Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W drodze do mnie są : AKG 141 [używane] i Koss ksc75

 

Dziś w Auchan Mikołów nabyłem płyty, są to podwójne albumy : John Lee Hooker i Jazz Cafe, czyłi łącznie są to 4 płyty za 9,99zł za jeden box :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zaczęło się od stycznia, potem lawinowo:

- iR h10jr

- ep-630

- akg k81dj

- philips shs8200

- sennki cx300 w drodze :)

 

Albumowo:

- incubus, 'light grenades'

- deftones, 'saturday night wrist'

- k. melua, 'piece by piece'

- qotsa, 'rated r' i 'qotsa'

- jimi hendrix, 'are you experienced'

 

Chwilowo to na tyle, choć na pewno szykuje się jakiś nowy album niedługo :P.

 

I nie, nie jestem bogatym człowiekiem... staram się być obrotny :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio: Bruce Dickinson - "Chemical Wedding" oraz "Balls to Picasso". Miałem je od dawna ściągnięte z netu, ale ta satysfakcja z posiadania oryginału... no i jakość dźwięku ;]

I jeszcze prezent urodzinowy dla brata: Iron Maiden - Somewhere in Time, też już dobrze znana.

 

btw. tą pierwszą kupowałem 2 razy, za pierwszym razem niestety sprzedawca bezczelnie wcisnął mi oryginał prosto z kraju towarzysza stalina(prawdopodobnie :P) i twierdził, że to jakieś inne wydanie. Na szczęście udało mi się dogadać ze sprzedawcą i zwróciłem mu towar. Drugi zakup już był bezproblemowy ;]

 

Właściwie to mogę jeszcze zaliczyć Creativa Zen Micro 5gb od nfsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. tą pierwszą kupowałem 2 razy, za pierwszym razem niestety sprzedawca bezczelnie wcisnął mi oryginał prosto z kraju towarzysza stalina(prawdopodobnie :P) i twierdził, że to jakieś inne wydanie. Na szczęście udało mi się dogadać ze sprzedawcą i zwróciłem mu towar. Drugi zakup już był bezproblemowy ;]

 

Ja kupiłem taką z Ukrainy - to są oryginalne płyty. Biorąc pod uwagę, że zamiast 120zł zapłaciłem 45 za nowe... Pod koniec tygodnia donosiciel powinien się pojawić z paczką. Wielu znajomych ma takie płyty, niczym nie różnią się od oryginału, czasem nawet są jakieś bonusy, które są normalnie tylko na japońskich wydaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności