Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Piwo się należy jak nic...he,he.

Masz podłączone Ethery po balansie?, nawet możesz teraz  kabelek 2 razy po 3 piny xlr ,odjazd....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Soundman1200 napisał:

Piwo się należy jak nic...he,he.

Masz podłączone Ethery po balansie?, nawet możesz teraz  kabelek 2 razy po 3 piny xlr ,odjazd....

Masz browara jak nic, nawet dwa! :)

Oczywiście, że po balansie. XLR 4 pin i 2x3pin to to samo.

 

3 minuty temu, decees napisał:

@Compton przepiękny zestaw, chociaż nie ukrywam że jako wzrokowiec wolałbym do kompletu BDA-2 :D To byłby mój the end ;)

Dzięki!

Gdyby BDA-2 miał kostki PCM1704, to mój również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Compton napisał:

W końcu dojechał, długo wyczekiwany Bryston BHA-1.

Rewelka!

Dzięki za rekomentację @Roo_Volt, @audionanik, @Soundman1200

P1370299.JPG

Na zdjęciu również z niedawno zakupionymi Ether Flow.

 

Bajka Panie ! Chociaż ja to nie lubię kłaść klocków jeden na drugi, bo się rysują :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2017 o 08:59, awayeah napisał:

"nowe" OLEDy w kolekcji :)

 

 

20170823_075521.jpg

Ten duży to tablet ?? Bo etui ma tabletowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły moje otwarte pchełki. Z pudełka już grają rewelacyjnie. Po południu posłucham dłużej. 

20170825_122027.jpg

20170825_121959.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 możesz dać linka gdzie zakupiłeś, też się nad czymś takim zastanawiam - na wyjazdy jak znalazł :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perul napisał:

@Jaro54 możesz dać linka gdzie zakupiłeś, też się nad czymś takim zastanawiam - na wyjazdy jak znalazł :) .

MS 16 warte swojej ceny. Po niedzieli 46 centów tańsze

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dziurki z tyłu to tak jak w otwartych słuchawkach, dźwięk ucieka nimi na zewnątrz. Ale po za tym rewelacyjnie brzmią po wyjęciu z pudełka i będą dużo trwalsze od większości pchełek bo są metalowe.

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Te dziurki z tyłu to tak jak w otwartych słuchawkach, dźwięk ucieka nimi na zewnątrz. Ale po za tym rewelacyjnie brzmią po wyjęciu z pudełka i będą dużo trwalsze od większości pchełek bo są metalowe.

A jaki to charakter brzmienia, z czym mógłbyś porównać?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo równy, na razie chwilkę w pracy potestowałem na różnych utworach i wszędzie się sprawdziły. Słuchałem SafriDuo Sambadaggio, Norah Jones, Sade, Deep Purple, Dire Straits Love over gold. Ładnie tupią jak jest mięsko w utworze, a w utworach Sade i Norah Jones, panie śpiewają ci do ucha. Wg mnie ze względu na dźwięk (po paru minutach słuchania) jak i wykonanie rewelacja. Zobaczymy co pokażą jak trochę pograją, chyba tylko lepiej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać na LCD-4 czy SR-009. Nie każdy zaczynał też swoją przygodę z audio od takich modeli. A HD600/650/800 to do dziś bardzo fajne słuchawki sprawdzające się w różnych sytuacjach i mające swoich posiadaczy, słuchających ich z przyjemnością bez względu na to czy ktoś po nich jeździ, czy nie. Czasami mam wrażenie, że prawo do zadowolenia jest ograniczone tylko dla najdroższych i najwyższych słuchawek. 

 

Aby być w temacie, ostatnio było trochę muzyki: 

 

a0391399047_16.jpg

 

a3277608534_16.jpg

 

a2301549129_16.jpg

 

https://bennjordan.bandcamp.com/

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności