Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mój HDP porysowany i bez podstawki,( chyba się uda załatwić ) starocie nie produkowane już...

Co ciekawe , mam takie doświadczenie że najlepiej mi grały sprzęty, słuchawki...jakby wyjęte ze śmietnika...?

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale nie do końca ;]. 

Ciekawe jak ten Pan się wytłumaczy. Wystawił bcm, ktoś na forum wrzucił do wątku okazji z allegro, dlaczego miałem  nie spróbować licytować? 

PartialScreenshot_20180616-171553.png

Edytowane przez Damix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damix napisał:

Niby tak ale nie do końca ;]. 

Ciekawe jak ten Pan się wytłumaczy. Wystawił bcm, ktoś na forum wrzucił do wątku okazji z allegro, dlaczego miałem  nie spróbować licytować? 

Podziel się proszę jak pójdzie transakcja, jestem ekstremalnie ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bokrug napisał:

@Damix Przebiłeś mnie o 25 zł Ostatecznie jednak się cieszę z tego, nie mam ochoty się z jakimś świrem użerać. Mam tylko nadzieję, że wziąłeś wysyłkę za pobraniem.

 

 

Tak, za pobraniem. 

39 minut temu, timecage napisał:

Podziel się proszę jak pójdzie transakcja, jestem ekstremalnie ciekaw.

Pewnie powie, że przypadkowo nie ustawił minimalnej albo, że słuchawki uległy uszkodeniu :D. Skoro jasno napisał w opisie aukcji ile co najmniej go satysfakcjonuje to czemu nie ustawił minimalnej ceny? Trudno, dostanie negatywa. 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Tak, za pobraniem. 

Pewnie powie, że przypadkowo nie ustawił minimalnej albo, że słuchawki uległy uszkodeniu :D. Skoro jasno napisał w opisie aukcji ile co najmniej go satysfakcjonuje to czemu nie ustawił minimalnej ceny? Trudno, dostanie negatywa. 

Coś mnie ominęło. To za ile one poszły? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Pewnie powie, że przypadkowo nie ustawił minimalnej albo, że słuchawki uległy uszkodeniu :D. Skoro jasno napisał w opisie aukcji ile co najmniej go satysfakcjonuje to czemu nie ustawił minimalnej ceny? Trudno, dostanie negatywa. 

 

Też licytowałem.

Umowa kupna sprzedaży została jednak zawarta. Jak w tej cenie nie sprzeda, to możesz go do sądu podać.

Z powództwa cywilnego. Jakby, oczywiście, chciałoby Ci się w to bawić.

1 minutę temu, Vaiet napisał:

Coś mnie ominęło. To za ile one poszły? :D

1025

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

Jednak nie interesują mnie absolutnie żadne oferty poniżej czterech i pół.

to z opisu aukcji

Jak ktoś ma linkacza i może podesłać na PW, to będę wdzięczny ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kontrahent niepoważny, więc niestety negatyw. Wystawił sprzęt na licytację od 1zł, a po wygranej licytacji twierdzi że nie opłaca mu się sprzedać. Proponowaliśmy wyższą cenę, to stwierdził że sprzęt jest uszkodzony, później że jest jak nowy i jednak go sobie zostawi, po czym stwierdził "że jego zrobili kiedyś w ciula, to on też może". Na koniec dowiedzieliśmy się, że możemy wystawić negatywa, kontrahenta "to wali". Niestety, szczerze nie polecam."

taki komentarz już dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co takie halo - jeśli ktoś napisał w treści jaka kwota go satysfakcjonuje, ale nie ustawił jej jako ceny minimalnej, to albo zapomniał to zrobić, albo nie wiedział jak to zrobić (inna sprawa, że nie powinien się wówczas bawić w allegro). Czemu ma służyć branie udziału w takiej aukcji - licytujecie możliwość wystawienia negatywa, czy jak?

Edytowane przez Gourney
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co takie halo - jeśli ktoś napisał w treści jaka kwota go satysfakcjonuje, ale nie ustawił jej jako ceny minimalnej, to albo zapomniał to zrobić, albo nie wiedział jak to zrobić. Czemu ma służyć branie udziału w takiej aukcji - licytujecie możliwość wystawienia negatywa, czy jak?
Pisał, że wystawia BCM, ale nie odda za mniej niż 4,5k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Gourney napisał:

Nie wiem o co takie halo - jeśli ktoś napisał w treści jaka kwota go satysfakcjonuje, ale nie ustawił jej jako ceny minimalnej, to albo zapomniał to zrobić, albo nie wiedział jak to zrobić (inna sprawa, że nie powinien się wówczas bawić w allegro). Czemu ma służyć branie udziału w takiej aukcji - licytujecie możliwość wystawienia negatywa, czy jak?

Jak zapomniał to mógł wycofać oferty chętnych i wtedy zakończyć licytacje aby wystawić ponownie. 

Po prostu chodziło o odzukanie allegro, omijając opłaty za cenę minimalną. 

44 minuty temu, Weird_O napisał:

Będzie musiał tak czy siak zapłacić prowizję od sprzedaży więc trochę za swoje dostanie... chyba, że nie będzie musiał?

Jeśli poda, a ja potwierdzę, że nie doszło do finalizacji transakcji to dostanie zwrot. 

44 minuty temu, Weird_O napisał:

Będzie musiał tak czy siak zapłacić prowizję od sprzedaży więc trochę za swoje dostanie... chyba, że nie będzie musiał?

Jeśli poda, a ja potwierdzę, że nie doszło do finalizacji transakcji to dostanie zwrot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go rozumiem, po prostu gdyby chciał kupić na allegro cenę min 4500zł, to by zapłacił sporo (chyba, że już się coś zmieniło), dlatego lepiej kupującemu napisać, że np pies zjadł wylicytowany przedmiot. Zresztą jak napisał w aukcji,mże taniej nie sprzeda, to trzeba było nie licytować, jeśli ma się zamiar dać mniej, bo to pewne kłopoty.

 

Weź płać allegro za cenę min plus jeszcze prowizje od sprzedaży w czasach gdy kupujący i tak chcą wszystko jak najtaniej ?

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bakus1233 napisał:

Ja go rozumiem, po prostu gdyby chciał kupić na allegro cenę min 4500zł, to by zapłacił sporo (chyba, że już się coś zmieniło), dlatego lepiej kupującemu napisać, że np pies zjadł wylicytowany przedmiot. Zresztą jak napisał w aukcji,mże taniej nie sprzeda, to trzeba było nie licytować, jeśli ma się zamiar dać mniej, bo to pewne kłopoty.

Dlatego ustala się cenę minimalną i tyle. Bez niej to on nawet może pisać w opisie aukcji, że dorzuci worek brylantów dla kupującego i niewiele to znaczy, a kolejna akcja typu "Wylicytowałeś, ale nie opłaca mi się sprzedawać za takie pieniądze bo nie ustawiłem ceny minimalnej" to już prosta droga do kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności