Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Chcheckitout napisał:

 

A tak zapytam trochę poza tematem. Czy to będzie działać jako dac podłączone do wzmacniacza po kablu jach 2xrca ? 

Tak. Czemu miałoby nie działać. U mnie własnie taką rolę teraz pełni. Komp z KODI poprzez Dragonfly podłączony do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chcheckitout napisał:

 

A tak zapytam trochę poza tematem. Czy to będzie działać jako dac podłączone do wzmacniacza po kablu jach 2xrca ? 

Działać będzie ale ...

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

 

Tak, ustawiasz wzmocnienie na max i masz 2V na wyjściu. 

Pytanie czy przy ustawieniu na max masz ominięty wzmacniacz słuchawkowy? Bo może być wąskie gardło systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Chcheckitout napisał:

 

A tak zapytam trochę poza tematem. Czy to będzie działać jako dac podłączone do wzmacniacza po kablu jach 2xrca ? 

Podłączam też tak jako DAC do amplitunera przy głośności ustawionej 100%.

 

Miałem Meridiana, teraz HRT microStreamer, które miały osobne wyjścia słuchawkowe i LO. Red wydaje się lepszy, na pewno bardziej rozdzielczy i z większą sceną, chociaż chudszy w basie, ale z większą kontrolą. Ja akurat chciałem go bezpośrednio pod cieplejsze czy ciemniejsze słuchawki jak NHC, K270 Studio, K280 Parabolic, M220 i tu sprawdza się bardzo dobrze. Ale z niektórymi jaśniejszymi jak K501 też nie jest źle.

Jedynie z Pioneerem XDP-100R jest pewien problem po USB OTG, ale to bardziej po stronie Pioneera. Na Pionku po OTG działa wszystko OK tylko z aplikacją stockową Music, nie chce odtwarzać w innych aplikacjach ani z Tidala, dźwięk niby idzie, ale bardzo cichy. Z tego co czytam powinno sprawę rozwiązać zainstalowanie  USB Audio playera pro, więc muszę to jeszcze sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaworrr napisał:

Kabelek od @Jimmi Dragon  , dzięki! :)

Mój pierwszy poważny kabel bal, robi z S6 robotę! Jest efekt wow! Na pewno ze wszystkimi konsekwencjami, ale takiego dźwięku dokładnie szukałem. Jest wyskokowo, bas drąży czaszkę, efekty wyłaniają się z głębi, sopran cyka i jest wielka scena, i jest holo. 

Szczęśliwy z audio w miejscu kosmos.

IMG_20180924_215902.jpg

 

Ch...ra ładne są te słuchawki :) Nawet z takim grubym wężem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kartonik napisał:

 No niezły prezent.

Aż strach pomyśleć co będzie na gwiazdkę :D

Na gwiazdkę obiecałem żonie samochód, w ramach równowagi. :D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20180927_152932 (Duży).jpg

 

Sony jednak umie w DAPy, a przynajmniej w tego NW-ZX2

Pod niektórymi względami jest lepszy od testowanego niedawno przeze mnie DX150 (bas, scena, bateria, obsługa lepsze IMO w Soniaku)

To bardzo muzykalny i analogowy grajek, trochę bałem się tych opinii o niskiej mocy ale z Elearami gra głośno już na 80% mocy.

Trochę kombinowania było z instalacją Tidala bo najnowsza nie obsługuje już Andka 4.2.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Thomm napisał:

Ponieważ bateria w moim Note 4 dokonała żywota, poszedłem w stronę LG. I nawet przyzwoicie to gra.

 

 

g6.jpg

Bateria do Note 4 kosztuje ok 30-35 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Thomm napisał:

 

 

Si. Leżak magazynowy.

Lub coś takiego i zapominamy o ładowaniu na min 4 dni.

 

https://allegro.pl/bateria-zerolemon-samsung-galaxy-note-4-10000-mah-i7228733689.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności