Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ale żadnego opisu ani nic, to forum schodzi na psy...Ja jakbym kupił AKG K1000 to bym małą pracę magisterską wystawił na forum....Jedne z najlepszych, niezwykłych słuchawek ever , a Karmazynowy nawet się nie zająknął z żadnym opisem czy przemyśleniem na ich temat...Forum umiera.....szkoda....Kiedyś było ciekawie, co dzień coś nowego ,aż się chciało tu zajrzeć...te emocje ludzi....Teraz emocje jak na cmentarzu....

 

Nie chce mi sie, nie mam czasu, zarobiony jestem. :unsure: a tak serio to zaczęło mnie to nudzić już, teraz sobie po prostu muzyki słucham.

 

Fajne są, hiper detaliczne, neutralne, szybkie, ze świetną stereofonią i zaskakującym basem - serio, spodziewałem się, że to będą bezbasia totalne.

Ale... to są dziwadła takie same jak Staxy... tzn. trzeba się bawić w dedykowany amp stereo, najlepiej lampe... i siedzieć z nimi przy biurku, albo szafce RTV... trzeba starannie muzykę selekcjonować bo wyciągają wszystko na wierzch. A z podobnych powodów Staxy pogoniłem właśnie, przez ich uperdliwość. Poza tym, one grają tak głośno jak głośniki i musisz mieć totalną ciszę dookoła. W takim wypadku to równie dobrze mogę kolumn posłuchać. Fajne, ale to egzotyki, a aukcje wygrałem przypadkowo. Nie sądziłem, że nikt inny nie zalicytuje. :ph34r:

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Kupił jedne z najbardziej odjechanych słuchawek ever, i jakieś opisy ,testy na forum?...nic, lipa panie tego  taka robota.....he,he.

Opisywać na forum jak grają ,chociażby w temacie Fostexa, nie bać się ...czekamy...ludzię są ciekawi opinni innych, nie każdy ma okazję posłuchać.

A swoją drogą TH610 są bardzo dobre...ciekawe jakby wypadło porównanie obu słuchawek....Prawdziwego Fostexa i pseudo podróbki....he,he.

Chciałem coś napisać w fanklubie fostexa ale z jakiegoś powodu trzeba mieć 50 postów ?

Też chciałem porównać z Th-610, nawet byłem blisko zakupu obu par, żeby wybrać bardziej mi pasującą. Rozsądek wziął jednak górę :) nie miałem jeszcze dużo czasu na słuchanie, na pewno zdam relacje na tyle na ile będę umiał. Pozdrawiam! 

Edytowane przez MFRD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

@lsd skoro na przeczekanie to na co tak czekasz?

 

Na kolejne testy ;) Z czegos trzeba grac w miedzyczacie. W sumie, to wcale nie mam parcia na upgrade, moglbym z nimi zostac. Do grania w pracy, czy w terenie nic lepszego mi nie trzeba. A ze sa tanie, to sie trzeba tylko cieszyc i korzystac.

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Play napisał:

Utwardzają brzmienie?

Nie :D chodziło bardziej o estetykę. Żeby to jakoś wyglądało. U nas kosztuje to majątek, a nóżki meblowe to straszna chała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Arturos1967 napisał:

 

A link jakiś ? :)

Proszę bardzo.

https://pl.aliexpress.com/item/4-sztuk-Aluminium-Izolacji-Stopy-Pad-Profesjonalny-G-o-nik-DAC-Cd-Gramofon-Mayitr-Izolacji-Stopy/32844444340.html

 

14 minut temu, Arturos1967 napisał:

 

A link jakiś ? :)

Proszę bardzo.

https://pl.aliexpress.com/item/4-sztuk-Aluminium-Izolacji-Stopy-Pad-Profesjonalny-G-o-nik-DAC-Cd-Gramofon-Mayitr-Izolacji-Stopy/32844444340.html

 

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuQi napisał:

Mały, chudy, ale BYK! :D

 

M0.png

Witaj w klubie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Noah napisał:

Trzeci raz . To musi być miłość 

917CC4CA-F308-415C-B758-41BC4C928506.jpeg

Sam za nimi nieco tęsknię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności