźwięku. Na cal, sj5 i ksc-75 lepiej od soniaka, ale na er6i chyba jednak wolę japońca. W sumie nie miałem jeszcze czasu jakoś bardzo się wsłuchać.

W każdym razie na pewno zostaje u mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z5, ale już dosyć dawno. Jednak los chciał, żebym wraz z z5 miał ksc-75, które posiadam również obecnie. Z tego co pamiętam, z5 był zdecydowanie jaśniejszy, więcej góry i mniej basu. Na szajsungu musiałem kombinować w kolektorze ze średnicą, bo coś mi nie odpowiadało. Na nano trochę podbijam ostatni słupek w eq (nie ma to jak rockbox ;p) i jest idealnie. Z pamięci ciężko porównać, jednak biorąc ogół dźwięku pod uwagę, to chyba ipod wypada lepiej. Jednak nie polecam kierować się moją opinią. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wykrakać, ale to chyba bardzo dobra podróbka..

 

Słuchawki na pewno nie są oryginalne, a pudełko chyba też obok oryginału nie leżało (ostatnie zdjęcie, jest '120 songs', powinno o ile się nie myle '240 songs 1GB'). Do tego napisy z tyłu, są czarne, a powinny być jasno-szarawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się chwalą to ja też ;)

Kupiłem słuchawki sennheiser`y HD205

Ale bardzo się wkurzyłem, ponieważ najpierw pojechałem do electro world (K-ce) oczywiście ich nie było, później MM BYŁY ale za 180zł. Myślę sobie że ich przynajmniej posłucham, niestety nie były na "wystawce" to pytam pani "czy jest możliwość posłuchania tych słuchawek". Co odpowiedziała to było jasne- NIE. Nie to nie, pojechałem do Silesi do Saturna były wystawione razem z ich konkurentami ur 40 i jeszcze kila innych. Oczywiście o 30zł taniej niż MM. Po wysłuchaniu ur i hd doszedłem do wniosku że bas ur jest ochydny, a jakość dźwięku hd`ków w tej cenie wspaniała każdemu je polecam.

edit: Moim zdanie sklepy typu MM powinny "bić" się o klienta, jeśli mają mało atrakcyjne ceny powinny chociaż oferować możliwość wypróbowania przed kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w jakimś pudle w domu :o Wyglądają na oryginały

SUI-20051229155214-S.jpg

storm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 tygodnie temu Creative GigaWorks T20 w Media Markt za 159 zł. Jak na zestaw 2.0 ładnie grają. Do tego Sony PSP Slim&Lite z kartą 4GB na allegro za 420 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności