Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.06.2017 o 11:09, mykupyku napisał:

i jak rbh? th900 killer?

 

RBH HP-2 - rewju http://headfonics.com/2017/05/the-hp-2-by-rbh-sound/ (jedne z najwyżej ocenionych nausznych w kategorii Tonality=jakość dźwięku)

 

Nie ma osobnego wątku i chyba nie ma sensu zakładać na taki rzadki okaz...

Pierwsze wrażenia były średnie, musiałem też popróbować różnych źródeł, aż w końcu podpiąłem do Galaxy S8+ i poszło :)

Świetne słuchawki - bardzo intymne granie i dość ciasne, ale chyba tylko do tego można się przyczepić. Bas schodzi bardzo nisko i ma konkretne pier......... , zachowując dobrą jakość, midbasu czasami może trochę za dużo, ale generalnie nie przeszkadza, wokale świetne - czyste, gładkie i przyjemne, dużo detali i smaczków - na tych słuchawkach nic nam nie umknie mimo basowego charakteru, góra też bardzo dobra. Generalnie gra to czysto, ale bardziej w stronę analogowego, organicznego brzmienia, aniżeli krystalicznego, nowoczesno-hi-resowego klimatu. Innymi słowy detali jest mnóstwo, ale nie ma twardego rysowania dźwięków z wyraźnym zaznaczeniem każdej tekstury.

Jak na swoją cenę- świetne słuchawki. Jak na każdą cenę w sumie, a że grają tak już ze smartphone'a...

 

W zestawie 2 kable, w tym jeden z mikrofonem i pilotem (na tym słuchałem). Słuchawki prezentują się ok, ale siakiejś szczególnej jakości wykonania tu nie uświadczymy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są :D Custom Art Ei.XX z kabelkiem Linum Bax :)

 

Jeszcze tylko sreberko i będzie git majonez. No chyba, że jakaś dobra dusza się ulituje i pożyczy na dzień lub dwa jakieś cudo do przetestowania, żeby sprawdzić efekty z innymi kabelkami, cobym dobrze ulokował szekle :)

asdasdasdasd.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na Prog in Park w Warszawie (m. in. Opeth, Riverside i Solstafir)

 

KC - In the Court of the Crimson King

KC - Red

David B. - Scary Monsters (and super creeps)

Blackfield V

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe światło, więc i dobry aparat nie pomoże ;)

A co do kabla, to nie ma tragedii. Może i się trochę plącze, ale łatwo i szybko się rozplątuje. Do tego wygodne jest to dziadostwo, praktycznie go nie czuć.

 

@Gourney jutro poodkręcam bumpery. Ostatnio w ogóle jakoś czasu nie mogę na to znaleźć, a przecież to tylko 30 sekund roboty..

 

asdfbvbhfg.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MrSheep napisał:

P1_ZN_1__72128.1451324632.630.630.jpg?c=

 

MEE Pinnacle P1 z ciekawości ^_^

I jak ? Ciekawość zaspokojona? Jak to gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prunda potrzebują podobnież całą elektrownię. Jak myślisz z M1  albo X5III jak to zagra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie zostanę przy tym co mam. Teraz rozkoszuje się Dunu Alpha1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności