Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, amrowek napisał:

papierem ściernym   wodnym

Kiedyś przez przypadek przetarłem rozpuszczalnikiem nitro podobny plastik i zmatowiał. Nie wiem tylko czy na tak dużej powierzchni da się to zrobić równomiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, amrowek napisał:

tylko najpierw muszę  skleić klejem i myślałem o takim

http://allegro.pl/artcofix-100-ml-profesjonalny-klej-do-plexi-pleksi-i5992371663.html

Rozpuszczalnik nitro to trochę wejdzie w te pęknięcia i je "nadtopi" - możliwe, że wystarczy takie sklejenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, amrowek napisał:

a co chcesz od tych z biedronki,w lidlu nie mają :P, a jak mieli to jakieś składaki 

 

W Biedronce kupiłem synkowi Velvet Underground, Soundgarden i Iggy Popa. Wysłał mnie po "Glowing Man" Swansów, ale nie było, widocznie się egzemplarze wyprzedały. :)

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2017 o 14:45, bakus1233 napisał:

Creative Aurvana Live. Moim zdaniem to jest najtańszy przedstawiciel hajendu dla ubogich :D a nie jakieś Staxy :D:P

 

Miałem te słuchawki w 2012r. Teraz po "przerobieniu" sporej ilości różnych modeli słuchawek CAL-e doceniam bardziej niż kiedyś.

Pisałem gdzieś, że nie kupuję nowych słuchawek, ale w przypadku tego modelu zrobiłem wyjątek.

BEQz2iD.jpg

 

Muszą być zacne te CAL-e, skoro HD-ki robią im za stojak:)

Edytowane przez czesiu89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Ale gra to zadowalająco ?

 

Godzinę temu, Spawn napisał:

 

Tak dość nawet do muzyki, dużo basu, nawet jak się go skręci. Problemem w nich dla mnie jest wycofana średnica przez co oglądanie filmów jest dość problematyczne bo słabo słychać dialogi.

 

Jeśli pytanie dotyczyło mojego zdjęcia, to gra to bardzo zadowalająco. Niestety nie zdążyłem za dużo posłuchać zanim się popsuły. Ale jutro wieczorem powinienem mieć nowe (te miałem używki). Z tego co zdążyłem usłyszeć to nie stwierdziłem problemów z wycofaną średnicą, może trochę oddaloną, bo głośniki grają przestrzennie. A basu po ściągnięciu właściwie nie ma.

 

Chyba, że nie chodziło o moje głośniki :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

Moze je cos poprawili bo ja je 5 lat temu kupilem tyle niezbyt dlugo ze mna zostaly. Tesciowa dostala i do tej pory graja ;)

 

A to nie były takie bardziej srebrne/szare z napierdzielającą niebieską diodą na froncie?

 

 

6022-IMG0061s-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności