Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrócie, żeby nie zaśmiecać wątku zakupowego:

1. Działa z telefonem (Note4) i PC (windows/linux) - bez kombinacji, czyli duży plus

2. Nie mogę oderwać się od słuchania (po balansie), scena i prezentacja idealnie jak lubię, na myśli przychodzi mi tylko hugo. Tonalnie super, miękko, dynamicznie i szczegółowo.

3. Nie jestem fanem żadnych "hajpów" i ten dac to nie hugo, ale jeśli chodzi o większość dapów i stosunek jakość do ceny to moim zdaniem ten jest warty swojej ceny razy 4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, decees napisał:

@andi ale to jest dac, a nie dap, prawda? jak go wyczaiłeś? :P

 

Dość ciekawe jest to, że SMSL Idea (którą właśnie też kupiłem) jest kopią Sabaj Da2 (to z head-fi), jeśli SMSL weźmie na warsztat również Da3, to pewnie szybko stanie się on bardzo popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/28/2017 o 19:31, andi napisał:

 

Dość ciekawe jest to, że SMSL Idea (którą właśnie też kupiłem) jest kopią Sabaj Da2 (to z head-fi), jeśli SMSL weźmie na warsztat również Da3, to pewnie szybko stanie się on bardzo popularny.

SMSL z tego co widzę nie ma balansu (pojedynczy DAC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, decees napisał:

SMSL z tego co widzę nie ma balansu (pojedynczy DAC)

 

Nie do końca rozumiem o co pytasz, więc małe podsumowanie moich ostatnich zakupów:

- Smsl Idea (ten sam hardware co Sabaj Da2) - przepięknie grające maleństwo (dosłownie) z wyjściem SE, potwierdzam opinie innych że robi wrażenie nawet po DF red

- Sabaj Da3 - kilka razy większy, z wyświetlaczem i wyjściem BAL, chyba faktycznie ma DR 125db bo robi (na mnie) wrażenie

20171030_100244s.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Ja chodzę obok Staxów jak koło "śmierdzącego jaja" :) Na razie oglądam, dotykam, nawet raz przymierzyłem na głowę, ale muzyki wolę nie słuchać. Jak siebie znam, to by pojechały ze mną do domu, ale żona by się wyprowadziła :( 

Przez długi czas też broniłem się przed elektrostatami. Głupi byłem. Nie mówię, że podpasują każdemu, ale na pewno każdy albo prawie każdy je doceni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2017 o 16:06, andi napisał:

Chyba nigdy nie pisałem w tym wątku, ale jestem pod takim wrażeniem że napisze o swoim nowym nabytku:

 

Sabaj Da3

 

614McZhuapL._SL1200_.jpg

Namówiłeś mnie :) czekam na przesyłkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, awayeah napisał:

Grey... A co?

A to witam w klubie.

 

ps.

Wykonanie tego cuda jest dość interesujące, obudowa to jeden kawałek metalu (bez łączeń, śrubek itd.), elektronika jest jakby wsuwana od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym nie chciał się bawić w żadną promocje produktów, dla mnie to zabawa, tak jak z "tanimi" słuchawkami (ZST, ZS5, ZS6) tak i z dakami typu smsl idea i sabaj.

Nad słuchawkami dopiero pracuje (hybryda ZST i ZS6), puki co bez szaleństw: GR07X, FLC8s, eph-100, KZ ZST.

Jak ktoś lubi radość z ZST to w tym połączeniu jest wyjątkowo radośnie.

 

ps. Zakupowo: kabel do ZST - nie wiem dla czego, ale jest zielony(?) (myślałem że zzieleniał od wilgoci, ale jakoś zbyt równo jest)

 

20171031_095829s.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności