Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jesteśmy z jednego rzutu, bo mi też przyszły ZS5 :) Imho leżą dużo lepiej w uchu, niż ZST, dźwięk mi na razie bardzo odpowiada, więc zostaną :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, superbart napisał:

Moje dwa nowe zakupy audio.

Pioneera przedstawiać nie trzeba, a to drugie kawowe to VE Monk Espresso.

IMG_20170627_065901.jpg

masz może zwykłe plusy możesz je porównać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hibi napisał:

masz może zwykłe plusy możesz je porównać ?

 

15 godzin temu, Arturos1967 napisał:

 

Oooo, i jak to gra razem ? 

Mam jedno i drugie , ale kawowych jeszcze jakoś nie słuchałem :) 

Niestety ale nie posiadam zwykłych plusów więc nie jestem w stanie porównać. Ja po Ostry KC08T jetsem przyzwyczajony do przejrzystego, jasnego grania i Espresso jak dla mnie grają podobnie. Troszkę brakuje mi w nich basu ale poza tym jest wszystko ok. Mógłbym ich nawet bez gąbek słuchać i góra nie kłuje w uszy. Gąbki mam najcieńsze z VE Extra Packa dla większej wygody. Jak jeszcze trochę posłucham to coś skrobnę może w temacie o pchełkach żeby tutaj nie zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, snuffdbko napisał:

Jak chcemy się pochwalić swoim sprzętem, czy zdjęciem, jest do tego odpowiedni temat. Temat mówi wyraźnie o MUZYCZNYCH zakupach. Nie radzę dalej rżnąć głupa.

No przecież chodzi o marmurek pod wzmacniacz. 
Zdjęcie strasznie brzydkie, ale nie chciałem robić Xiaomi bo na nim praktycznie nic nie widać. Tutaj też nic praktycznie nic nie widać, ale to wina zapisu w PNG i dopiero po wysłaniu zobaczyłem, RGB 1998 zaznaczone w PS'ie strasznie kontrast zwiększa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 12:15, Lord Rayden napisał:

 

Zakupiłem pady do Oppo PM-3 na wymianę.

dsc03647.jpg

 

A ja właśnie zamówiłem.

 

Wprawdzie nic im nie dolega, tylko lekko się przekręciła gąbka w jednym padzie. Ale i tak dostrzegam w tym fakcie wszechświatowy dramat y zgrozę. W ogóle to bardzo szkoda, że nikt się nie zajął produkcją jakichś wybajerzonych padów do PM3, takich z prawdziwej skóry zamordowanego zwierzęcia, głębszych takich i najlepiej niesymetrycznych. Oooo, to by było bardzo w dechę!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z powodu chyba intensywnego używania i okularów przeciwsłonecznych, pady "oblazły", pokrycie się złuszczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, superbart napisał:

@awayeah można prosić model, to jest następca ZX-2 ?

 

No można tak powiedzieć - NW-WM1A.

Testy pewnie dopiero z wieczora jak już zdejmę europejską blokadę :)

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Arturos1967 napisał:

 

Oooo, i jak to gra razem ? 

Mam jedno i drugie , ale kawowych jeszcze jakoś nie słuchałem :) 

Ja mam wszystkie 3...tzn pionka i monk plus i kawowe. Plusy są ciemniejsze, mają więcej basu. Espresso jaśniejsze i chyba trochę bardziej przestrzenne. Najczęściej ich właśnie słucham. Bez gąbek,  tylko z założonymi gumowymi ringami. Plusy tez tak. Na pionu włączone VLO. 

Do lekkiej rozrywkowej muzyki (Andrus, Turnau etc) i popu zakladam plusy. Do jazzu, klasyki, wokalistyki kawowe. A ponieważ tych ostatnich słucham zdecydowanie więcej to mam kawe na uszach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności