Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ah ten "bogaty"  zestaw Sony MDR-EX800ST i to "pięknie zdobione" pudełko
Polecam popróbować inne kable - różnica jest spora i moim zdaniem bardzo na plus (sprawdzałem hybryde Jimmiego i ten od EX1000). 



Już na fabrycznym kablu to jeden z lepszych zakupów „w ciemno” w moim życiu. Genialne słuchawki z kapitalnym basem i stereofonią (wrażenie po kilkunastu minutach odsłuchu). Bardzo dobrze brzmią z Opusem #1. Fun fun fun.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/13/2018 o 16:21, Firegon napisał:

Master 6 i HE-6 przyjechały na odsłuch, potem miałem pośredniczyć w ich sprzedaży w PL ... w końcu zostają u mnie.

Tylko jeszcze zapłacić muszę, ale to w przyszłym miesiącu :rolleyes: 

Orchid kupiony z myślą o lampowcu, bo nie ma XLR, ale z ciekawości sprawdziłem jak to gra z Masterem. Jeszcze nie odłączyłem.

Przydałby mi się też większy stół, bo teraz wszystko położyłem na starym blacie kuchennym na podłodze, no i się kurzy.

 

kk.png

 

 


Czyli jednak wygrały He-6 w poszukiwaniu słuchawek. Zgadzam się z tym, jak dla mnie nie ma lepszych słuchawek wśród planarów i dynamików (może SOny R10 by były lepsze ale ich nie słuchałem).
A jak Orchid gra? Czy słusznie miałem obawy że jest ciemny i gęsty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, misiekkb napisał:


Czyli jednak wygrały He-6 w poszukiwaniu słuchawek. Zgadzam się z tym, jak dla mnie nie ma lepszych słuchawek wśród planarów i dynamików (może SOny R10 by były lepsze ale ich nie słuchałem).
A jak Orchid gra? Czy słusznie miałem obawy że jest ciemny i gęsty?

Bezpośrednio porównać mogę tylko z Zodiakiem, bo od D18 tor mi się trochę zmieniał. Swoją drogą D18 był ciemniejszy i mniej detaliczny od Zodiaka, poza tym główne różnice między tymi dwoma to holografia i separacja na korzyść Antelope.

Na pewno Orchid jest nieco ciemniejszy, ale nie nazwałbym go ciemnym ani gęstym. Przyjemny balans między analitycznym a muzykalnym graniem, świetne "3D", nieco większa scena, poprawa separacji. Ahh i jeszcze więcej wypełnienia, szczególnie zauważalne w dolnych rejestrach  ... Z tym, że jeszcze dobrze by było kiedyśtam kupić TDA 1541A S1 i lepszą lampę, to jeszcze dodatkowo powinno wygładzić dźwięk i powiększyć scenę.

 

Edytowane przez Firegon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo skromniej niż kolega. Ale ileż radości z tego mam :D

EDIT: W ogóle Antemasque to jest tak strasznie dobra płyta, jedna z nielicznych, do których systematycznie wracam. Niezbyt dobrze zrealizowana, a mimo to wspaniała :)

zakupy.jpg

Edytowane przez MatmaN
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MatmaN napisał:

Ja dużo skromniej niż kolega. Ale ileż radości z tego mam :D

EDIT: W ogóle Antemasque to jest tak strasznie dobra płyta, jedna z nielicznych, do których systematycznie wracam. Niezbyt dobrze zrealizowana, a mimo to wspaniała :)

zakupy.jpg

Jaromir  super !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś go wcześniej nie lubiłem, ale tak długo mnie nim molestowali w Trójce, że przyłapałem się na tym, że go nucę pod nosem, więc weszła płyta. Teraz tylko muszę ogarnąć sobie coś, na czym da się ją odtworzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2018 o 00:26, brunnerius napisał:

@pekin93 ;) ja nie miałem i jakoś wstydu nie czuję ;)

A powinieneś...naprawdę, do nadrobienia marsz...he,he:P

8 godzin temu, bakus1233 napisał:

Nowe źródło dla altusów he he

JSZ7C7cr.jpg

Wow, ale se palnął no...Macbukowego laptopa ...stawiać na Altusach to aż wstyd...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cardas :) po kształcie wnioskuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności