Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz też bezpośrednio z Etsy

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valentin ma sporo fajnych rzeczy. Zwłąszcza jego etui do DX 200 strasznie mi się podobają :) ja już jutro będę mógł się pochwalić swoim do Pionka :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/14/2017 o 16:02, awayeah napisał:

 

A niejaki Sabaj DA3 w pełni zbalansowany na 2 kościach SABRE9018Q2C

 

https://www.amazon.com/Sabaj-Headphone-Amplifier-Amplifiers-Resolution/dp/B073SSNMKK

Kilka osób już ma na forum, ale opinii mało. Zrobicie jakieś porównanie do czegoś? Najlepiej do Geeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, amrowek napisał:

@audionanik

a co ty uszy masz prostokątne czy w szkole cię nauczycielka  za uszy ciągnęła jak rozrabiałeś?:D NO chyba że na lekcjach muzyki  nie słuchałeś ?

Nie, to żona naciąga w górę jak narozrabiam lub się wymądrzam, a dzieci w dół jak czegoś chcą; no więc skazany na staxy jestem.

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

006 ma inny front. To wygląda jak 323S. Słuchawki to pewnie 507 i Signature. A propo tych z alle z wczoraj, ktoś od nas kupił? Cena poszybowała dosyć mocno...

 

 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, grubbby napisał:
Godzinę temu, audionanik napisał:
Nie, to żona naciąga w górę jak narozrabiam lub się wymądrzam, a dzieci w dół jak czegoś chcą; no więc skazany na staxy jestem.

To te z Alle? 407 i srm 006?

Nie, 323s, sr507 kupione od Sławka i moje signaczery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę kabelkow... Jeden jeszcze w drodze.
W tym coś w co mocno wiedzę więc zasilający i aq jitterbug :)))

Natomiast IC RCA to kupiłem tylko montaż u Jimmiego. Zrobiony wg mojego projektu i z moich materiałów. Wtyki że srebrnym (nie posrebrzanym) trzpieniem a w środku taśmy srebrne o grubości i szerokości robionej indywidualnie pod moje zamówienie. Certyfikat 4N acz producent mówi że ma 6N tylko w Polsce nie robią takiej certyfikacji. Nie wiem... Nie rozgryzalem tematu :)
Wstępne odsłuchy... Kurde... Dobre to. Zupełnie nie jak srebro.
dd3b7db07f24fe1cedcce309242cd687.jpgcc0632c3734093a131f6f7784d2eb545.jpgb16e38b4002d0bbaa20e495714d58308.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dj1978 napisał:

 

przy dobrym Xmos w DACu warto jeszcze brać ten AQ Jitterbug?

a ja wiem... :) nie slepe testy pokazaly ze jakby jest lekkie uspokojenie dzwieku, precyzyjniejsza lokalizacja. Cos na miare jak wpiecie wzmaka to filtra schaffnera.

Ale jak mowie testy nie slepe wiec moze sobie wmawiam... zwlaszcza ze wpiete do gustarda u10 ktory ma niby separacje zasilania :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grubbby napisał:

a ja wiem... :) nie slepe testy pokazaly ze jakby jest lekkie uspokojenie dzwieku, precyzyjniejsza lokalizacja. Cos na miare jak wpiecie wzmaka to filtra schaffnera.

Ale jak mowie testy nie slepe wiec moze sobie wmawiam... zwlaszcza ze wpiete do gustarda u10 ktory ma niby separacje zasilania :)

Rozumiem, też się rozglądam za jakimś gadżecikiem, nie musi być wcale pożyteczny...byle by był i żebym go miał;)

Edytowane przez dj1978
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, też się rozglądam za jakimś gadżecikiem, nie musi być wcale pożyteczny...byle by był i żebym go miał
No mniej więcej :) nigdy tego typu pierdółki nie miałem więc czas bylo to zmienić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grubbby napisał:

a ja wiem... :) nie slepe testy pokazaly ze jakby jest lekkie uspokojenie dzwieku, precyzyjniejsza lokalizacja. Cos na miare jak wpiecie wzmaka to filtra schaffnera.

Ale jak mowie testy nie slepe wiec moze sobie wmawiam... zwlaszcza ze wpiete do gustarda u10 ktory ma niby separacje zasilania :)

Czy taki jitterburg wpłynie na zmniejszenie szumu? Z telefonu AQ Black szumi mi jakby mu ktoś zapłacił. Z kompa cisza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności