Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

z ****ya kupiłem haha :D

http://www.ebay.pl/itm/PCM2706-ES9023-Fever-Level-Audio-DAC-Sound-Card-Decoder-Board-Expansion-Card/131955335501?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

ogólnie nie wiem do końca jak to gra, bo mam ciągle zawalone zatoki i szumi mi a i czasem piszczy w uszach  :D

identyfikuje się to pod win 10 jako USB Audio DAC

pierdziawka raczej, kurde w Aimpie na wasapi exlusiv event i w systemie max ustawienia to 48000Hz/16bit, hmmm  :wacko:  :D

nie wiem, może dlatego że windowsowe stery, nie mieszałem jeszcze z nimi  :D  ściągnąłem jedynie asio4all, ale kuźwa za Hugona nie chce to cudo zagrać i przełącza mnie ciągle na integrę w laptopie  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, brunnerius napisał:

@up eee stery bajery... Namówiłes mnie, se kupię się pobawię B)

 

no, działa  pod asio4all - podstawa tylko to wpiąć to cudo bezpośrednio pod usb a nie huba  ;)

 

i jeszcze jedna ciekawostka:

201709031_qhwsprs.jpg

 

czcionka jak ELNA a to jakieś...  ELUM  :D

dojdzie tu chyba kiedyś do zabiegów z lutownicą hahaha :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne Espresso w domu ;) .  Wolę jednak zwykłe EE od zbalansowanych. Nie z powodu jakości dźwięku. Zwykłe EE używam najczęściej ze źródłami niezbalansowanymi jak iPod Touch czy AK120, Note 4. Podobnie jak inne pchełki. Tak,że EE z  kablem zbalansowanym mam na sprzedaż.

3fbbbad49e520de584e6fa9dad953ec2.jpg

1486957121616_808427804.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Podwójne Espresso w domu ;) .  Wolę jednak zwykłe EE od zbalansowanych. Nie z powodu jakości dźwięku. Zwykłe EE używam najczęściej ze źródłami niezbalansowanymi jak iPod Touch czy AK120, Note 4. Podobnie jak inne pchełki. Tak,że EE z  kablem zbalansowanym mam na sprzedaż.

3fbbbad49e520de584e6fa9dad953ec2.jpg

1486957121616_808427804.jpg

Albo źródło zbalansowane kup :)

4 godziny temu, RIH napisał:

KZ5 na sterydach ;)f82162c4853de0609e1ff4a41205a518.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Co to Fiio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takowe - AK300. Teraz jednak mam go połączonego z AMPem (też ma balans) ale łączenie tego zestawu z pchełkami uważam za przesadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam Fiio i nie ma przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arkusz napisał:

411P2qcSmIL._SY355_.jpg + SHANLING-M1-WHITE-1.png

Kupiłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RIH napisał:

FiiO F9, chyba, że o tło pytasz - ThinkPad :)

O słuchawki mi chodziło :) Jak grają ?

Teraz, Arkusz napisał:

Kupiłem :)

To będzie kolejny w fanklubie :) Z joybuy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O słuchawki mi chodziło  Jak grają ?

Jeśli chcesz rzetelny opis - poczekaj do jutra. Na razie czuć karton w basie i niepoukładany plan - natomiast jest w nich potencjał i jako "słuchawki do słuchania" (odmienne od analizy, syntezy i innych schorzeń audio) mogą być całkiem ok. Na pewno są wygodne! Choć nie trzymają jakoś super więc na siłownię nie polecę.

 

Teraz "profesjonalnie" wygrzewam ;)

fffc575b2fcb51144f139791507c0460.jpg

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak...

To kolorowe, miodne i wesołe czincze by Johnys natchneły mnie do zakupu arsiejów klirtop. Obstawiam, że razem dadzą radę zagrać coś sensownego na staxach.IMG_20170905_143813.jpg

 

 

Edit:

No i byłbym zapomniał; Sławek w końcu się poddał, więc czincze Rafaella zostają u mnie jako punkt odniesienia i obiektywny sędzia.

 

IMG_20170905_151926.jpg

Edytowane przez audionanik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności