Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Przedwczoraj czarny iRiver T60 1GB (i jestem bardzo zadowolony z zakupu). Dziś płyta Całej Góry Barwinków pt. "24 Godziny".

 

EDIT: Zauważyłem, że wczoraj przestało mi naliczać posty... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba: wciaz go uzywam i nie narzekam :P. tak sie zlozylo ze byl tani i go polecali na hydrogenaudio to go kupilem :P. na mp3playera sie nie skusze bo za duzo mam plyt audio. najbardziej wkurzajace w nim jest to, ze za kazda zmiana baterii trzeba przestawiac tryb na gorszy antyskip/lepsza jakosc, bo standardowo jest odwrotnie :P. w sumie mniej zadowolony jestem z px100 - trzeba cos nowego, co by mialo bas z wykopem (a'la k26p) i dobra gore (a'la px200). z tego tez powodu niedlugo maja byc grado sr-60 - mam nadzieje, ze w koncu spelnai oczekiwania... swoja droga z tymi sluchawkami to ciezej niz z kolumnami... z kolumnami to mozna zmieniac efekt pomieszczeniem w zaleznosci od gustu, a w sluchawkach niestety nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły do mnie pmx100.

Dołączam się do opinii, że to najlepsze(razem z px100 ofkorz) małe przenośne słuchawki na rynku. Małe, wygodne i z wspaniałym dość neutralnym, acz wyrazistym dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem rzecz praktycznie nieosiągalną w tradycyjnych sklepach.

 

rajazCD.gif

Camel - Rajaz* [HDCD] (rockserwis.pl, 59.90zł)

PRZEPIĘKNY album, rewelacyjna jakość dźwięku i wspaniały rozkładany booklet utrzymany w klimacie pustyni (podobnie zresztą jak sama muzyka), po którego otwarciu witają nas takie oto słowa:

The music of poets once carried caravans across the great deserts. Sung to a simple metre of the animal's footsteps, it transfixed weary travellers on their sole objective... journey's end.

This poetry is called 'rajaz'.

It is the rythm of the camel.

 

Jedna z nielicznych płyt, której daję bezwzględne 10/10. Album w pierwszej piątce moich ukochanych płyt. Imo ARCYDZIEŁO Andy Latimera, art rock najwyższych lotów. Odpływam przy każdym odsłuchu...

 

*czyt. rahaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniocha, gratulacje

A ja wiem, czy taka taniocha? Za 100 PLN więcej można kupić nowe. Używki można wyrwać za 100$ (właśnie byłem wcześniej przed wyborem czy HD595 czy "Mjuzik1i": wybrałem "Mjuziki1", ale teraz mam - właściwie moja siostra ma - też i HD595 :lol: )

 

Aha, tak BTW: jeśli będziecie chcieli dany przedmiot sprzedać, nie piszcie nigdy za ile go kupiliście. Bardzo często się spotykam z akcjami typu "kupiłeś go za tyle,więc ja dam tyle". Po pierwsze to irytujące a po drugie ubywa nam chętnych.

Dlatego też np. na Head-fi po zakończeniu transakcji powinno się wywalić wszelkie kwoty z wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności