Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, amrowek napisał:

pitu pitu

Ja nie @mykupyku, że uzależniony od zakupów i wyprzedaży - ja uzależniony od muzyki :woot:

Muszę tylko coś zrobić z całym tym audio, którego praktycznie nie używam, bo w ruchu tylko HE-6 i drewniane Denony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, crysis94 napisał:

Ja nie @mykupyku, że uzależniony od zakupów i wyprzedaży - ja uzależniony od muzyki :woot:

Muszę tylko coś zrobić z całym tym audio, którego praktycznie nie używam, bo w ruchu tylko HE-6 i drewniane Denony...

 

gdyby nie HE-6 od mykupykusuperdeals to byś do dziś kupował, parował, modował, sprzedawał...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mykupyku napisał:

gdyby nie HE-6 od mykupykusuperdeals to byś do dziś kupował, parował, modował, sprzedawał...

D:

W sumie to coś w tym jest :unsure:
Aczkolwiek, gdyby nie pady od @misiekkb to bym się na 100% do nich nie przekonał i potem kupił od Ciebie MrSpeakers i nie byłbym i tak do końca kontent.

Jesteśmy tylko trybikami w wielkiej maszynie przeznaczenia :woot:

Radujcie się bracia albowiem szczęśliwą nowinę wieszczę wam: "Los jest ślepy, więc wcale nie tak trudno go oszukać!" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jaworrr napisał:

Jestem gotowy na nowe shpongle, kupione w preorderze ;) i w ogóle na wszystko:) Opus#1 od alla, kabelek 7N od Jimmiego, th610 od soundmana.

Chyba będę mówił dobranoc:)

IMG_20170922_194149.jpg

Piękne rzeczy, upojna noc przed Tobą ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jaworrr napisał:

Jestem gotowy na nowe shpongle, kupione w preorderze ;) i w ogóle na wszystko:) Opus#1 od alla, kabelek 7N od Jimmiego, th610 od soundmana.

Chyba będę mówił dobranoc:)

IMG_20170922_194149.jpg

Ale chyba pożyczone, chyba nie sprzedałby swojego graala? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracował, widać od ręki :).

Ale też różne egzemplarze mają różnie wyglądające drewno, więc mogą się trafić wyraziste, a mogą i nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się opinią Evila i w ciemno kupiłem takie tam, małe głośniczki do kompa... :>  Myślałem, że one takie raczej nieduże będą kolumienki, nie sprawdziłem wymiarów i... Miałem odsyłać jak tylko je zobaczyłem. 10 dni stały w pudle, ale coś mnie ruszyło po wypełnieniu wniosku o odstąpieniu od umowy. Efekt taki, że brakuje już tylko AIMa SC808 albo Essence ST/STX ;>

 

 

21952380_1482260945153048_1588839657_o.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, paratykus napisał:

Vaiet - Ty barbarzyńco ;) Bass reflex z tyłu i do ściany przystawiasz ? :woot: To raz.

Dwa - rozstawione szerzej na standach jeszcze zyskują.

Wiem, ale wyjścia nie ma. Będzie nowe biurko, będzie lepiej. Póki co trzeba się zadowolić tym, co jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) Piszę, bo miałem te "popierdułki" i jak na swój przedział cenowy to w kategorii kolumienek komputerowych są naprawdę niezłe.

W sumie to od nich zaczął się mój powolny powrót do słuchania kolumnowego ...

Potem wylądowały na działce i przyjechał tam kolega córki. Posłuchał chwilę, spytał czy mu nie odsprzedam i pojechał sobie z nimi do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności