Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Rock Zircon

Rock-Zircon-Stereo-Earphone-In-Ear-Headset-With-Micro-3-5mm-In-Balanced-Immersive-Bass-Earphones.thumb.jpg.822a6cb8cb0057cc6f0524879ed3343b.jpg

- za dużo basu, (edit: po zmianie tipsów basu jednak odpowiednia ilość)

- stokowe tipsy beznadziejnie niewygodne,

- efekt mikrofonowy odczuwalny,

- talerze w muzyce mają czasami nienaturalnie długie wybrzmienie,

- poza tym ok.

edit:

- duża szczegółowość,

- zaskakujące, że najlepiej słucha się na nich muzyki symfonicznej.

Edytowane przez userfrom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarł ,

ale jestem rozczarowany stanem wizualnym, sprzedający to typowy naciągacz , przez fona zachwalał wychwalał niby zdjęć  nie da rady stan b.dobry ,  ale jakby co to .....i nie odbiera

 

IMG_20180201_160952.jpg

IMG_20180201_160944.jpg

panel przód ujdzie ale góra masakra

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/sansui-jvc-ax-444-sharp-optonika-CID99-IDrbqej.html

 nie polecam

pomijam  fakt nadpłaty , o  37 zł powyżej ustalonej

jedyny plus ze nikt ie grzebał bo pająki się w środku zadomowiły, czeka mnie lakierowanie 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORG. Jako, że poszukiwania słuchawek zakończyłem bardzo już dawno trzeba było zrobić to i dac-em. Sprzęt normalnej profesjonalenej firmy, za normalne pieniądze, a nie marzenia wykuwane z meteorytu przy świetle księżyca.

IMG_20180202_140320.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Rafacio napisał:

KORG. Jako, że poszukiwania słuchawek zakończyłem bardzo już dawno trzeba było zrobić to i dac-em. Sprzęt normalnej profesjonalenej firmy, za normalne pieniądze, a nie marzenia wykuwane z meteorytu przy świetle księżyca.

IMG_20180202_140320.jpg

Próbowałeś łączyć do niego bezpośrednio K701? A jeśli tak, to czy wysterowanie tych słuchawek jest zadowalające?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie schowałem wzmacniacz do szafy. Gorzej. Zapomniałem, że teraz mam na głowie K501. 

 

No więc tak. Wzmacniacz jak dla mnie mimo zasilania USB jest wystarczający do napędzenia 701. Głośność maksymalna jak dla mnie na nowoczesnych kawałkach urywa głowę. Na nagranych bardziej po staremu jak Tubular Bells 2 czy Clannad Robin Hood jest wystarczająca nawet na K501. Ja bardzo głośno nie słucham. Głośno to dla mnie tak, że jakby odnieść to do kolumn głośnikowych to można prowadzić normalną rozmowę, może lekko podniesionym głosem. Dynamika ok. Najlepiej gra z konwersją na DSD w Audiogate. Audiogate trochę kapryśne.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Wielkie są jak gruszka ! Czy wejdą Ci do uszka ?

Odrobinę mniej wygodne od sporo mniejszych A85 Virgo, ale problemów nie było. Co prawda na tyle wystają z ucha, że spanie w nich raczej odpada, ale z drugiej strony spanie w tej klasy słuchawkach to szaleństwo xD W każdym razie wygoda jest na wysokim poziomie :) O dźwięku powiem coś, jak trochę pograją. Może jutro wieczorem napiszę kilka zdań :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bachankas napisał:

Łap lajka za bomba album :)

Wygrzewają się na nim od dwóch godzin. Przed chwilą zmieniłem na Stinga - Brand New Day, bo to genialny album.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Wygrzewają się na nim od dwóch godzin. Przed chwilą zmieniłem na Stinga - Brand New Day, bo to genialny album.

Album fajny ale   Nothing Like The Sun  jak dla mnie trudny do przeskoczenia .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Vaiet napisał:

Wygrzewają się na nim od dwóch godzin. Przed chwilą zmieniłem na Stinga - Brand New Day, bo to genialny album.

 

20 godzin temu, amrowek napisał:

Album fajny ale   Nothing Like The Sun  jak dla mnie trudny do przeskoczenia .

 

3 minuty temu, Arturos1967 napisał:

 

Niektórzy by powiedzieli, że Bring On The Night (wyjątek bo też nie lubię koncertów), ale to raczej ci upośledzeni jazzowo ;)

 

The Soul Cages.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności