Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio doki xduoo ep1 - granie przyciemnione, łagodne z dobrym dołem oraz urbanfun hifi - granie szczegłówe, jasne, relaksujące, łagodne, gładkie, muzykalniejsze ale jakby pudełkowate, mięciutkie,  z misiowym i mięciutkim dołem. Mam wrażenie zlewania się dźwięków w jedną masę w obu dokach. Chyba jeszcze nie wygrzane. 

Edytowane przez emadine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mykupyku napisał:

kupił, rzucił i zapomniał - grunt że audionervozę zaspokoił

Albo zasłuchał się na śmierć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^e37b3a465bcd1c605052712e52a52287.jpg

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka




Najlepsze BT na rynku (z tych, które miałem/słuchałem) ostatnio miałem podejście do najwyższego modelu Sony z ANC i to był jakiś żart przy B&W :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Bose QC25, słuchałem QC35 (brzmią bardzo podobnie) i dźwiękowo przy B&W to jest dowcip. Ale jednak w samolocie ANC robi robotę..

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, nie wiem czy z ANC - B&W zdecydowanie bardziej analogowe (co lubię - nawet kosztem rozdzielczości i holografii). ANC jest super w nowych generacjach ale SQ jest dla mnie ważniejsza :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Miałem już nic nie kupować i zostać z tym co jestem, wytrzymałem nieco ponad pół roku... Zaczęło się jak zwykle niewinnie, o jakiś hajp na tanie chińskie słuchaweczki zanim jeszcze wyszły, no nie zaszkodzi, tylko stówka.

KZ ZS5 - są już w Warszawie ale jeszcze nie dostałem

A&K XB10 - przyszło dzisiaj, wstępnie sobie słuchaw w pracy i jestem więcej niż zadowolony. Jest mniejszy i lżejszy niż się spodziewałem, nie wiem skąd w nim ta moc.

JBL Xtreme - będzie mi grał w łazience i na wyjazdach wszelkiego typu. Też dziś przyszło, w pracy nie posłucham.

 

No i podepnę jeszcze pod temat iPhone 7, winowajca zakupu XB10, bo mnie przejściówka denerwuje i z UE900 ledwo dawała radę.

 

Oczywiście nie były to niezbędne zakupy, zajrzałem pierwszy raz od dawna na forum, pomyślałem ze tani chińczyk nie zaszkodzi, zaglądałem częściej, żeby zobaczyć czy coś już o chińczyku wiadomo, nervosa się załączyła i idzie lawinowo. Na razie udało mi się przystopować, bo już była chęć na parę innych rzeczy. Idę znowu na odwyk chyba.

ale jaram się jak dziecko

:P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart pod jakim względem? Dźwięk, ANC, tłumienie, ergonomia?

ANC jest dobre. Dźwięk "rozerwany" - pasma jakoś oddzielnie, bas sobie - za taką kasę (słuchałem w salonie Sony) raczej bym nie kupił - chyba, że ANC jest dla kogoś ważniejsze od SQ.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności