Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czekam na dostawę Fiio BTR-3. Zamówione 5 września dziś będzie u mnie. Weekend zapowiada się milutko  Już jest :} 

A skąd zamawiałeś i ile Cię kosztował ten maluch?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ros napisał:


A skąd zamawiałeś i ile Cię kosztował ten maluch?

Z aliexpress ze sklepu Fiio  bo jak pisałem do nich kiedy w Polsce to jak dostałem odpowiedź to poszukałem na aliexpress ich sklepu. Dałem z kuponami 73,99 $

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aliexpress ze sklepu Fiio  bo jak pisałem do nich kiedy w Polsce to jak dostałem odpowiedź to poszukałem na aliexpress ich sklepu. Dałem z kuponami 73,99 $

Dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to bierz bo warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gourney napisał:

LuQi, Napisz koniecznie jak się sprawuje, gdzie kupowałeś, ile szedł i czy doszły jakieś koszta. Myślę o nim do zx300...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Kupilem na e-bay https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F142645067276

 

Zakupu dokonałem 18 sierpnia, a dziś odebrałem paczkę. Nie było żadnych dodatkowych opłat. Przetestuję na spokojnie i dam znać jak się sprawuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ros napisał:


Na razie nie miałbym do czego podłączyć, ale trafia na listę sprzętu do kupienia emoji3526.png

Świetnie zgrywa się z M0. Możesz na M0 wybierać rodzaj kodeka którym się będą porozumiewać. I mocy sporo bo MF 100 gdzieś koło połowy skali jest bardzo głośno. Nie mam więcej OHm-owych słuchawek by sprawdzić jak z napedzeniem ich pójdzie. Sporo powietrza słuchawki dostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Soundman1200 napisał:

Gdy nie stać nas na LCD2 to wtedy takie cuś kupujemy....?

 

maxresdefault.jpg

I czym to będzie grało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

Grają z HA200+DAC80 , akuratne połączenie.

Co ciekawe byłem pewien że kupuję DT990Edtion 250ohm a tu taka niespodzianka...he,he.

Widać tak miało być....?

Z HA-200 mi nie pasiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra była ładna właśnie, tylko bas na maksa rozlazły.

Wysokie w tym wzmacniaczu są bardzo dobre, wręcz wzorcowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jd1210 napisał:

Góra była ładna właśnie, tylko bas na maksa rozlazły.

Wysokie w tym wzmacniaczu są bardzo dobre, wręcz wzorcowe.

Ciekawe, jakoś nie zauważyłem tego z LCD2 czy właśnie DT990, w Audeze bas był aż niemal za twardy gdy nisko schodził, robiło to wrażenie.

Aż z ciekawości sprawdziłem na moim ulubionym kawałku do testowania basu...uff, pełna kontrola, super....he,he.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ciekawe, jakoś nie zauważyłem tego z LCD2 czy właśnie DT990, w Audeze bas był aż niemal za twardy gdy nisko schodził, robiło to wrażenie.

Aż z ciekawości sprawdziłem na moim ulubionym kawałku do testowania basu...uff, pełna kontrola, super....he,he.

 

 

 

Slucham, slucham, ale gdzie tu bas.. :D Ja testuje suby na tym kawalku, a potem dopiero oceniam sluchawki:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Uff,nie dawaj takich kawałków bo rozwalą mi się drivery w słuchawkach, uczucie jakby podłoga drżała...?

 

9 minut temu, Vaiet napisał:

Subik elegancki ^^ I po co ja tu zaglądałem przed snem? Virgo generują tu takie trzęsienie, że się rozbudziłem :D

...do usług... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Gdy nie stać nas na LCD2 to wtedy takie cuś kupujemy....?


Pamietam jak jeszcze wiele lat temu pracowalem w pro audio i - delikatnie mowiac - nie bylo takiego wyboru jak teraz. DT990Pro mialy status kultowych nie bez powodu ;) Posiadanie tych sluchawek bylo symbolem statusu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mojo_aka_jojo napisał:


Pamietam jak jeszcze wiele lat temu pracowalem w pro audio i - delikatnie mowiac - nie bylo takiego wyboru jak teraz. DT990Pro mialy status kultowych nie bez powodu ;) Posiadanie tych sluchawek bylo symbolem statusu!

 

Dlatego  @Soundman1200 zamienił LCD2 na kultowe bayerki he, he.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności