Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Szakovsky napisał:

:)
 @Soundman1200 Mówiłem :)

28554695_146918046123537_783529722_o.jpg

 

Stopka

Cytuj
Moje ulubione hełmofony: MDR-R10<-He90<-Final D8000<-Andromedy/MDH9000<-MrSpeakers Ether Flow<-Ultrasone Tribute 7<-<-STAX SR-007<-HD800/AD2000X<-Focal Elear<-Audeze Sine<-HE1<-MDR-7506
Ulubione zespoły:Queen,Faith No More,Toto,The Police,Genesis,Mr.Bungle

 

Ja się pytam gdzie są te ISKi???? No w końcu wiadomo po co to tu tak hajpujesz.... Szako dystrybutor :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, retter napisał:

 

Stopka

 

Ja się pytam gdzie są te ISKi???? No w końcu wiadomo po co to tu tak hajpujesz.... Szako dystrybutor :D

Żeby :( 

Opera Zdjęcie_2018-02-28_201329_mail.google.com.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Trzeba było kupić F9 pro....

Testowalem jedne i drugie. Różnica w cenie jest niewielka, ale z pro na Cayinie i5 było już za dużo basu. Z F9 zagrało mi to bardziej naturalnie.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lsd napisał:

Zime kończę rozsądnymi zakupami w temacie słuchawek, chyba zamykając temat na dłuższy czas :)

sluchawki.jpg

Wszystko co najlepsze...gratulacje i....pozazdrościć....he,he. Mina faceta ze zdjęcia adekwatnie przekazuje emocje z odsłuchów:D

13 godzin temu, Szakovsky napisał:

:)
 @Soundman1200 Mówiłem :)

28554695_146918046123537_783529722_o.jpg

Nie strasz takimi zdjęciami wariacie...chcesz bym się zaczął w nocy moczyć?!:D:P:ph34r:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lsd napisał:

Zime kończę rozsądnymi zakupami w temacie słuchawek, chyba zamykając temat na dłuższy czas :)

sluchawki.jpg

Może ci się uda. Ja temat słuchawek już dwa lata mam zamknięty. A żeby nie było, że nie w temacie to Pylony se kupiłem. Miałem ochotę na coś znacznie droższego, ale po odsłuchu pojawiło się pytanie: po co? I są Pylony.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Może ci się uda. Ja temat słuchawek już dwa lata mam zamknięty. A żeby nie było, że nie w temacie to Pylony se kupiłem. Miałem ochotę na coś znacznie droższego, ale po odsłuchu pojawiło się pytanie: po co? I są Pylony.

Ktore Pylony? Emeraldy moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Pearl. To one mnie zauroczyły. Poza tym ajroni i ejsi lepiej brzmią na perłach. A Emeraldów nie słuchałem nawet bo szkoda mi pieniędzy tyle na kolumny, a jeszcze by mi się spodobały.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafacio napisał:

Po co? Pearl. To one mnie zauroczyły. Poza tym ajroni i ejsi lepiej brzmią na perłach. A Emeraldów nie słuchałem nawet bo szkoda mi pieniędzy tyle na kolumny, a jeszcze by mi się spodobały.

Na mnie Emeraldy wywarly duze wrazenie i do tego swietnie wygladalyby w salonie. Bylem z 5x na ich odsluchu zanim zrezygnowalem, ale w pamieci pozostawily bardzo pozytywne wspomnienie, stad moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu unikam drogiego sprzętu skoro tańszy gra dla mnie zadowalająco i wystarczająco. W kategoriach absolutnych Pearl to moim zdaniem bardzo dobre kolumny, a przy dzisiejszych idiotycznych cenach to produkt wybitny. Zanim ktoś mi zacznie coś zarzucać to tak - trochę rzeczy w życiu słyszałem, trochę miałem w domu. Pylon póki co nie idzie drogą bezsensownego podbijania cen jak choćby wyciągnięte z krzaka Audeze.. Oby nie skończył jak AKG które też tą drogą nie poszło i audiofile nie kupowali bo nie ta półka cenowa. W ogóle podział na półki cenowe w audio to jakieś szaleństwo zwłaszcza, że o ile produkt nie jest po prostu skopany to sprzęty raczej grają inaczej niż lepiej - gorzej. A przytoczone Audeze osiągnęło jakiś tam sukces bo od razu przywalili ceną i audiofile to usłyszeli - ja nie ukrywam, że tej firmy nie lubię bo drogie to, a psuje się i jak dla mnie nie gra. No, ale mi ogólnie planary nie grają - nie moja bajka.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, all999 napisał:

Patrz @awayeah, też mam nowe Flary :)

 

Dobre są?

 

W porównaniu do starych R2S?

 

A u mnie Sony 1000X czyli "no risk, no fun".

 

1.jpg

  • Like 8
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, all999 napisał:

Patrz @awayeah, też mam nowe Flary :)

 

 

 

454f6a310a66960d906c1dc3997a5e0e.jpg

 

1 godzinę temu, awayeah napisał:

 

Na moich była rysa, więc w poniedziałek wysyłają mi nowe :) 

 

Drogie to, dobre to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności