Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, kommel napisał:

Retro zakupy... ciąg dalszy.

 

E0BDE713-94BE-4840-8C7E-6F09307C0CEC.jpeg

 

 

 

Kłaniam się "czapką do ziemi po polsku" ! Może powstać z tego małe wirtualne muzeum (jak niektórzy stare komputery zbierają).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc teraz eksponat, na półkę, do muzeum, ode mnie. Retro chyba nie, vintage raczej. Miałem takiego, lata temu, mój pierwszy dap. Na nieśmiertelnym wolfsonie.

Powrót do korzeni. Był dziś do wzięcia, i choć mam sporo zabawek, w tym dapów, to było silniejsze ode mnie ... Tym bardziej, że komplet i stan kolekcjonerski.

 

No, Pany, poznaje ktoś ... ?:)

 

 

foto.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chico99 napisał:

A więc teraz eksponat, na półkę, do muzeum, ode mnie. Retro chyba nie, vintage raczej. Miałem takiego, lata temu, mój pierwszy dap. Na nieśmiertelnym wolfsonie.

Powrót do korzeni. Był dziś do wzięcia, i choć mam sporo zabawek, w tym dapów, to było silniejsze ode mnie ... Tym bardziej, że komplet i stan kolekcjonerski.

 

No, Pany, poznaje ktoś ... ?:)

 

 

foto.jpg

 

 

Jakiś znany chińczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

Vedia v39 czyli rebrand chińskiego teclasta.

Brzmienie
Największa zaleta odtwarzacza Vedia V39 to jego walory dźwiękowe. Ten maleńki odtwarzacz dysponuje bardzo dużą mocą wyjściową, dzięki czemu może napędzać duże, nauszne słuchawki bez zewnętrznego wzmacniacza. Jego brzmienie jest bardzo zrównoważone, nieco wybijają się niskie tony, co akurat bardzo mi odpowiada ;) Wysokie tony są łagodne, nie kłują w uszy, akcenty w utworach są więc dobrze słyszalne i nie irytują przy odsłuchu. Średnie tony są mocno wyeksponowane i bardzo dobrze podkreślone basem przez co najważniejsze partie utworów, czyli wokal, gitary i perkusja brzmią doskonale. Jednocześnie słuchając muzyki na V39 mamy wrażenie przestrzeni. Dźwięk jest tak czysty i dynamiczny jakbyśmy słuchali muzyki wykonywanej w studio :)

http://audioworldpl.blogspot.com/2010/09/test-odtwarzacza-vedia-v39.html?m=1

 

Czyli grał zupełnie tak samo jak dzisiejsze grajki za kilkanaśfie tysięcy złotych. Warto przepłacać? :)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności