Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ten napisał:

Wczoraj odebrałem, tak więc jeszcze nie dogrzane. Tak na pierwsze wrażenie to wysokimi idą.

A co to bo jakoś nie mogę ich skojarzyć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny. 7 stów za nówkę, więc chyba nie tak źle. Zmusiłem go do brytyjskiego małżeństwa z Arcamem i jest super. :)

1 minutę temu, audionanik napisał:

Dobrze, że nie zdążyliśmy pochwalić, bo by nie kupił; a było za co...

 

Na szczęście nikt z Meridanem w nieformalny związek wstępować nie chciał. Widocznie nie taki dobry.

 

Ale spoko, w przyszłym tygodniu kupię Hawki i je zbesztam za własne ciężko zarobione pieniądze. Albo polubię - kto wie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro wytrzasnąłem. Cóż jednak nie moje granie, średnica trochę za ostra jak na moje ucho. Jednak mogłem brać TH-610. Mają chyba najlepsza zmianę padow jaką widziałem. Zmieniłem pady na welury Brainvawz i też było mocno średnio. Oddam w dobre ręce ;)

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

...Oddam w dobre ręce ;)

Możesz oddać w moje do przeróbek dźwiękowych, jeśli pozostałe aspekty Ci pasują :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wierz mi, że z odpowiednim ampem potrafią zagrać bardzo muzykalnie. Słyszałem je kiedyś na avs z jakąś lampą i szczena w dół, bo zagrały lepiej niż wiele droższych systemów.

 

Basu mi nie brakuje, może dlatego że poprzednie monitory kończyły się na 60hz, może kwestia pomieszczenia. Za to jest bardzo dobrej jakości, bardzo szybki i pisze to miłośnik hołków ;)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bakus1233 napisał:

Dzięki za informacje. Myślałem nad ns1000, ale szukam bardziej muzykalnych kolumn,które grają przyjemnie, wciągająco. Da się uzyskać odpowiednim wzmacniaczem coś takiego na tych kolumnach?

Nie sądzę, tak jak lolomanolo napisał i potwierdzają to info w sieci, one grają dosyć ostro i konkretnie, bez upiększania. Ja też chętnie przygarnąłbym takie paczki, przyjemnie i dynamicznie grające i póki co, to wpadły mi w oko/ucho Celestion Ditton 66, ale to są krowy straszne :(. Albo np. Jamo Power 230r, na YT są filmiki kolesia z Polski, w dobrej jakości. Wiem, że nie można się nimi sugerować, ale mniej więcej oddają charakter głośników.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się amp wygrzał (sam nie wierzę w to co piszę, może lampy tak mają), bo nie ma już żadnej ostrości, a bas bardzo przyjemnie mruczy! Alabama shakes, daft punk, prodigy, riverside i wszystko gra bardzo muzykalnie. W time travelers gitarka po prostu płynie w moją stronę. Chyba jest już nawet zbyt muzykalnie, trzeba będzie wywalić te chińskie 6sn7 w preampie na rzecz jakichś nos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności