Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BamboszeK napisał:

Wydawało mi się że małe triody były rebrandami RFT

Różnie ludziska gadają. Ja słyszałem opowiastkę, że Telam klepał lampki w Warszawie na maszynach  Philipsa.

Przedsiębiorstwo Telam (wcześniej ZWLE - Zakłady Wytwórcze Lamp Elektrycznych) powstało z PWLR (Państwowa Wytwórnia Lamp Radiowych, której zakłady przeniesiono z Dzierżoniowa do Warszawy) i wykorzystywało ocalałe przedwojenne warszawskie zakłady Philipsa oraz resztki przedwojennej fabryki Tungsram; nadzorowało też zakłady Unitra-Polamp.

Telam sam produkował lampy nowalowe, w tym również niewielkie ilości ecc82. Polamp natomiast oprócz polskiej produkcji rzeczywiście rozprowadzał m.in. lampy produkowane przez RFT ze wschodnich Niemiec.

Co do moich ecc82 baj TELAM to wyglądają podobnie do RFT i tak samo rozbłyskują przy załączeniu ale grają zupełnie inaczej...także tego tam...sam już nie wiem.:blink:

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Weird_O napisał:

https://www.nuraphone.com

 

O tym słyszeliście? Połączenie zamkniętych z... dokami oO

 

Kiedyś takie rozwiązanie było zaproponowane na forum :)  Nie ma szans, żebym znalazł temat. 

@ALTON czy rozmowy przez ten patyczek dają radę?

$2.60

kolorowe $3.05

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rhalf napisał:

Kiedyś takie rozwiązanie było zaproponowane na forum :)  Nie ma szans, żebym znalazł temat. 

Było było... i wciąż uważam, że scena będzie dziwna, nienaturalna... kiedyś posłucham i się utwierdzę ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rhalf napisał:

 

Kiedyś takie rozwiązanie było zaproponowane na forum :)  Nie ma szans, żebym znalazł temat. 

@ALTON czy rozmowy przez ten patyczek dają radę?

$2.60

kolorowe $3.05

Tak, rozmowy są bezproblemowe. Głos zbiera poprawnie zakładając, że patyczek przypięty jest na wysokości klatki piersiowej. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, retter napisał:

Ten charakterystyczny spliter robiła tu jedna osoba, ale ona sama zrezygnowała z kablarstwa. Być może jest to z drugiej ręki ...

Jaka jedna? Co chwila widzę taki na eng stronach czy chociażby na allegro - chyba najłatwiejszy do wykonania i wciąż ładny  ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wykwintne hybrydowo-asymetryczne pady HM5 do swoich DT150. Cel to magicznie połączenie cech welurów ze skórkami dodatkowo dodając przestrzeni przetwornikowi przez profilowanie. Będzie to pierwsze udokuentowane w internetach połączenie tego rodzaju. :)

Już się doczekać nie mogę odsłuchów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności