Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

No i powrót, a pewnie i degradacja. KANN może i lepszy technicznie, może i lepszy impakt i scena ale jednak 300-tka ma coś w sobie... 

To hobby nie jest normalne.

 

Szkoda, że tych w tle nie dają w zestawie. :D Bo gra to bajecznie razem.

IMG_20171107_152617016.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

No i powrót, a pewnie i degradacja. KANN może i lepszy technicznie, może i lepszy impakt i scena ale jednak 300-tka ma coś w sobie... 

To hobby nie jest normalne.

Szkoda, że tych w tle nie dają w zestawie. :D Bo gra to bajecznie razem.

To Twoja stara 300 czy nowa 300?

Aj zapomniałem Ci powiedzieć do XLRa jest przejściówka. Wyleciało mi z głowy bo jej nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

To Twoja stara 300 czy nowa 300?

Aj zapomniałem Ci powiedzieć do XLRa jest przejściówka. Wyleciało mi z głowy bo jej nie używałem.

Dołączam się do pytania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powrót, a pewnie i degradacja. KANN może i lepszy technicznie, może i lepszy impakt i scena ale jednak 300-tka ma coś w sobie... 
To hobby nie jest normalne.
 
Szkoda, że tych w tle nie dają w zestawie.  Bo gra to bajecznie razem.
IMG_20171107_152617016.thumb.jpg.4186c75b207dca0a64f4ae89fffe0034.jpg
A ja spytam czy może gdzieś zrobiłeś porównanie ak300 i kann?
Bo ciekawi mnie ko konkretnie czym te lepszosci się objawiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Palpatine napisał:

To Twoja stara 300 czy nowa 300?

Aj zapomniałem Ci powiedzieć do XLRa jest przejściówka. Wyleciało mi z głowy bo jej nie używałem.

 

Nowa, starą sprzedałem, żeby kupić Kanna, potem chciałem sprzedać Kanna, ale znalazł się kolega, który zaproponował 300-tkę na wymianę, co za przypadek. :) 

 

20 minut temu, grubbby napisał:

A ja spytam czy może gdzieś zrobiłeś porównanie ak300 i kann?
Bo ciekawi mnie ko konkretnie czym te lepszosci się objawiają

 

Nie, Kanna dostałem jak już nie miałem 300-tki, teraz mam drugą 300-tkę ale nie mam już Kanna. Jak dla mnie Kann gra większą sceną, większym dźwiękiem, ma twardszy bas z lepszym impaktem i więcej góry. Ogólnie jest twardszy i mocniejszy w dźwięku, nie jest rozwinięciem 300tki, to inne granie, nie tak ciepłe, płynne i muzykalne. Co kto lubi.

 

Gdybym nie miał innych źródeł to bym został pewnie z Kannem bo jest trochę bardziej uniwersalny. Pomijam już to, że ma więcej mocy i lepszą baterię. Ale nie 2x lepszą jak sugeruje jej pojemność.


Druga sprawa, ja używam DAPa głównie w pracy, ma za zadanie pomóc mi się skupić, a Kann jest z tych sprzętów, które mocno angażują w słuchanie, bombarduje Cię muzyką, co czasem potrafi też zmęczyć. Z tego samego powodu sprzedałem Pionka. 300-tka w tej roli sprawdza się najlepiej.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, all999 napisał:

XBA-4

Flagowe armatury Sonego z 2012 roku. cd7e2c1419806decd2a92df6ffb3163f.jpg

 

I to jest bardzo dobra koncepcja. 

 

Miałem XBA40 (taka ulepszona wersja japońska), teraz synek używa. Bardzo dobre słuchawki. 

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, audionanik napisał:

Bedzie opis w watku es?

 

Może, kiedyś... niestety prawdopodobnie wąskim gardłem będzie teraz SRM-1 MKII... albo źródło.

 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Od Wiktora kupiłeś? Zniknęły z Allegro. Też się na nie czaiłem, ale na rok daję sobie spokój z inwestycją w audio :( 

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Bedzie opis w watku es?

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Może, kiedyś... niestety prawdopodobnie wąskim gardłem będzie teraz SRM-1 MKII... albo źródło.

Też się czaiłem. Od teraz jesteś nam trzem dłużny recenzję. :angry: Nawet mam SRM323s i AIM'a na mikolajowych sterydach.. ehh

Pisz wg toru jaki masz.  Przeżyjemy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności