Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Chodził za mną, chodził aż mnie dopadł. 300-tka.

 

Jaki magazynek dokupisz do Kałacha ? 64 naboje czy 128 naboi ? A kupiłeś do chwilowej zabawy i testów czy będziesz miał parę z Pionkiem ?

 

A ja od Kolegi @Karmazynowy kupiłem H6, do czego teraz się przyznaję. Zdjęcie załączone przedstawia ten egzemplarz i jest zrobione właśnie przez Kolegę @Karmazynowy (czyli Jakuba).

bbb80e38425990073c3f2967369d.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na testy, na stałe, testowałem go już wcześniej i to moje brzmienie. Pionek idzie w świat, tylko pełnego Androida i Spotify będzie mi brakować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć apkę Tidala. W Play masz akurat wakacyjną akcję Tidal Premium na kilka miesięcy za darmo. Kup starter Play w Rossmanie za 2,99 zł (mają jakąś wyprzedaż) i zarejestruj na ten numer Tidala.

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Tidala już mam, dostałem z Allegro 3 miesiące za free.

Od kiedy tacy mili Allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, audionanik napisał:

No, podobnie lub lepi działajo jakieś wiszące kwiotki albo jelenie na rykowisku.

 

A najlepiej takie ustroje akustyczne :rolleyes:

 

fraktal1.jpg

fraktal2.jpg

fraktale panorama 1.JPG

21 godzin temu, audionanik napisał:

 

 

 :rolleyes:

 

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z promocji na morele. 349 pln, dziś odebrane. Genius SP-HF1200B dobrze służyły, czas na ciut wyższy poziom.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Gra sobie to z integry w MSI Z170 TOMAHAWK i fiio X5 + k5 po Line out. Z tym drugim tworzy lepszy duet. f26e0e9dc64b424b8e026ed56d67bfe5.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szakovsky napisał:

B(

 

nerka_euro_390.jpeg

 

Niestety ale masz rację z tą nerką. Cały ten pokój to wychodzi lekko 100 tyś zł. Miałem okazję posłuchać w tym pokoju sprzętu stereo i było to niezapomniane przeżycie. Granie najlepsze jakie do tej pory słyszałem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że znajdujący się tam sprzęt wraz z adaptacją akustyczną przewyższał wartość tego mieszkania :woot:

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, scooby napisał:

Z promocji na morele. 349 pln, dziś odebrane. Genius SP-HF1200B dobrze służyły, czas na ciut wyższy poziom.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Gra sobie to z integry w MSI Z170 TOMAHAWK i fiio X5 + k5 po Line out. Z tym drugim tworzy lepszy duet. f26e0e9dc64b424b8e026ed56d67bfe5.jpg

Dobra cena ,miałem 1700 z bt a i tak głównie słuchałem po kablu, bt je znacznie tłamsił:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kartonik napisał:

 

Niestety ale masz rację z tą nerką. Cały ten pokój to wychodzi lekko 100 tyś zł. Miałem okazję posłuchać w tym pokoju sprzętu stereo i było to niezapomniane przeżycie. Granie najlepsze jakie do tej pory słyszałem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że znajdujący się tam sprzęt wraz z adaptacją akustyczną przewyższał wartość tego mieszkania :woot:

 

Gdzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kartonik napisał:

 

Niestety ale masz rację z tą nerką. Cały ten pokój to wychodzi lekko 100 tyś zł. Miałem okazję posłuchać w tym pokoju sprzętu stereo i było to niezapomniane przeżycie. Granie najlepsze jakie do tej pory słyszałem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że znajdujący się tam sprzęt wraz z adaptacją akustyczną przewyższał wartość tego mieszkania :woot:

No widzisz 100k vs 198zł z kw xD
Ale mam nadzieję, że wyglądać będzie spoko. 
Znając siebie to się pochwalę na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paratykus

znaczy się doszedł czy zdjęcie zapożyczone?

 

a do mnie dotarło takie cóś

gra to to fajnie , tak nie męcząco nie jest to jakieś tam wow, ale  granie poprawne, dobra detalicznośc, nie preferuje zadnego pasma, takie neutralne w str ciepłą na minus brak opóźnienia w załączeniu kolumn

 

 

20170712_214307.jpg

20170712_214413.jpg

20170712_215810.jpg

20170712_215859.jpg

20170712_220006.jpg

20170712_215917.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@paratykus

znaczy się doszedł czy zdjęcie zapożyczone?"

Pożyczone od sprzedającego, ale to jest ten egzemplarz.Właśnie kurier dowiózł.

Dual w stanie jak wyżej. Jeśli tylko nie rzucali nim po drodze :P to powinno ładnie zabanglać.

Tyle co odpakowałem. Jakieś mikroryski tylko. Aż zdziwiony jestem, że taki stary sprzęt, a tak zadbany.

I ciężkie bydlę. Ledwo po schodach wtaszczyłem na górę ( mam walnięte więzadła kolanowe ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności