Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, chico99 napisał:

Być może tak będzie, bo hawki używki ale niewygrzane raczej.

 

Wygrzane to one są :D Tylko nie ja je wygrzewałem, u mnie zrobiły kurs leżenia w etui. 

 

Po długich oczekiwaniach, w końcu przesyłka dotarła.

Jako, że nie miałem co do lampki podłączyć ( i akurat się kilka tygodni temu trafiła super oferta ) to sobie wziąłem t1v1 z tej poprawionej serii. Ciężko porównywać z pamięci do v2, ale wydaje mi się, że jednak późne v1 > v2.  

Jedne z najlepszych dynamików jakich słuchałem, zaraz po Utopiach, Clear i K1000.

20180711_202513.jpg

 

 

  • Like 6
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, audionanik napisał:

Żona wie?

 

No co Ty .. a od swojej miałbyś zielone światło?

1 minutę temu, Firegon napisał:

Wygrzane to one są :D Tylko nie ja je wygrzewałem, u mnie zrobiły kurs leżenia w etui. 

 

Po długich oczekiwaniach, w końcu przesyłka dotarła.

Jako, że nie miałem co do lampki podłączyć ( i akurat się kilka tygodni temu trafiła super oferta ) to sobie wziąłem t1v1 z tej poprawionej serii. Ciężko porównywać z pamięci do v2, ale wydaje mi się, że jednak późne v1 > v2.  

Jedne z najlepszych dynamików jakich słuchałem, zaraz po Utopiach, Clear i K1000.

20180711_202513.jpg

 

 

 

Ooo ... odezwał się!:P

U Ciebie przeszły okres .... grzania ławy.

Dobrze, że tak krótko.:D

 

 

 

Soundman stwierdził, po wyglądzie padów, że niewygrzane.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Noah napisał:

Miała być studnia,mrok ,totalna gęstość i ogolnie do d..py a to kurczę fajne słuchafony są 

Widocznie słuchawki nie wiedziały, że takie cuda w nich miały być ;), po prostu grają muzykę i nie przejmują się jakimiś opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vonBaron napisał:

Hegielek HD25, czeka mnie fajne porównanie z "dwudziestką"

IMG_20180712_151122 (Duży).jpg

 

Napisz jak się mają do siebie. Korespondowałem kiedyś z pewnym jegomościem który sprzedał HD20 aby kupić HD25 w ciemno i był bardzo niezadowolony ze zmiany. Chciał rozwinięcia brzeminia a ponoć HD25 stracił naturalność i organiczność która jest najlepszą cechą dwudziestki a poszedł bardziej w bezduszne technikalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na szczęście HD20 nie sprzedałem ale już wiem że na 90% HD25 zostaje.

Po pierwszych minutach mogę się zgodzić że HD25 nie gra tak słodko jak starszy brat ale mnie to pasuje ;)

Góra jest wyraźniejsza, jest jej więcej i jest lepszej jakości, bas bardziej twardy i szybszy czuję go więcej w okolicach 100Hz-160Hz, średnica kapitalna, wokale jak żywe, holografia również świetna.

Mogę już teraz stwierdzić że z HE-X zgrywa się lepiej.

Jedyne co mi się na razie nie podoba to dotykowy panel przedni, kto na to wpadł? :angry:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spawn napisał:

 

Napisz jak się mają do siebie. Korespondowałem kiedyś z pewnym jegomościem który sprzedał HD20 aby kupić HD25 w ciemno i był bardzo niezadowolony ze zmiany. Chciał rozwinięcia brzeminia a ponoć HD25 stracił naturalność i organiczność która jest najlepszą cechą dwudziestki a poszedł bardziej w bezduszne technikalia.

Słuchał 25-ki z USB czy S/PDIF? U Wojciecha Pacuły wyszło, że on lepszy po S/PDIF. Słuchałem go tak, i mi się podobał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jadę przez S/PDIF i jest świetnie, z Balantine zgrywa się bardzo ładnie.

35 minut temu, majkel napisał:

Słuchał 25-ki z USB czy S/PDIF? U Wojciecha Pacuły wyszło, że on lepszy po S/PDIF. Słuchałem go tak, i mi się podobał.

Cytat

Najważniejsze jest tu, moim zdaniem, wejście RCA S/DIF i filtr nr 2, czyli z minimalnym "dzwonieniem" przed sygnałem. Dźwięk jest z nim pełniejszy i głębszy. Różnica między nim i nr. 1 jest oczywista i nie trzeba długo słuchać, żeby wyrobić sobie o nich opinię.

Czyli wejście S/PDFI nr2 jest lepsze? Dziwne wszędzie czytałem że to 1 jest najlepsza.

Dobra przeczytałem instrukcje :P

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

Mam i ja ...

Nie byłbym sobą, jakbym się nie pochwalił.

Przyfrunęły do mnie 3 godziny temu.

 

 

foto.jpg

 

 

A tak chciałem być oryginalny i w p..du taki misterny plan.

Już wszyscy takie mają.

 

Właśnie, co to się dzieje, że co chwilę ktoś wrzuca jakieś AudioQuest'y? :rolleyes:

Pomyśleć można, że jest na forum kilka par, które "rzucacie" między sobą, by forumową fotkę cyknąć. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, greg_jg napisał:

 

Właśnie, co to się dzieje, że co chwilę ktoś wrzuca jakieś AudioQuest'y? :rolleyes:

Pomyśleć można, że jest na forum kilka par, które "rzucacie" między sobą, by forumową fotkę cyknąć. :P

 

Zdemaskowałeś nas, to jedna i ta sama para,

tylko różne maskowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chico99 napisał:

 

Zdemaskowałeś nas, to jedna i ta sama para,

tylko różne maskowania ...

Akurat niecarbonów to faktycznie latają chyba dwie czy trzy te same pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2018 o 20:31, decees napisał:

@Soundman1200 a jak podmienisz mu OPAMPy na Bursonowe V6stki to dopiero usłyszysz co on potrafi ? jak już się zdecydujesz to mam chyba jeszcze gdzieś extendery z Audeosa, daj znać ;)

Powiesz więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Kolegi gregdezet TRN V20 dla córki, żeby przestała jęczeć jakie ma złe życie
No i teraz rozumiem dlaczego niektórzy mówią, że Audeo nie mają basu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności