Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wszystko. Moim zdaniem wzmak w Questyle jest lepszy niż FLC. DacMagica nie znam, ale po opisach charakter chyba inny.

Ogólnie mam, ale w tej chwili u Comptona.

 

Lordzie jak masz więcej pytań to może już w wątku Questajla. :)

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20170812_183445.jpgIMG_20170812_184046.jpg

 

Hmmm... zaiste, tak bardzo chcę sprzedać srmt1 i signaczery, że aż kupiłem im nowe bańki:woot:.

Nie mogłem nie kupić - okazały się jeszcze lepsze niż GE(USA), a zenithy i okrzyczane rca clear topy, wręcz zostały rozjechane. Równe, analogowe, bardzo naturalne granie, ze świetną artykulacją dźwięku(wokaliści- wow!) i rozdzielczość, bez uciekania się do karykaturalnego podciągania góry (jak w rca clear top).

SEARS miały być najgorsze, a rca najlepsze - tiaaaa...kolejny przykład na to jaką wagę należy przykładać do opinii internetowych.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kartonik napisał:

Jak faktycznie na tych nowych lampach przytemperowałeś górę, to może da się dłużej posłuchać tego zestawu niż kilka minut ;)

Zawsze się dało, jakiś wydelikacony jakiś jesteś;). Poza tym, w żywcu srmt1 był spięty jakimiś wynalazkami z dziedziny ic:woot:, a staxy na to czułe jak cholera...

...ale rzeczywiście, teraz jest znacznie lepiej - na pewno nie ma za dużo góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem kolekcjonerki, a zawsze jakaś para ma dla mnie mniej wad. Może jakbym miał więcej czasu na słuchanie... :) 

 

Teraz, LuQi napisał:

@snuffdbko X1S da im radę radę czy masz dla nich coś mocniejszego? 

Na pewno nie wyciągnie z nich wszystkiego, ale pod X1S będę je podpinał. Mam X1S i nie chcę zmieniać, bo tak jak pisałem - mam ograniczony czas na słuchanie i w miarę jestem z niego zadowolony.

Edytowane przez snuffdbko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zacząć od etui. Rękodzieło od Valentina z Ukrainy. Pianka w środku nie jest super regularna, więc mam nadzieję, że na odtwarzaczu będzie się prezentował jeszcze lepiej. Do serii Walkman NW-WM1,  etui jest, a Japończyk na cle od 1,5 tygodnia.

 

https://www.etsy.com/listing/535649175/sony-walkman-nw-wm1awm1z-leather-case?ref=shop_home_active_13

20170816_200552.jpg

20170816_200635.jpg

20170816_200647.jpg

20170816_200709.jpg

20170816_200729.jpg

20170816_200743.jpg

Edytowane przez all999
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to będzie na czym słuchać Trójeczki w garażu :D

20170817_110131.jpg

Das HIFI-Steuergerät „REMA tonica RX 80“ wurde von 1987 - 1988 im VEB REMA Stollberg produziert und entspricht technisch weitestgehend den RFT-HIFI-Komponenten „HMK-T 100“ sowie „HMK-V 100“. Der eingebaute Tuner empfängt das UKW-Band von 87,5 – 108 MHz; des Weiteren je ein Kurz-, Mittel- und Langwellenband. Die ersten Geräte verfügen noch über ein UKW-Frequenzband bis 104 MHz. Mittels 14 Programmtasten lassen sich UKW-Sender fest vor belegen. Durch einfaches Berühren des Abstimmreglers kann die Frequenz auch manuell gewählt werden. Solange der Chromring des Reglers berührt wird, ist die automatische Scharfabstimmung (AFC) außer Betrieb und wird danach wieder automatisch aktiviert. Der Tuner besitzt eine mechanische Frequenzanzeige für die manuelle Senderwahl und eine Kette aus 12 LED´s für die 14 Programmspeicherplätze. Zur genauen Abstimmung verfügt das Gerät des Weiteren über eine Empfangspegel-, Feinabstimmungs- und Stereo-LED-Anzeige. Der eingebaute Verstärker sorgt für eine Ausgangsleistung von 2x30 VA (4Ω) und besitzt Eingänge für drei weitere Tonquellen, zwei Aufnahmeausgänge, sowie vier Lautsprecher- und zwei Kopfhöreranschlüsse. Über die Linear-Taste lässt sich die Klangregelung komplett ausschalten und über eine weitere Taste der Pegel auf bis zu -12 dB absenken. Als Endstufentransistoren wurden vier russische КТ819В verbaut. Das „RX 80“ gibt es mit komplett braunem und braun-beigefarbenem Gehäuse. Vorserien-Modelle gab es auch mit silberner Blende (Bild). …

Edytowane przez amrowek
opis
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności