Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie rządzi Alchemy... Chociaż jakość nagrania nie powala niestety i bardziej podoba mi się oryginalna wersja "Sultans of Swing" :P

On Every Streets - troszkę mniej polotu ma. ;)

 

Making Movies bardzo fajna jak dla mnie :)

Jeszcze nie wszystkich płyt słuchałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc ja tak wczoraj z grubej rury:

 

Evanescence: In The Shadows

3 części "Ojca Chrzestnego" - genialny film

no i Denon AH-C551 <= jak sie okazuje saturn ma dość konkurencyjną cenę na Polskie warunki (399 zł)

oprócz tego jeszcz Aurvana Live! dla mojej Cioci jeśli się liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, nie zgadzam się ;)

Do mnie trafia najbardziej Making Movies, Love Over Gold i Dire Straits. Communique jest stosunkowo takie sobie, Brothers In Arms przesycone chwytliwymi melodiami, najszybciej się nudzi. On Every Street - podobnie jak Communique.

Making Movies słucham od 8-go roku życia, z przerwami, ale wciąż mi się podoba. Generalnie zgadzam się z powyższym poglądem. Brothers in Arms to początek podniety cyfrowym dźwiękiem, a On Every Street to płyta bardziej audiofilska niż muzyczna.

 

Temat odwiedzam z powodu nabycia wczoraj Blue Note Trip: Maestro. Podwójne CD z przeglądem jazzu - pierwszy krążek "Birds" bardziej klasyczny, drugi - "Beats" bardziej elektronicznie-współczesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Passion Play - Nightwisha..

 

nic na to nie poradze ale podobaja mi sie kawalki nowego Nightwisha.. no przynajmniej tak dlugo, jak dlugo nie patrze na to jak Anette tanczy ;]

 

Chcialem kupic normalnie w sklepie ale u nas jest tylko wersja z DVD.. nie dosc, ze na nic mi sie dodatki nie przydadza, to jeszcze droga jak cholera.. dlatego kupilem u kolesia z allegro, ktory ponoc sprowadza z Lwowa.. ktos korzystal ? Bo jesli sprzedawca jest sprawdzony i te plyty niczym nie ustepuja wersjom wydanym w Polsce, to moze jeszcze w pare rzeczy sie zaopatrze.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=395754186

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanem nightwisha nigdy nie bylem i raczej nie bede, ale szczerze powiedziawszy dla mnie rowniez duzo strawniejszy jest ten nowy nightwish. stary z tarja byl zbyt "roznorodny", plyty byly imo nierowne - na przemian lepszy kawalek, pozniej jakies smety. tutaj da sie sluchac calosci a i wokal jest bardziej "tradycyjny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLACK SABBATH - Master Of Reality

CD 16.75 zł

Liczba sztuk: 1

 

 

BLACK SABBATH - Paranoid

CD 16.75 zł

Liczba sztuk: 1

 

 

BLACK SABBATH - Black Sabbath

CD 16.75 zł

Liczba sztuk: 1

 

Przed chwilą na rockserwis.pl, cena wręcz kosmiczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności