Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

...

Pussycat Dolls "PCD"

Gwen Stefani "The Sweet Escape"

:)

 

A myslałem, że tylko ja z forum ich słucham, całe szczeście nie jestem sam :) No i z tego co wiem te płytki są w przyzwoitych cenach. Wypadałoby je kiedyś kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwen ma bardzo fajny głos chociaż jakoś poprzednia płyta bardziej mi podpasowała. A PCD dają radę nawet biorąc pod uwagę, że większość ludzi twierdzi, że jak to zespół fajnych lasek to bardziej chodzi o wygląd niż o śpiew. :)

 

Co do Gwen- już w 'don't speak' było widać potencjał :).

 

A co do pcd- cóż, nie powiesz, że nie ogląda się teledysków z przyjemnością? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ogląda. Nie to miałem na myśli. Z reguły jest tak, że jak się widzi fajne laski na teledysku to automagicznie się stwierdza, że śpiewać nie potrafią stąd ten wygląd żeby maskować braki wokalne :-) A jak się słucha płyty (czyli za bardzo pooglądać sobie "rozpustnic" nie można ;)) to się okazuje, że co prawda nie są to może divy ale zaśpiewać potrafią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uauauiua, zabije cie nfsu, to ty mi podwedziles alessandro od typa (napisal mi ze sprzedal wczesniej gosciowi tez z polski :P) Jak bedziesz chcial sie zamienic na SR80 to daj znac ;)

 

sam chcialem taki zestawik - alessandro + ibasso, ale chec zakupu lustrzanki skutecznie mnie powstrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabije cie nfsu, to ty mi podwedziles alessandro od typa

Muahaha :D Żeby Cię jeszcze bardziej dobić dodam, że dostanę Bowlsy gratis i że słuchawki mają 3 miechy tylko :D

Co do zamiany, to nie wiem: nie mam jeszcze na uszach MS1. Na pewno będę za zamianą na jakieś 2 tygodnie czy miesiąc, ale czy permanentną to nie wiem: z tego, co czytałem, MS1 będą dla mnie idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dogadać się z niektórymi na wysyłkę do europy to jest tragedia...

x2, na szczęście użyłem mojej silnej i słynnej perswazji :)

Zresztą początki były trudne. W jednym (pierwszym) PMie napisał mi że nie jest gotowy na wysyłkę poza kontynent, że zachowa mój post i że się zastanowi i na koniec napisał, że mi je sprzeda. Po prostu siedziałem pół godziny nad tym myśląc, co odpisać :D

Ale warto było: MS1 lecą do mnie (tak, zgadliście, znowu tak pisze żeby Piroko pownerwiać :) )

z tymi za 75$ jest taki problem, że mają rok i nie są w takim genialnym stanie jak moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności